Lék finasterid proti plešatění způsobuje impotenci a ztrátu libida

Zdroj Zdroj: dama.cz     22.12.2010 (18:00)     Sekcia pro ženy

Dámy, které nechtějí mít doma muže s lysou hlavou, by si měly dobře rozmyslet, zda za hřívu svého partnera zaplatí vysokou daň. Tedy že z jejich miláčka se stane impotent. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kompresní ponožky mohou pomoci také s chrápáním

Zdroj Zdroj: dama.cz     21.02.2015 (12:00)     Sekcia pro-zeny

Nošení kompresních ponožek nejen pomáhá proti křečovým žilám a městnání tekutin v dolních končetinách. Vědci z Toronta zjistili, že jejich nošení může také ulevit při chrápání. Mnozí chrápající totiž trpí městnáním tekutiny v oblasti krku, což způsobuje blokaci dýchacích cest.

 

Přechod u muže: pokles libida, poruchy erekce a mladší partnerka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2014 (12:31)     Sekcia pro-zeny

Když si muž najde po čtyřicítce výrazně mladší partnerku, může to být proto, že je doma se vztahem i sexem nespokojený. Bývá to ale také typickým průvodním jevem andropauzy, neboli mužského přechodu. Ten doprovází celá řada dalších příznaků.Další články k tématu:Jak vypadá mužský přechodKaždý pátý český pár se rozvádí kvůli poruše erekce, říká sexuoložkaPoruchy erekce trápí každého druhého muže v ČeskuPoruchy erekce se dají vyléčit, muži se trápí zbytečněPorucha erekce: viagra není jedinou možnostíI muži mají potíže v přechodu

 

Paradox zubního kazu: Nejčastější onemocnění s nejsnazší prevencí

Zdroj Zdroj: kafe.cz     30.11.2014 (00:01)     Sekcia pro-zeny

Zubní kaz je nejčastěji se vyskytující onemocnění na světě, které postihuje přibližně pět miliard lidí, tedy téměř 80 % populace. Pro každého člověka představuje vážné komplikace – bolest, problémy s příjmem potravy a v nejhorším případě i ztrátu zubu.

 

Kdo byl u zubaře, nemusí se bát, popisuje Jana zákrok proti celulitidě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2015 (00:05)     Sekcia pro-zeny

Zdravě jíte, sem tam cvičíte, přiměřeně přes den pijete vodu, celulitidu pravidelně sprchujete, masírujete i mažete krémy, ale dolíčky se vaší kůže drží tak urputně, že už byste si snad i přála být pomeranč, jen abyste si ji mohla jednoduše sloupnout.Další články k tématu:Celulitida trápí většinu žen, pomůže cvičení a masáž citronovou šťávouCelulitida je problémem jen tlustých žen aneb mýty o pomerančové kůžiMrazem proti celulitiděČtyři kroky, které zatočí s celulitidouBoj proti celulitidě: zázraky se nekonaly, ale malý úspěch ano

 

OBRAZEM: 2014, rok bradavky. Celebrity letos bojovaly proti cenzuře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.12.2014 (00:30)     Sekcia pro-zeny

Málokterá kauza měla letos v médiích takový ohlas jako ta, díky které si rok 2014 vysloužil přezdívku „rok bradavky“. Organizátorky kampaně Free the Nipple se pustily do boje proti internetové cenzuře i zákazům veřejného kojení. A celebrity je podpořily na sociálních sítích i na červeném koberci. Podívejte se.Další články k tématu:Její prsa byla fascinující, říká Gaultier o jedné ze svých osudových ženOBRAZEM: Velká prsa nejsou vždy výhra, ženám ničí zdraví i psychikuNová móda mezi ženami: chloupky v podpaží si barví na výrazné odstíny

 

Vláknina: Nový bojovník proti tuku!

Zdroj Zdroj: dama.cz     14.11.2014 (07:00)     Sekcia pro-zeny

Trápí vás občas pocit hladu? Zkuste do stravy zařadit rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Nejen, že vás spolehlivě zasytí, ale pomůže vám také zhubnout.

 

Británie zřídí rozvědku na boj proti zneužívání dětí na internetu

Zdroj Zdroj: rodina.cz     02.01.2015 (23:00)     Sekcia pro-zeny

Británie také zavede nový zákon, jenž zakáže sexuálně laděnou komunikaci dospělé osoby s dítětem.

 

Výběr oboru studia: souboj pragmatismu proti hlasu srdce

Zdroj Zdroj: rodina.cz     20.11.2014 (10:00)     Sekcia pro-zeny

Od personalistů často slyšíme, že by se studenti měli k otázce volby zaměření studia stavět především pragmaticky.

 

Co stojí za tím, že vaše novoroční dieta nezafungovala?

Zdroj Zdroj: kafe.cz     23.02.2015 (00:01)     Sekcia pro-zeny

Dát si na Silvestra předsevzetí, že od 1. ledna začínáte hubnout, je více než nesmyslné. Totiž už jen roční období hraje proti vám a je zárukou neúspěchu. Tělo v tomto období zkrátka pracuje trochu jinak, než v teplých měsících, a tak mu dietní strava složená výhradně ze salátu rozhdoně neudělá dobře.

 

Pink se svlékla v reklamě proti pravým kožešinám

Zdroj Zdroj: dama.cz     16.02.2015 (11:00)     Sekcia pro-zeny

Zpěvačka Pink se vysvlékla a nechala od hlavy k patě vyfotit jen ve vlastní, potetované kůži. Americká hvězda se rozhodla podpořit organizaci Peta a její úsilí zastavit brutální zacházení se zvířaty při produkci kožešin. Pink tak jasně tvrdí, že by raději chodila nahá, než by si na sebe vzala pravou kožešinu.

 
Počasí Kurzy

1 GBP   0.7276

1 CHF   1.0736

1 PLN   4.1582

1 USD   1.1168

Program

ČT114:35 Kopretiny pro zámeckou paní

 

ČT214:25 Moravané na konci světa

 

Nova12:50 Kvaska

 

Prima13:10 Můj auťák Brouk

 

HBO13:30 (Ne)zadaní

 

Kompletní program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy