Jablonec - Karviná 1:0, krátce po půli rozhodl Sýkora, vítězové jsou třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili v 29. kole první ligy nad Karvinou 1:0. Zápas rozhodl v 58. minutě Jan Sýkora. Severočeši vyhráli podruhé za sebou a před posledním kolem základní části se dostali na třetí místo tabulky. Karviná pět ligových zápasů nevyhrála a je nadále čtrnáctá. celý článek

Chtěl jsem se ukázat před rodinou, řekl Sýkora, který rozhodl proti Spartě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (10:35)     Sekcia sport

V dorostu odešel z Plzně do Sparty. Oklikou přes Brno, Liberec, Slavii, Jablonec a Lech Poznaň se do Viktorie vrátil. A při svém druhém startu záložník Jan Sýkora rozhodl šlágr 7. kola Fortuna ligy proti Spartě (3:2).

Bohemians - Karviná 1:3, hosté prohráli poločas, pak během chvíle duel otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2024 (18:57)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté udělali důležitý krok k tomu, aby se vyhnuli přímému sestupu z první ligy. Ve třetím kole nadstavby vyhráli na Bohemians 3:1, kteří už měli od minule jistou záchranu. Karvinští prohráli poločas, ale krátce po půli dvěma góly v rozmezí šesti minut otočili. Třetí gól přidali v závěru. Karviná má dvoubodový náskok na poslední Zlín.

Sýkora zajistil Severočechům skupinu o titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2020 (19:52)     Sekcia sport

Jablonec bude po základní části hrát ve skupině o titul! Severočeši zdolali ve 29. kole i bez zraněného kapitána Hübschmana houževnatou Karvinou 1:0 a poskočili na třetí místo před Liberec. Rozhodující gól vstřelil po hodině hry Sýkora.

Jablonec porazil Budějovice 2:1 a upevnil si třetí místo, Karviná letí tabulkou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.12.2020 (16:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili ve 13. kole Fortuna:Ligy nad Českými Budějovicemi 2:1, Karviná v důležitém souboji vyhrála v Příbrami 1:0.

ONLINE: Jablonec - Karviná 0:0, po špatném úvodu potřebují oba zabrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (15:35)     Sekcia sport

Oběma týmům se vstup do sezony příliš nepovedl. Jablonec má jedinou výhru, Karviná doposud žádnou. Jejich souboj v sedmém kole první ligy můžete od 16 hodin sledovat minutu po minutě.

Jablonec dál válí, Karviná se posouvá nahoru. V neděli malé pražské derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (19:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce ve 13. kole vyhráli pátý ze šesti ligových zápasů, stvrdili si třetí místo a stahují manko na druhou Spartu. Karviná dalším venkovním triumfem poskočila na sedmé místo.

Kontroverzní penalty a další gól Juliše. Sparta doma ztratila, s Libercem remizovala 1:1

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.12.2020 (19:02)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté zase ztratili body doma a klesli na třetí příčku za Jablonec. V nervózním utkání 14. kola remizovali s Libercem 1:1. Hosté vedli gólem z kuriózní penalty, za domácí krátce po půli vyrovnal nejlepší ligový střelec Juliš.

Jablonec - Zlín 1:0, rozhodl Holík, domácí hráli druhou půli v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2020 (19:49)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté si upevnili třetí místo tabulky. V obnovené premiéře sezony porazili Zlín 1:0 gólem obránce Holíka ze závěru poločasu. Hostující kouč Páník tak při svém prvním startu po návratu do Zlína nebodoval.

Sýkora: Občas nejsem fér. Ale nepřející nejsem, kéž by Vrána rozhodl mistrovství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2021 (11:56)     Sekcia sport

Jsou to tři roky, co Marek Sýkora opustil televizní obrazovky. A nenudil se. Zjistil, že operované koleno drží. Podíval se na Madeiru, do Francie, Itálie nebo Austrálie. Jenže kvůli pandemii už přes rok tráví čas doma. Bydlí kousek za Plzní v­ obci Zruč-Senec, kde mu zrovna na zahradě dělníci dokončují bazén. „Aby nás s manželkou častěji navštěvovaly naše vnučky,“ vysvětlí Sýkora (72).

Jablonec se přiblížil záchraně. Karviná sestupuje, Bohemians už jsou předposlední

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.05.2022 (17:59)     Sekcia sport

Potvrzeno. Karviná sestupuje z Fortuna:Ligy, v Jablonci prohrála 0:2. Na předposlední místo klesli Bohemians.

Karviná zažila šok. V Jablonci ztratila vedení i všechny body v samém závěru

Jablonec pod novým trenérem zabral

Teplice v přípravě podlehly týmu z druhé ligy, Jablonec remizoval s "béčkem" Sparty

Jablonec má šestku jistou. Sýkora ho vrátil na bronzovou příčku

OBRAZEM: Prázdné tribuny, hráči nastupující v rouškách i teplická radost

FOTBAL ONLINE: Teplice na Hané vyrovnávají, Karviná ničí Budějovice. Plzeň vyzve Jablonec

Slovácko - Jablonec 1:1, v závěru srovnal Chramosta krásnou střelou

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje v Karviné, Jablonec atakuje třetí příčku

Slovan rozhodl gólem střídajícího Hilála v nastavení

Navzdory porážce životní gól. Možná si ho nechám vytetovat, řekl Sýkora

Jablonec - Karviná 3:2, domácí otáčeli v samotném závěru, rozhodl Náprstek

Bohemians - Jablonec 3:0, rozhodl skvělý úvod, domácí slaví podruhé v řadě

Ewerton neproměnil penaltu, Boleslav přesto uspěla. Jablonec s Hradcem jen remizoval

Frýdek-Místek se v extralize házenkářů posunul na třetí místo

Csaplár vzkazuje Švancarovi: Kdybys hrál zápas Karviná-Slavia, bereš si o půli diazepam!

Sparta - Karviná 2:0, pohodový zápas, skóroval Hložek, výhru stvrdil Pavelka

Pro mě zvláštní zápas, Liberec mám rád, ale gól mě těší, řekl plzeňský Sýkora

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

FOTBAL ONLINE: Přestřelka v Boleslavi, nováček slaví druhou výhru. Využije Slavia porážky Sparty?

Karviná není tým, který by měl hrát o záchranu, varuje jablonecký Rada

Plzeňští fotbalisté jsou z losu LM nadšení, Sýkora si Barcelonou splní sen

SESTAVA KOLA: Čtyři vítězové šlágru, střelec ze šedesáti metrů i dva sparťané

Mladá Boleslav - Zlín 1:3, hosté rozhodli dvěma góly po půli

Jablonec proti Slovácku: souboj o třetí místo. Co na to trávník?

Boleslav nevyhrála pátý zápas v řadě, Jablonec si výhrou nad Karvinou upevnil třetí místo