Noví hradečtí střelci v poháru zabrali, stačil jim poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2020 (11:01)     Sekcia sport

Pokud od nich hradecký tým i jeho fanoušci očekávají góly, nemohli se ve svém prvním soutěžním zápase v novém týmu uvést lépe. Hradečtí útočníci Daniel Vašulín a Pavel Dvořák, letní posily druholigového mužstva, totiž střelecky řídili pohodový postup Hradce do 2. kola pohárového MOL Cupu. celý článek

Slovácko slaví první velkou trofej. Na porážku Sparty mu stačil poločas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.05.2022 (18:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve finále domácího poháru nad Spartou Praha 3:1. Dva góly vstřelil Petr Reinberk.

Do Hradce zamířili brankář Bajza a záložník Smrž. Klub ještě shání stopera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2022 (13:00)     Sekcia sport

Nové hradecké posily odehrály v Hořicích poločas zápasu s druholigovým Varnsdorfem. Záložník Vojtěch Smrž ten první, po němž Hradečtí gólem Jakuba Rady z pokutového kopu vedli 1:0. Brankář Pavol Bajza druhý, v němž po necelých deseti minutách neúspěšně čelil stejné výhodě soupeře. Poté však jeho noví spoluhráči vstřelili dvě branky a Hradec tak vyhrál i třetí přípravný duel letošního léta.

Házenkáři Zubří vzdorovali v poháru slovinskému favoritovi poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2021 (13:54)     Sekcia sport

Sedm utkání, sedm výher. Vítězné tažení slovinského Gorenje Velenje v Evropském poháru EHF nezastavili ani házenkáři Robe Zubří. Favoritovi vzdorovali jen poločas, do sobotní odvety půjdou s deficitem pěti branek.

Čeští střelci zopakovali olympijskou pohádku. Kostelecký oplatil porážku Liptákovi

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.10.2021 (15:49)     Sekcia sport

Čeští střelci na trap obsadili na Prezidentském poháru v Larnace stejně jako olympijských hrách první dvě místa.

Plzni stačil k výhře poločas, Gebre Selassie zažil v Liberci smolný návrat

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.07.2021 (18:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně vstoupili do nové prvoligové sezony domácím vítězstvím 2:1 nad Mladou Boleslaví.

Basketbalisté Nymburka v nadstavbě porazili Ústí a po dvou porážkách zabrali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (21:26)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka ve čtvrtém kole nadstavby porazili 96:58 Ústí nad Labem. Obhájci titulu zabrali po dvou porážkách, když před tím ve čtvrtfinále poháru podlehli Brnu a v lize nestačili na Děčín.

Basketbalisté Nymburku v nadstavbě porazili Ústí a po dvou porážkách zabrali

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2023 (21:15)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburku ve čtvrtečním čtvrtém kole nadstavby porazili 96:58 Ústí nad Labem. Obhájci titulu zabrali po dvou porážkách, když před tím ve čtvrtfinále poháru podlehli Brnu a v lize nestačili na Děčín.

Vítkovický gólman Svoboda udržel v souboji se střelci Komety čisté konto

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2021 (07:43)     Sekcia sport

Na tři body snížili hokejisté Vítkovic ztrátu na devátou Kometu Brno poté, co ji ve včerejším 44. kole extraligy na jejím ledě porazili 4:0. Vítkovičtí zabrali po předešlých třech prohrách v řadě.

Mlčící střelci Plzně zabrali, dvakrát se trefil Kodýtek. Snad jsem to zlomil, doufá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (14:38)     Sekcia sport

Osm předchozích zápasů si nepřipsal ani bod. V sobotu plzeňský útočník Petr Kodýtek znovu zabral, k domácí výhře Škody nad Vítkovicemi 6:3 v duelu 22. kola hokejové extraligy přispěl dvěma góly.

Nejlepší poločas, jsem na tým hrdý, zářil trenér fotbalistů Liverpoolu Klopp

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (12:16)     Sekcia sport

Nejlepší poločas, jaký kdy od Liverpoolu zažil, předvedli podle kouče Jürgena Kloppa jeho svěřenci na cestě do finále Anglického poháru. Po 45 minutách v sobotu vedli nad největším ligovým rivalem Manchesterem City ve Wembley už 3:0 a po deseti letech si zahrají o nejstarší fotbalovou trofej.

Vrba se dočkal, Baníku stačil na pohodovou výhru první poločas

Těsně za stupni! Střelec Přívratský byl na Světovém poháru v Riu čtvrtý ve vzduchové pušce

Frk skončil sedmý mezi střelci AHL, v produktivitě skončil třináctý

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru

Hokejisté Hradce Králové zabrali a porazili Brno 6:2

Glasgow Rangers před Spartou propadli. Doma dostali za poločas tři góly od Boylea