Opava - Slovácko 1:0, domácí posílá brzy do vedení forvard Železník

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2020 (15:24)     Sekcia sport

Zatímco domácí mužstvo potřebuje body k záchraně, hosté by se rádi udrželi v elitní skupině o titul. Opava versus Slovácko, to je další zápas 28. kola fotbalové ligy. Od 15 hodin jej můžete sledovat minutu po minutě. celý článek

Karviná - Opava 3:1, hosté vedli, domácí skóre otočili i díky Papadopulosovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2021 (18:04)     Sekcia sport

Opavští fotbalisté znovu prohráli. Přitom v utkání 18. kola v Karviné krátce po poločase dostali do vedení, ale domácí třemi góly skóre otočili. Zápas provázely velké emoce, opakovaná penalta, červená karta pro kondičního trenéra Opava, která zůstává poslední.

FOTBAL ONLINE: Ousou posílá Slavii do vedení! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (12:35)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga má na programu čtyři nedělní zápasy 10. kola. Slovácko si dvěma trefami ve druhém poločase zajistilo výhru 2:0 na půdě Zlína. Jablonec ovládl 3:1 domácí utkání s Brnem. Teplice si zastřílely proti Pardubicím. Vítězství 5:0 řídil hattrickem útočník Filip Žák. Slavia od 19:00 hostí Liberec. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Slovácko remizovalo s Opavou

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2023 (19:39)     Sekcia sport

Přípravné fotbalové ukání: Slovácko - Opava 2:2 (1:1) Branky: 25. Mihálik z pen., 60. Kalabiška - 19. Šigut, 67. Janoščin.

Liberec - Slovácko 4:1, první výhra pod novými šéfy. Domácí stáhli elitní skupinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2024 (17:15)     Sekcia sport

První zápas pod novým vedením zvládli. Fotbalisté Liberce porazili ve 27. kole Fortuna ligy Slovácko vysoko 4:1 a na svého soupeře se dotáhli i v tabulce, kde oba celky nově dělí jediný bod. Domácí šli velmi rychle do dvoubrankového vedení, hosté skórovali díky vlastnímu gólu Mariose Pourzitidise.

Bohemians - Slovácko 0:1, bitva o Evropu pokračuje, Jurečka brzy skóruje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.06.2020 (17:33)     Sekcia sport

Druhým finalistou v nadstavbovém play off bude lepší z dvojice Bohemians - Slovácko. Postoupí domácí, kteří zažívají úžasné jaro? Nebo manko z domácího duelu dotáhnou hosté? Zápas začíná v 17.30, sledujte podrobnou online reportáž.

Slovácko - Olomouc 0:2, domácí nezvládli začátky poločasů. Hosté vedení uhlídali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2023 (17:22)     Sekcia sport

Na lavičce už se proháněl uzdravený trenér Martin Svědík a rozdával pokyny. I přesto jeho Slovácko ve třetím ligovém kole podlehlo fotbalistům Olomouce 0:2. Obě branky padly po začátcích poločasů.

Slovácko - Opava 1:0, z dorážky otevírá skóre obránce Hofmann

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2020 (16:17)     Sekcia sport

Zápas Slovácka s Baníkem Ostrava byl minulý týden odložen. V 9. kole se ale se slezským soupeřem fotbalisté z Uherského Hradiště střetnou: doma je čeká Opava. Utkání první ligy začíná v 16.00, sledujte ho minutu po minutě.

FOTBAL ONLINE: Gól! Schranz posílá Slavii do vedení, hosté v deseti. Slovácko v Turecku nestačí

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2022 (08:28)     Sekcia sport

Další dva české kluby dnes rozehrají 3. předkolo evropských pohárů. Zatímco Slavia začne souboj Konferenční ligy s Panathinaikosem Atény doma, Slovácko se v Evropské lize proti Fenerbahce představí v Istanbulu. Oba zápasy začnou v 19 hodin, střetnutí Slovácka vysílá ČT Sport, Slavii O2 TV. Online můžete sledovat na Sport.cz.

Slovácko - Zlín 2:0, hosté znovu bez vítězství, domácí oslavili skvělou sezonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (19:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v závěru mimořádné sezony porazili na domácím stadionu rivala z nedalekého Zlína 2:0. Fastav nebodoval pojedenácté v řadě. Góly duel orámovali záložník Sadílek a střídající forvard Jurečka.

Hrál za Zlín či Slavii, od prosince byl bez angažmá. Teď Železník ukončil kariéru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2021 (14:06)     Sekcia sport

Fotbalista Lukáš Železník ve 30 letech ukončil profesionální kariéru. Bývalý útočník Zlína, Slavie, Mladá Boleslavi a naposledy Opavy o tom informoval na sociální síti instagram.

FOTBAL ONLINE: Slovácko v bitvě o poháry prohrává, Příbram je v průšvihu, Opava bere bod

Liga bez diváků? Zvláštní, snad něco pustí do repráků, říká útočník Železník

Cicilia poprvé skóroval, Slovácko se však noční můry nezbavilo

Opava zvyšuje vedení v sérii

Opava v sezoně využila už pátého gólmana, debutujícího Lasáka

FOTBAL ONLINE: Opava přišla o náskok, trefil se Petržela. Šlágr se blíží, titáni se porvou o trůn

FOTBAL ONLINE: Opava vede, pomohla jí hrubka gólmana. Šlágr se blíží, titáni se porvou o trůn

Slovácko má téměř jisté poháry

Opavský útočník Železník si přeje k třicítce tři body ze Zlína

Trmal, Kopic, Železník, nebo Číž? Ve FIFĚ bude korunovaný šampion

Za vzestupem Budějovic je jistota v bráně. Na chválu je brzy, říká Hrachovina

FOTBAL ONLINE: Olomouc prohrává s Baníkem, Jablonec ztratil vedení. Opava i Karviná připisují bod

Bývalý fotbalista Zlína či Slavie Železník ukončil kariéru

Opava - Zlín 0:0, bezgólový boj, domácí zůstávají na dně tabulky

Karviná - Slovácko 1:3, víc než poločas v deseti. Domácí vedení neudrželi

Slovácko se může těšit na poháry, Klokani protáhli rekordní sérii

Děčínu se splašil zraněný kapitán. Opava druhé finále rozsekla sekundu před koncem

Jablonec prohrou potěšil Spartu, Slovácko už může jásat

Jablonec prohrou potěšil Spartu, Slovácko zaváhalo, ale už může jásat

Fotbalová Opava se připojila k Teplicím: v létě rezignujte, vyzvala Malíka a spol.

ONLINE: Slovácko - Zlín, domácí hrají po dvou týdnech, hosté zoufale potřebují body

Jablonec prohrou potěšil Spartu, Slovácko zaváhalo, ale už skoro může jásat

FOTBAL ONLINE: Opava prohrává s Olomoucí, chystají se Jablonec a Baník

Příbram - Opava 1:1, domácím vzal vedení v závěru Dedič

Jablonec potěšil Spartu, nestačil na Příbram. Baník přestřílel Zlín, Opava padla

Jablonec prohrou potěšil Spartu, Slovácko také zaváhalo, Baník slaví

Slovácko v souboji o třetí místo zdemolovalo Jablonec, Jarolím stále čeká s Boleslaví na výhru

FOTBAL ONLINE: Opava i v oslabení proti Olomouci vyrovnává. Chystají se Jablonec a Baník