Osobní statistiky vůbec neřeším, tvrdí plzeňský záložník Bucha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2020 (07:49)     Sekcia sport

Plzeňský záložník Pavel Bucha řídil výhru Viktorie v Ostravě. Nejprve s velkým klidem proměnil pokutový kop, poté asistencí pomohl k definitivnímu potvrzení vítězství plzeňských fotbalistů 2:0 na půdě ostravského Baníku. „Ale dost jsme se nadřeli, na druhý gól jsme čekali dlouho,“ přiznává Pavel Bucha. celý článek

Gól hlavou? Naposledy možná v přípravce, smál se plzeňský hrdina Bucha

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (00:55)     Sekcia sport

Šokoval asi nejen sebe. Plzeňský záložník Pavel Bucha totiž rozhodl sobotní prvoligový duel na půdě Českých Budějovic (1:0) gólem hlavou, což není ani trochu jeho disciplína. „Nevzpomíná si, kdy jsem se trefil hlavou. Jestli vůbec někdy, tak možná v přípravce," culil se Bucha. Možná se ještě teď štípe, jestli je to pravda...

Plzeňský záložník Bucha měl být proti Slavii vyloučen

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.12.2020 (21:54)     Sekcia sport

Praha - Plzeňský záložník Pavel Bucha měl být podle Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR ve středečním šlágru 14. kola první ligy proti Slavii (0:1) vyloučen za úder loktem do...

Vždycky věříme až do konce, řekl plzeňský záložník Bucha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2022 (08:10)     Sekcia sport

855. To je počet minut, které odehrál od začátku letošní sezony záložník Viktorie Plzeň Pavel Bucha. Kromě utkání s Pardubicemi, kde střídal až do druhého poločasu, byl ve všech soutěžních zápasech od úvodní minuty až do konce.

Komise rozhodčích: Plzeňský záložník Bucha měl být proti Slavii vyloučen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2020 (22:07)     Sekcia sport

Plzeňský záložník Pavel Bucha měl být podle Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR ve středečním šlágru 14. kola první ligy proti Slavii (0:1) vyloučen za úder loktem do krku Ondřeje Lingra. Sudí Ondřej Pechanec pochybil, když mu po správné intervenci videorozhodčího a zhlédnutí opakovaných záběrů udělil za zákrok z 11. minuty pouze žlutou kartu.

Lob mě napadl hned, líčil plzeňský hrdina Bucha po Spartě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2020 (09:54)     Sekcia sport

Viděl, jak Sparta mizerně rozehrála, a okamžitě vyrazil kupředu. Počkal si na přihrávku od parťáka Čermáka, připravil si míč a elegantně přehodil soupeřova brankáře. „Balon mi trochu skákal, takže to bylo takové první řešení, které mě napadlo,“ popisoval po nedělní výhře 3:1 nad rivalem z Prahy plzeňský fotbalový záložník Pavel Bucha.

Plzeňský Bucha: Ostuda, takový výbuch. Věřili jsme, že to konečně dotáhneme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (22:11)     Sekcia sport

Byl to on, kdo po 327 minutách prolomil plzeňský střelecký půst. Kromě gólu ještě napálil tyč, další branku mu sudí vzali kvůli spoluhráčově ofsajdu. Jenže po báječném prvním poločase se Viktoria v Jablonci sesypala a nakonec prohrála 2:3. „Hrozné zklamání a ostuda,“ soukal ze sebe záložník Pavel Bucha.

Bucha pálí o sto šest. Mám volnost směrem dopředu, tohle mi sedí, raduje se plzeňský záložník

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2023 (18:45)     Sekcia sport

Nikdy nepatřil mezi kanonýry. Když vstřelí gól, většinou po něm následuje půst. Zkraje této sezony se ovšem záložník fotbalové Plzně Pavel Bucha nečekaně rozstřílel. V posledních pěti zápasech se trefil čtyřikrát. Naposledy v neděli obstaral vítěznou branku v lize s Olomoucí (2:1).

Plzeňský Bucha měl být v utkání se Slavií vyloučen. A penalta proti Spartě? Správně!

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2020 (22:11)     Sekcia sport

Bude to pro mě speciální, těší se plzeňský Bucha na souboj s Boleslaví

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2021 (12:12)     Sekcia sport

Odehrál jen pětačtyřicet minut, přesto se Pavel Bucha stihl ve středečním pohárovém zápasu proti Přepeřím dvakrát gólově prosadit. Dvaadvacetiletý fotbalista doufá, že Viktoria naváže na povedený výkon i v neděli v Mladé Boleslavi. „Budeme se chtít prezentovat útočnou hrou tak, jak se o to snažíme vždycky,“ hlásí plzeňský středopolař.

Mazácký gól, sešitá hlava, zahozená penalta. Výhra nad Spartou moc chutná, liboval si plzeňský Bucha

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.11.2020 (06:46)     Sekcia sport

Ač mu je teprve dvaadvacet, počínal si jako mazák. Když se záložník Plzně Pavel Bucha zkraje nedělní hitu fotbalové ligy zjevil před brankářem Sparty Nitou, cizelérsky ho špičkou kopačky přehodil. V závěru sice neproměnil penaltu, to ho však tolik mrzet nemuselo, Viktoria totiž Pražany s přehledem porazila 3:1 a dotáhla se na špičku soutěže.

Rozhodí nás teď víc věcí, litoval po porážce s Olomoucí zklamaný Bucha

Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou! Železný muž Bucha o vítězné mentalitě Plzně

Bucha za šlapák na Olayinku vynechá zápas, Radu šetří pro hádku s divákem

Musíme bojovat dál! velí Bucha po plichtě se Slovinci. O pauze na sebe Lvíčata zvýšila hlas

Bucha poznává Ameriku. Lidé tu myslí pozitivně, takové prostředí je mi blízké

Každý si chce zahrát proti Messimu. Explzeňský Bucha o prvních týdnech v Cincinnati

Bucha dostal za vyloučení proti Slavii trest na jeden zápas, vyšetřován je Rada

Plzeňský Šulc byl arogantní, dostal přes čumák, myslí si experti. Bucha je hráč pro národní tým

Změny před Běloruskem: neletí Holeš ani Barák, místo nich Pavelka s Buchou

Můj nový život. Bucha vypráví o začátcích v Americe a fenoménu Messi

Ohromně cenné vítězství. Bylo to tvrdé utkání, které bolelo, řekl Bucha po obratu

Umíme vyhrát zápasy, kdy se nám úplně nedaří, ocenil plzeňský kouč Bílek

Plzeňský záložník Alvir bude rok hostovat ve slovinském Mariboru

Plzeň možná přijde o oporu. Záložník míří do Ameriky

Plzeňský Bucha bude hrát proti Messimu, přestoupil do Cincinnati

Čermákův hattrick: Pravá, levá, hlava. Vyšlo to hezky, smál se plzeňský záložník

Rivalita, možná až nenávist. Bucha ze Slavie neodešel v dobrém, teď s ní válčí

Plzeň opouštějí další hráči, Bucha zůstává. Po vyřazení z Evropy musí dojít k redukci, přiznává Šádek

Potřinácté o gól! Tým má charakter, vůli, lebedí si plzeňský kouč Bílek po těsné výhře v Budějovicích

Kopic si vzal k srdci kritiku po Slavii. Trenér měl pravdu, snad jsem to teď odčinil, řekl plzeňský záložník