Teenager Hložek zvládl obrat během dvou minut, Kotalova série je zase delší

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2020 (21:58)     Sekcia sport

Rychlý vedoucí gól Baníku k triumfu na Letné nestačil. Teprve sedmnáctiletý Adam Hložek během pouhých dvou minut zmákl rozhodující obrat. Fotbalisté Sparty v úvodním zápase 2. kola skupiny o titul ve Fortuna lize porazili ostravského soupeře 3:2 a vylepšili sérii pod koučem Kotalem na osm vítězných soutěžních zápasů za sebou, což se jim naposledy podařilo v sezoně 2015/16. Zatímco Pražané směřují k potvrzení třetího místa, Baník zůstává šestý. celý článek

Smělý slib splnil. Teenager Hložek vyrazí na EURO jako ligový kanonýr

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (21:10)     Sekcia sport

Teenager kanonýrem! Sparťan Adam Hložek navzdory dlouhému zranění dokázal téměř nemožné. V závěrečném zápase ligové sezony nastřílel Zbrojovce čtyři góly a s patnácti brankami se dělí se slávistou Janem Kuchtou o pozici nejlepšího střelce fotbalové Fortuna ligy za sezonu 2020/21. „Za góly děkuju spoluhráčům,“ zdůrazňuje osmnáctiletý mladík nominovaný na EURO. V neděli by měl navíc na Letné prodloužit smlouvu.

Obrat nastartoval skvělou otočkou. Nic jiného udělat nešlo, culil se Hložek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2021 (12:28)     Sekcia sport

Ačkoliv odehrál jenom sedmnáct zápasů, je nejproduktivnějším fotbalistou ligy. Sparťanský talent Adam Hložek proti Plzni přidal do statistik další branku, navíc nesmírně důležitou a také pohlednou: po povedené otočce srovnal na 1:1 a nastartoval domácí obrat na 3:1.

Hložek hrál víc než devadesát minut, i tak má kuriózní rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2024 (18:48)     Sekcia sport

Na hřišti dřel za Leverkusen třiadevadesát minut, ale ani tak na něm český fotbalista Adam Hložek nevydržel celé utkání. Byl to jeho šestačtyřicátý zápas v bundeslize a v žádném dosud neodehrál plný počet minut. Leverkusen ve 20. kole vyhrál v Darmstadtu 2:0 a udržel dvoubodový náskok na Bayern Mnichov, který doma otáčel zápas proti Mönchengladbachu.

Teenager vystřihl gólový balet. Nadšení nám musí vlít krev do žil, jásá Hložek

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2021 (00:18)     Sekcia sport

Jak dlouho ještě nám tady zůstane...? Častou otázku sparťanských fanoušků tentokrát použili i televizní komentátoři. Osmnáctiletý Adam Hložek předložil v ligovém šlágru s Plzní (3:1) další důkaz svého mimořádného talentu. Brilantním zakončením vyrovnal náskok soupeře a položil základ k vítěznému obratu fotbalistů Sparty. „Hložek už je pro nás v osmnácti letech klíčový a mimořádný hráč. Má parametry hodně vysoké,“ pochvaluje si trenér Pavel Vrba.

Zápis do historie. Hložek je nejmladším reprezentantem, při debutu trefil tyč

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.09.2020 (05:00)     Sekcia sport

Mohl být nejmladším střelcem v historii národního týmu, zatím je však Adam Hložek, sparťanský teenager, „pouze“ tím nejmladším fotbalistou, který kdy za reprezentační áčko nastoupil. V Bratislavě byl u výhry 3:1 nad domácím Slovenskem. Zaujal, hrál aktivně, patřil k nejlepším, trefil tyč.

Olomouc - Slovácko 1:2, obrat během pěti minut, první gól má Kozák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.08.2022 (18:06)     Sekcia sport

Sigma stále nedokáže navázat na úvodní výhru na hřišti Baníku. Ve čtvrtém kole české nejvyšší soutěže podlehla Slovácku 1:2 a prohrála potřetí v řadě. První poločas pro ni vypadal nadějně, z penalty se trefil Zorvan. Celek z Uherského Hradiště ale předvedl bleskový obrat; během pěti minut pálili nejprve Mihálik a poté Kozák. Na čtvrteční odvetu play off Konferenční ligy se tak naladili vítězně.

Krutá zpráva pro Spartu! Zázračný teenager Hložek vypadl na čtyři měsíce

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2020 (15:33)     Sekcia sport

Pár dnů doufali, ale marně. Nález potvrdil nejhorší obavy. Adam Hložek bude chybět fotbalové Spartě i národnímu týmu v soutěžních zápasech pravděpodobně čtyři měsíce. Vyplývá to z vyšetření, po nichž lékaři diagnostikovali únavovou zlomeninu zánártní kůstky. Letenský klub uvedl zprávu na svém webu. Osmnáctiletý talent měl parádní začátek sezony a nedávno se stal nejmladším reprezentantem v české historii. Hložek se zranil před utkáním 2. kola Evropské ligy na hřišti AC Milán.

Čekal jsem, že Kuchta přidá další gól, řekl Hložek. Víc než půli hrát nemohl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (20:31)     Sekcia sport

Ze sedmé pozice se čtyřmi góly během pětačtyřiceti minut probil do čela tabulky střelců fotbalové ligy, ale ve druhém poločase už o korunu na dálku s ostatními kanonýry bojovat nemohl. „Myslel jsem si, že Kuchta nějaký gól přidá. Po očku jsem Slavii sledoval,“ líčil sparťan Adam Hložek.

Hložek zahájil vítězný obrat, v přípravě se trefil také Zahustel. Olomouc porazila Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (13:26)     Sekcia sport

Měl být touto dobou buď s reprezentačním áčkem, nebo na EURO s Lvíčaty. Adam Hložek však po dlouhém zranění musí dohánět herní i fyzické manko, a tak musel vzít za vděk přátelským zápas s Viktorií Žižkov. Fotbalisté pražské Sparty v něm od první minuty prohrávali, právě velký talent ovšem svým vyrovnáním zahájil obrat. Favorit nakonec druholigového soupeře porazil 3:1, po dlouhé době se v rudém dresu trefil také Ondřej Zahustel.

Házenkářského goliáše z Karviné brzdí zuberský teenager

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2021 (11:24)     Sekcia sport

Věkem patří ještě mezi dorostence. Na palubovce si však počíná jako mazák. Zuberský teenager Lukáš Mořkovský je s 18 góly nejlepším střelcem čtvrtfinálové série s Karvinou, která se za překvapivě nerozhodného stavu 1:1 přesouvá ke dvěma víkendovým duelům na Valašsku.

Leverkusen si poradil s Kolínem, Hložek hrál jen deset minut

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Union dostal od Leverkusenu čtyři góly, Hložek od trenéra čtyři minuty

Proč jsme zaspali? Vůbec nevím, jak si to vysvětlil, kroutil hlavou Hložek

Toews nám chyběl, říká Kubalík. Posílené Chicago zase budí respekt

Padesát zápasů ještě před plnoletostí! Specialista na Baník Hložek píše historii

Nevídaný obrat Olomouce. Nehráli jsme dobře, ale pořád jsme věřili, tvrdil kouč

Hložek byl zase vidět a dal druhý gól v bundeslize. Pozice v útoku mu sedí

O Šilhavém jsem nevěděl, ale jsem rád, že na tribuně byl, culí se rekordman Hložek

Dva góly v rozmezí dvou minut. Sedlo si to, těší plzeňskou věž Chorého

HOKEJ ONLINE: Drtivý start Hradce! Boleslav ale během necelých dvou minut srovnala

HOKEJ ONLINE: Drtivý start Hradce je minulostí! Boleslav během necelých dvou minut srovnala

Leverkusen podruhé za sebou vyhrál. Hložek v derby s Kolínem po hodině střídal

Chytil má rekord v české lize, ale k nejrychlejším hattrickům je daleko

První Kotalova ligová výhra ve Spartě. Co dál? Zase vyhrát, říká kouč

Leverkusen nepolevuje. Zase dal čtyři góly a drží se Bayernu, Hložek střídal

Šilhavý: Víme, že Hložek má v reprezentaci na víc, Leverkusen mu pomůže

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

Hložek poprvé za Leverkusen. Dva posty, pak vysvětloval přezdívku: Jsem silný chlap

Hrana byla tenká, ale poslední maličkost vyzněla pro nás, říkal hradecký trenér

Hložek byl v derby vidět. Před gólem střílel do tyče, připsal si i parádní regulérní asistenci

Kometa zase bez bodu. Litvínov zvládl velký obrat

Leverkusen vydřel výhru nad Mohučí, Schick hrál půl hodiny, Hložek pár minut

Hložek opouští Spartu a míří do Leverkusenu. Sparta dostane zhruba 400 milionů

Hattrick za 30 minut? Pro 37letého Džeka žádný problém

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

Nečekaný hrdina řádil v nastavení a zařídil obrat United. Za klub by položil život, chválí trenér

Hložek svým čtvrtým ligovým gólem překonal Pavlenku a trefil vítězství

Hložek už zase řádí. Řekl si nejmladší autor ligového hattricku o Euro?

Česká dominance! Dva góly Hložka a trefa Schicka zařídily Leverkusenu vítězství

Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k bodu. Schick v základu na Dortmund, Hložek na střídačce

Plzeňský kolaps a velký obrat Jablonce! Viktoriáni ztratili dvougólový náskok za dvacet minut

Za Haškem ve formě: Hložek byl u všech gólů, Schick i se štěstím zase rozhodl