Deštivou kvalifikaci F1 ve Štýrsku jasně ovládl Hamilton. ‚Připadal jsem si jako na surfu,‘ smál se

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.07.2020 (20:54)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Štýrska formule 1 v náročných podmínkách suverénně vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton z Mercedesu. Šestinásobný mistr světa se nejlépe vyrovnal s deštěm a mokrou tratí a druhého Maxe Verstappena z Red Bullu i třetího Carlose Sainze porazil o více než sekundu. celý článek

Deštivou kvalifikaci na Velkou cenu Štýrska F1 ovládl Hamilton

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.07.2020 (17:18)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Štýrska formule 1 s přehledem i v náročných podmínkách ovládl obhájce titulu Lewis Hamilton z Mercedesu. Šestinásobný mistr světa se nejlépe vyrovnal s deštěm a mokrou tratí a druhého Maxe Verstappena z Red Bullu i třetího Carlose Sainze porazil o více než sekundu.

Kvalifikaci ve Spa ovládl Verstappen před Russelem, Hamilton byl třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (17:23)     Sekcia sport

Deštivou kvalifikaci na Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu před nečekaně druhým Georgem Russellem. Třetí byl Lewis Hamilton, Norris měl nehodu.

Verstappen ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Belgie

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2021 (17:06)     Sekcia sport

Deštivou kvalifikaci na Velkou cenu Belgie F1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu před nečekaně druhým Russellem. Třetí byl Hamilton, Norris měl nehodu.

Hamilton ovládl druhý závod ve Štýrsku, jezdci Ferrari skončili po vzájemné kolizi už v prvním kole

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.07.2020 (16:52)     Sekcia sport

Velkou cenu Štýrska formule 1 ovládl šestinásobný mistr světa Lewis Hamilton. Týmového kolegu z Mercedesu Valtteriho Bottase na druhém místě porazil o 14 sekund. Třetí příčku na okruhu ve Spielbergu obsadil Max Verstappen z domácího Red Bullu.

První trénink na Velkou cenu Británie F1 ovládl Verstappen, kvalifikaci vyhrál Hamilton

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.07.2021 (16:41)     Sekcia sport

Nizozemský jezdec Max Verstappen ovládl první trénink na Velkou cenu Británie a vykročil v mistrovství světa formule 1 za možným čtvrtým vítězstvím po sobě. Pilot Red Bullu zajel o více než sedm desetin sekundy rychlejší čas než druhý Lando Norris z McLarenu, úřadující šampion Lewis Hamilton skončil třetí. Večerní kvalifikaci na sobotní sprintovou kvalifikaci, která bude mít v šampionátu premiéru, pak ovládl Hamilton před Verstappenem.

Hamilton ovládl kvalifikaci na sobotní sprint, ale v nedělním závodě má problém

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2021 (18:23)     Sekcia sport

Kvalifikaci na sobotní sprint ve Velké ceně Brazílie formule 1 ovládl Lewis Hamilton, kvůli výměně motoru ale zahájí nedělní závod o pět míst hůře.

Kvalifikaci na GP Kataru formule 1 ovládl Hamilton před Verstappenem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.11.2021 (16:42)     Sekcia sport

Losail (Katar) - Brit Lewis Hamilton ovládl kvalifikaci na premiérovou Velkou cenu Kataru formule 1. Úřadující mistr světa z Mercedesu zajel na trati v Losailu o 455 tisícin sekundy rychlejší...

ONLINE: Hamilton vs. Verstappen. Jede se Velká cena Štýrska formule 1

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.07.2020 (14:59)     Sekcia sport

Po týdnu na stejné trati bojují jezdci formule 1 o body do seriálu mistrovství světa. Deštivou kvalifikaci na okruhu v rakouském Spielbergu suverénně ovládl Lewis Hamilton, ale Max Verstappen se na domácí trati svého týmu nechce nechat zahanbit. Sledujte Velkou cenu Štýrska formule 1 v podrobné online reportáži.

Deštivou kvalifikaci na sprint Velké ceny Číny F1 vyhrál Norris před Hamiltonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2024 (11:14)     Sekcia sport

Deštivou kvalifikaci na sprint ve Velké ceně Číny formule 1 vyhrál po chaotickém závěru Lando Norris z McLarenu. Druhý skončil se ztrátou 1,261 sekundy Lewis Hamilton z Mercedesu, třetí byl Fernando Alonso z Aston Martinu. Úřadující mistr světa a lídr průběžného pořadí Max Verstappen z Red Bullu obsadil čtvrtou příčku. Samostatně bodovaný sprint se pojede v sobotu od 5:00 SELČ.

Kvalifikaci v Maďarsku ovládl Mercedes, vyhrál Hamilton před Bottasem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.07.2021 (16:14)     Sekcia sport

Lewis Hamilton v Mercedesu vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska formule 1 a vybojoval tak 101. pole position kariéry.

Deštivou kvalifikaci v Kanadě vyhrál Verstappen, překvapení na druhém místě

Hamilton ovládl kvalifikaci v Monze a z pole position zaútočí na 90. vítězství

Kvalifikaci na Velkou cenu Španělska F1 ovládl Hamilton před Bottasem

Hamilton vyhrál kvalifikaci na vůbec první závod F1 v Kataru

Nezastavitelný Hamilton ovládl kvalifikaci na VC Itálie a bude útočit na 90 vítězství