Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2020 (23:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain otočili čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů proti Bergamu a po výhře 2:1 poprvé po 25 letech postoupili do semifinále soutěže. Francouzský mistr prohrával od 27. minuty po gólu Maria Pašaliče, v 90. minutě ale srovnal Marquinhos a v nastavení rozhodl střídající Maxim Choupo-Moting. celý článek

Neymar a spol. byli blízko vyřazení z Ligy mistrů, v závěru však předvedli úžasný obrat a jsou v semifinále

Neymar a spol. byli blízko šokujícímu vyřazení z Ligy mistrů! PSG je ale po obratu v semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2020 (20:36)     Sekcia sport

Čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů málem začalo obrovskou senzací. Favorizovaný tým Paris St. Germain ještě v 90. minutě prohrával v Lisabonu s italským outsiderem Atalantou Bergamo 0:1, jenže v samotném závěru přišel velký obrat, když nejprve srovnal Marquinhos a následně vstřelil vítězný gól Pařížanů Maxim Choupo-Moting. Champions League se hraje kvůli koronavirové pandemii od čtvrtfinále turnajovým způsobem kompletně v portugalské metropoli na jeden vítězný zápas.

Neymar pálil šance a Atalanta sahala po senzaci. PSG ale předvedl úžasný obrat

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.08.2020 (22:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain otočili trefami z 90. minuty a nastaveného času utkání proti Bergamu a po výhře 2:1 postoupili do semifinále Ligy mistrů.

Hokejisté Olomouce předvedli v závěru duelu s Vary fantastický obrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2021 (14:04)     Sekcia sport

Fantastický obrat předvedli hokejisté Olomouce. V souboji 49. kola extraligy proti Karlovým Varům prohrávali doma ještě v 59. minutě 1:3, ale při power play se jim podařilo vyrovnat, když se v závěrečných 80 sekundách prosadili Lukáš Nahodil a Rostislav Olesz.

Sparta - Partizan 0:1, vyrovnaný souboj rozhodl brejk v závěru

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.02.2022 (23:34)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté jsou už po úvodním utkání blízko vyřazení z Konferenční ligy. V domácím zápase vyřazovací fáze neproměnili v prvním poločase dvě nadějné příležitosti, v závěru inkasovali z rychlého brejku a Partizanu Bělehrad podlehli 0:1. Vzhledem k tomu, jak v pohárech slabě hrají venku, jsou jejich šance do odvety v Srbsku nízké.

Finové předvedli ve čtvrtfinále MS famózní obrat! Slováci byli blízko senzaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.01.2021 (17:05)     Sekcia sport

Prvními semifinalisty mistrovství světa hokejistů do 20 let v Edmontonu se stali Rusové, v úvodním čtvrtfinále zdolali Německo těsně 2:1. Ještě větší drama přineslo severské derby mezi Švédskem a Finskem, v němž Švédům nestačil ani dvougólový náskok. Do bojů o medaile nakonec proklouzli po výhře 3:2 hráči Suomi, jejichž vítězný gól vstřelil necelých 25 sekund před vypršením základní hrací doby Roni Hirvonen. Čeští mladíci i přes srdnatý výkon nestačili na výběr Kanady a jejich cesta na MS po prohře 0:3 končí. Slováci byli ještě pět minut před koncem zápasu Američanům na dostřel, ale v závěru inkasovali dvě branky a nakonec USA podlehli 2:5.

Hradecký obrat v závěru, v druhé lize fotbalistů uspěly i Žižkov a Líšeň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2020 (15:06)     Sekcia sport

Královehradečtí fotbalisté předvedli parádní obrat v posledním osmi minutách, otočili výsledek v těžkém utkání v Blansku a dál vedou druhou ligu o pět bodů. Jejich nejbližší pronásledovatelé z Viktorie Žižkov a z Líšně ve vloženém 9. kole rovněž uspěly.

Prokletí trvající čtvrtstoletí Neymar a spol. zlomili, proto německý kouč křepčil i s ortézou

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2020 (12:18)     Sekcia sport

Navzdory ortéze, která mu nelítostně svírá zlomenou levou nohu, vyskočil německý kouč chladící bedny, na které seděl, a křepčil stejně, jako jeho asistenti a všichni hráči Paris Saint Germain na lisabonském Stadionu světel. „A dokážete si bych představit, co bych asi dělal mít zdravé obě nohy? Možná byste byli svědky dne, kdy sprintuju i čtyřicet metrů,“ byl doslova v sedmém nebi Thomas Tuchel poté, co jeho tým v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů předvedl během pár desítek vteřin senzační obrat a po čtvrtstoletí postoupil poprvé do semifinále.

SESTŘIH: Kanada je po senzačním obratu proti Švédům v semifinále MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (17:57)     Sekcia sport

Hokejisté Kanady předvedli na mistrovství světa v Tampere skvělý obrat, a přestože prohrávali ve čtvrtfinále se Švédskem již 0:3, zvítězili 4:3 v prodloužení. O postupu obhájců titulu do semifinále rozhodl v přesilové hře v čase 60:43 útočník Drake Batherson.

MS ve fotbale 2022: Na lavičce Brazílie skončil po šokujícím vyřazení trenér Tite. Neymar se ještě rozhodne

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     10.12.2022 (09:09)     Sekcia sport

Překvapivé vyřazení favorizované Brazílie ve čtvrtfinále mistrovství světa 2022 s Chorvatskem má první oběť. Na lavičce národního týmu kvůli neúspěchu v Kataru skončil po šesti letech hlavní trenér Tite. Hvězdný Neymar, jenž v zápase vyrovnal střelecký rekord Pelého, pak vyřazení s Chorvatskem označil za noční můru.

Volejbalisté Karlovarska, Liberce a Budějovic jsou blízko postupu do semifinále

Volejbalisté Karlovarska, Liberce i Jihostroje jsou blízko postupu do semifinále

Čeljabinsk je v semifinále KHL krok od vyřazení

Uruguayci naháněli rozhodčího, Suárez plakal. Naprosto nespravedlivé, hořekoval střelec

Zabiju tě! Šéf PSG po prohře běsnil a dobýval se na rozhodčí, zasahovala ochranka

Volejbalistky mistrovského Liberce jsou v semifinále na hraně vyřazení

Neymarův konec v PSG? Na tréninky chodí pod vlivem

Sparťan Polášek po vyřazení: Jsme blbci, Liberec nás rozebral jak školáky

Pohádková cesta Ligou mistrů končí. Byli jsme blízko, mrzí kouče Bergama

Psychicky jsem zničený, žádná porážka mě nebolela víc, prohlásil Neymar

GLOSA: Brazilci byli v závěru lehkovážní, podlehli dojmu, že jsou neporazitelní. Je otázka, co Neymar a penalta

Psychicky jsem zničený, žádná porážka mě nebolela víc, prohlásil Brazilec Neymar

Pardubice porazily po obratu v závěru v semifinále Spenglerova poháru Kanadu 4:3

Báječný obrat Chicaga v posledním testu před NBA. Zářil i Williamson

Desátá venkovní výhra v řadě. United předvedli další úspěšný obrat a jsou blízko ligovému rekordu

FOTBAL ONLINE: Neymar se trefuje v prodloužení! Brazílie je blízko semifinále

Neymar zuří, soupeře nařkl z rasismu: Měl jsem ho trefit do obličeje

Nymburk v problémech, proti Opavě je na pokraji vyřazení

Tiká v Paříží časovaná bomba? Neymar se chová jako spratek, údajně ničí PSG zevnitř

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Sedmnáctka v semifinále sahala po senzaci. Šokující výhra Čechům utekla v poslední vteřině

Zápasník Omarov prohrál hned s prvním soupeřem. Je blízko vyřazení

West Ham na pokraji vyřazení

Alžírsko na mistrovství Afriky podlehlo Rovníkové Guineji a je blízko vyřazení

Výsledek bereme, jen škoda závěru, zní z Hradce. V Zugu chce zopakovat historii

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli neskutečný obrat. Slováci slaví první výhru

Třinec vynuloval Spartu, té hrozí brzké vyřazení z play off

Slovenští hokejisté zdolali USA po nájezdech a po 12 letech jsou v semifinále OH

HOKEJ ONLINE: Lotyši jsou blíž historickému úspěchu, nad Spojenými státy vedou

Taková příležitost se nemusí opakovat, říká před semifinále hradecký Jank

Neymar je v PSG šťastný, rád by zůstal

Čtvrtkařka Vondrová je v semifinále, Ogrodníkové se v kvalifikaci oštěpu nevedlo

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas