Ševci vydřeli bod vyrovnáním v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2020 (17:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali ve 26. kole první fotbalové ligy doma s Baníkem Ostrava 1:1. Hosty poslal do vedení v 5. minutě nádhernou ránou do šibenice Adam Jánoš a zaznamenal tak svoji první trefu v tomto ligovém ročníku. Za domácí vyrovnal v samotném závěru Adnan Džafič. Baník tak remizoval i podruhé po koronavirové přestávce, naopak Fastav po předchozích domácích prohrách uhrál alespoň bod, na jaře teprve druhý. celý článek

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.10.2020 (19:24)     Sekcia sport

Kladiváři po 16 minutách prohrávali 0:3, ale nakonec vydřeli remízu 3:3 v poslední minutě nastavení.

Barcelona v poslední minutě unikla ostudě, přesto s Granadou ztratila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.09.2021 (23:01)     Sekcia sport

Gólem v 90. minutě vydřeli fotbalisté Barcelony ve španělské lize remízu 1:1 s Granadou, která na hřišti favorita vedla od 2. minuty.

Ševci si připsali druhou výhru po sobě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (15:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína zvítězili v 21. kole první ligy v Olomouci 1:0. Zápas rozhodl ve 23. minutě proměněným pokutovým kopem Roman Potočný. Ševci na Hané naplno bodovali poprvé od března 2008, vyhráli podruhé za sebou a poskočili na 11. místo tabulky. Sigma doma v lize neskórovala poprvé od loňského června a zůstala osmá.

Barcelona v poslední minutě zachránila doma remízu s Granadou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (23:11)     Sekcia sport

Gólem v 90. minutě vydřeli fotbalisté Barcelony ve španělské lize remízu 1:1 s Granadou, která na hřišti favorita téměř celý zápas vedla. Už po 86 sekundách se postaral o první gól portugalský stoper Domingos Duarte, který skóroval hlavou. Pro Barcelonu to byla nejrychleji inkasovaná branka v domácím ligovém utkání za posledních 16 let.

Ševci nedali penaltu, bodovali aspoň potřetí za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (17:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali ve 22. kole první ligy s Bohemians 1905 bez branek. V 79. minutě mohl z penalty rozhodnout domácí Dominik Simerský, ale pokutový kop neproměnil. Ševci i tak bodovali v lize potřetí za sebou a v neúplné tabulce figurují na 11. místě. Klokani, kteří jsou o bod zpět dvanáctí, čekají čtyři kola na vítězství.

Barcelona drží ve španělské lize neporazitelnost, remízu zachránila v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2021 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy v přesilovce vydřeli remízu 1:1 v Olomouci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.09.2021 (21:35)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 8. kola první ligy s Ostravou 1:1. Domácí poslal v 10. minutě do vedení Martin Hála, ale v 84. minutě v početní převaze srovnal hostující...

Pohnojili jsme to, poháry jsou už jen teorie, hořekoval Rabušic

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2021 (08:24)     Sekcia sport

Svých neproměněných velkých šancí v utkání s Brnem bude nejlepší střelec Liberce Michael Rabušic litovat asi déle než normálně. Slovan totiž dokázal z tlaku vytěžit pouze jednu trefu a Zbrojovka ho v poslední minutě zmrazila vyrovnáním a pod Ještědem v předehrávce 32. kola remizovala 1:1.

Příbram dostala gól z penalty, prohrála a je opět poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2020 (19:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína vyhráli ve skupině o záchranu nad Příbramí 1:0 a poslali Středočechy na poslední místo tabulky. Vítězný gól Zlína vstřelil Tomáš Poznar v 62. minutě z penalty, stejný hráč rozhodl trefou z pokutového kopu i červnový zápas těchto soupeřů. Ševci v nadstavbové části vyhráli i druhé domácí utkání a na čtrnáctou příčku, znamenající jako první baráž, mají už šestibodový náskok.

Ševci se na covid nevymlouvají. Dostali jsme se pod tlak, vadí Jelínkovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (21:05)     Sekcia sport

Ševci už za sebou měli mít zápas proti Liberci. Úvodní jarní duel ale musel být kvůli covidu odložen, a tak Ševci vstoupili do hry až tento víkend. Neúspěšně, na půdě Bohemians Praha 1905 prohráli 0:1. Trénovat začali až od středy. „Úvod nám nevyšel, což bych nesváděl na covid. Bohemka prostě měla vstup lepší,“ uznává trenér Jan Jelínek.