Sparťanská série trvá, vyhrála sedmý ligový zápas v řadě! Příbram padla a je poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2020 (16:58)     Sekcia sport

Jediný gól padl ve třech úterních zápasech v nejvyšší soutěži fotbalistů ve skupině o záchranu. Byl ale pořádně důležitý. Zlín díky proměněné penaltě Tomáše Poznara vyhrál nad Příbramí 1:0 a Středočeši klesli na poslední místo. Opava remizovala v Karviné 0:0 a bod hostům stačil k posunu na předposlední příčku. Branka nepadla ani na Hané, kde Sigma Olomouc hrála 0:0 s Teplicemi. Ve skupině o titul naopak Sparta přestřílela Baník Ostrava 3:2 a slaví sedmý vyhraný ligový zápas v řadě. Dvěma góly se blýskl sparťan Adam Hložek. celý článek

Basketbalistky USK po boji zdolaly Žabiny a jejich vítězná série trvá

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (19:29)     Sekcia sport

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vyhrály 276. ligový zápas v řadě, ale v dnešním repríze jarního finále na palubovce Žabin musely o prodloužení rekordní série hodně bojovat. Domácí tým většinu prvního poločasu vedl a v úvodu poslední čtvrtiny měl k dobru čtyři body, nakonec ale favoritkám podlehl 50:63.

Konec roku jako ze snu, Inter Milán vyhrál sedmý ligový zápas po sobě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.12.2021 (20:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán zakončili kalendářní rok v italské lize sedmou výhrou v řadě. Lídr Serie A si v 19. kole doma poradil 1:0 s FC Turín.

Příbram podruhé vyhrála. Zlín byl bez Poznara neškodný

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2020 (16:06)     Sekcia sport

Příbram podruhé na podzim vyhrála a bodovala ve čtvrtém utkání v řadě. Zlín, který byl bez potrestaného Poznara v koncovce neškodný, si dal vlastní gól, který rozhodl. Domácí se tak opět o kousek vzdálili poslední příčce.

Žabiny trápily USK Praha dlouhé minuty, letitá vítězná série však odolala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2023 (19:12)     Sekcia sport

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vyhrály 276. ligový zápas v řadě, ale v repríze jarního finále na palubovce Žabin musely o prodloužení rekordní série hodně bojovat. Domácí tým většinu prvního poločasu vedl a v úvodu poslední čtvrtiny měl k dobru čtyři body, nakonec ale favoritkám podlehl 50:63.

Volejbalisté Liberce zdolali Příbram a mají šestou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (21:56)     Sekcia sport

Liberečtí volejbalisté porazili v osmém kole extraligy Příbram 3:0 a po šestém vítězství v řadě vedou tabulku o dva body před Karlovarskem. Obhájce titulu má však zápas k dobru

Kvitová padla po třísetovém boji se světovou jedničkou, v Madridu jde dál Bartyová

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2021 (16:06)     Sekcia sport

Ani česká trojnásobná vítězka turnaje nezastavila Australanku, která vyhrála patnáctý zápas na antuce v řadě.

HOKEJ ONLINE: Jágr má asistenci, ztráta Kladna narůstá. Pardubice prohrávají. Hradec slaví, sparťanská série skončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (14:21)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má dnes na programu kompletní 28. kolo. Hradec otočil zápas na ledě Karlových Varů a zvítězil 4:1. Pražská Sparta nenavázala na sérii osmi výher v řadě a na ledě Litvínova padla 2:5. Šlágrem programu je souboj mezi vedoucími Pardubicemi a Oceláři z Třince. V dresu Kladna hraje od 16:00 na ledě Liberce Jaromír Jágr. Od 17:20 hrají České Budějovice a Kometa Brno (vysílá ČT Sport). Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na webu Sport.cz.

Šílená série Sparty nekončí, znovu prohrála! Hradec pokořil lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.11.2021 (16:19)     Sekcia sport

Hokejisté Třince, kteří vedou extraligu, prohráli ve šlágru 21. kola s Hradcem Králové 0:2. Mountfield stáhl manko na první příčku na čtyři body. Trápící se Zlín v duelu s Libercem prohrál 1:2 a zůstává dál beznadějně poslední. Mladá Boleslav vyhrála nad trápící se Spartou 3:2, Pražané prohráli sedmý zápas v řadě. Plzeň podlehla 3:4 po samostatných nájezdech Českým Budějovicím. Pardubice sice prohrávaly s Litvínovem 1:2, ale třemi slepenými brankami otočily duel ve svůj prospěch. Olomouc si doma poradila s Vítkovicemi. Zvítězila 2:0, rozhodující gól vstřelil David Krejčí.

Šílená série Sparty nekončí, znovu prohrála! Hradec neinkasoval a ovládl šlágr

Bylo to jako v play off. Vítkovice jsou teď úplně jiný tým, míní bek Sparty Polášek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (20:20)     Sekcia sport

Sparťanská bodová série je o jeden zápas delší. Pražané vyhráli ve Vítkovicích ve 43. kole gólem Lukáše Pecha pět a půl minuty před třetí sirénou 2:1 a bodovali ve třináctém utkání v řadě. Gólem a přihrávkou pomohl k udržení pozice extraligového lídra obránce Jan Košťálek.

Williams z Bilbaa po téměř sedmi letech vynechá ligový zápas

HOKEJ ONLINE: Jágr dvakrát asistoval! Ve Vítkovicích rozhodují nájezdy, Pardubice prohrávají. Sparťanská série skončila

Philadelphia vyhrála i druhý zápas série

Colorado znova porazilo Dallas a vynutilo si rozhodující sedmý zápas

Basketbalisté Bostonu vyřadili v NBA obhájce titulu z Toronta, Celtic vylepšili rekord soutěže

Bayern získal podesáté v řadě německý titul. Schick pomohl gólem k výhře

Mladá Boleslav odvrátila mečbol Třince. Boj o finále rozhodne sedmý zápas

HOKEJ ONLINE: Sparta měla nabito, poslední Zlín znovu padl. Kladno bez Jágra nedalo ani gól

Olomoučtí žehrali na špatný start. Začali jsme strašně vlažně, mrzelo Jílka

Opava - Příbram 0:0, zápas o naději, uspěje poslední, či předposlední?

Budějovičtí volejbalisté vyhráli v extralize sedmý zápas v řadě

Příběh neobyčejného šílenství. Děčín nedal 16 trojek v řadě, pak jimi zdrtil USK

Sevilla bez Vaclíka podlehla Realu. Barcelona prohrála s nováčkem

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

HOKEJ ONLINE: Vítkovice jdou do čela extraligy! Dynamo nezvládlo šlágr. Sparťanská série skončila, Jágr dvakrát asistoval

Čtvrtá druholigová výhra v řadě. Možná nejtěžší, váží si jí v Hradci

Sparta měla nabito, šlágr v Pardubicích rozhodlo až prodloužení. Kladno bez Jágra nedalo ani gól

Bitva o finále pokračuje. Zlín si vynutil sedmý zápas

Plzeň ztratila po remíze s Budějovicemi další body, Příbram poprvé v sezoně vyhrála

Příbram porazila Boleslav a poprvé v sezoně vyhrála, Poznar sestřelil Karvinou

Sparta po pěti a půl letech vyhrála derby, končí rekordní ligová série Slavie

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas

Trápení posledního Zlína pokračuje, prohrál sedmý zápas v řadě

Příbram porazila Boleslav a poprvé v sezoně vyhrála, Středočeši venku nevyhráli posedmé za sebou

Zlín vyhrál první ligový zápas na jaře, Horváthův tým je dál u dna

Horváth: Užijeme si vítězství, ale neoslavíme ho. V neděli je trénink, v úterý Bohemka