Pojď na pivo, zval Krejčího Pastrňák. Boston slaví postup v play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2020 (13:59)     Sekcia sport

Sledoval, jak David Krejčí po zápase odpovídá novinářům, a lákal ho na pivo. „Pojď na plzeň,“ houkl přede všemi David Pastrňák. „Pasta už má se Zdendou (Chárou) jedno nachystaný. Teď mě nerozesmívejte!“ žádal Krejčí. Hokejisté Boston Bruins byli v dobrém rozmaru, v noci na čtvrtek vyhráli nad Carolinou 2:1 a postoupili do druhého kola play off NHL. celý článek

Pastrňák proti Washingtonu přerušil střelecké čekání a posunul Boston k mečbolu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.05.2021 (07:17)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Pastrňák vstřelil za asistence Davida Krejčího první gól v letošním play off NHL.

Hotovo! Pastrňák se trefil, jeho Boston ale v play off NHL dohrál. Přijede hvězda na MS?

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (01:48)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák se sice trefil v klíčové bitvě o postup na ledě Caroliny, Boston ale přesto končí už v úvodním kole play off NHL. Bruins prohráli rozhodující zápas 2:3 a v sérii padli 3:4 na utkání.

Pastrňák vystřelil v prodloužení postup! Boston přešel přes první kolo

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2024 (05:52)     Sekcia sport

Dvakrát za sebou se jim to nepodařilo, do třetice už mečbol proměnili. Hokejisté Bostonu dokázali v sedmém utkání play off NHL porazit na svém ledě Toronto 2:1 v prodloužení a slaví postup do druhého kola. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě český útočník David Pastrňák.

Vysmátý Pastrňák bavil na tiskovce: Pojď na plzeň, hulákal na Krejčího. Chára chtěl vidět Pastův biceps

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2020 (16:24)     Sekcia sport

Výborná nálada panuje v táboře hokejistů Bostonu. Aby ne, Bruins v prvním kole play off NHL postoupili v pěti zápasech přes Carolinu a na pozápasové tiskové konferenci po posledním duelu o sobě dával vědět hlavně David Pastrňák. Navrátilec do sestavy Medvědů po třízápasové pauze způsobené zraněním svými hláškami bavil spoluhráče; krajana Davida Krejčího a slovenského kapitána mužstva Zdena Cháru.

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2023 (05:02)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák řádil v šestém utkání prvního kola play off NHL na ledě Floridy, když vstřelil dva góly, jeho Boston však prohrál po divoké přestřelce na ledě Panthers 5:7. Stav série je vyrovnaný 3:3 a pokud Bruins nezvládnou příští duel, budou mít po sezoně. Na další boje v play off se může těšit útočník Martin Nečas. Jeho Carolina urvala postup na ledě NY Islanders 2:1 v prodloužení.

Pastrňák řádil na Floridě, Bostonu ale hrozí průšvih. Postup slaví Nečas s Carolinou a Dallas

Fantastický Pastrňák! Boston slaví další výhru, Nečas opět řádil

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (20:56)     Sekcia sport

David Pastrňák se po dvou zápasech v NHL opět zapsal mezi střelce, navíc společně s Pavlem Zachou připravili gól i pro dalšího českého útočníka Davida Krejčího a nejlepší tým soutěže Boston zvítězil na ledě Minnesoty 5:2. Martin Nečas pomohl Carolině k výhře nad Philadelphií 5:4 v prodloužení brankou a asistencí. Prosadil se také Radek Faksa. Dallas i díky jeho příspěvku porazil Calgary 6:5 v prodloužení.

Útočníci Pastrňák s Krejčím v play off končí, postup slaví Islanders

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2021 (07:26)     Sekcia sport

Soupeřem obhájců Stanley Cupu z Tampy budou v další fázi play off NHL hokejisté Islanders. Rozhodla o tom jejich středeční výhra 6:2 nad Bostonem, po které newyorský celek završil stav série na 4:2 na zápasy. Pro hostující útočníky Davida Pastrňáka (v zápase 0+1) a Davida Krejčího (0+2) tak sezona skončila.

Boston a Colorado slaví postup, Pastrňák se znova blýskl dvěma body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (07:26)     Sekcia sport

Nedělní program play off hokejové NHL přinesl první dva postupující celky. Boston i díky dalším dvěma bodům (1+1) Davida Pastrňáka porazil Washington 3:1 a celkově uspěl 4:1 na zápasy, naopak Colorado rozneslo St. Louis po závěrečném triumfu 5:2 hladce 4:0 na zápasy. Jednoznačný vývoj má i souboj Winnipegu s Edmontonem, srovnáno je naopak mezi Nashvillem a Carolinou.

Čtvrtý zápas ovládl Boston, k výhře napomohli Pastrňák i Krejčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2021 (05:37)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Pastrňák vstřelil za asistence Davida Krejčího první gól v letošním play off NHL, navíc si připsal i přihrávku a byl zvolen druhou hvězdou zápasu při výhře Bostonu 4:1 nad Washingtonem. Bruins vedou v sérii už 3:1 na zápasy a dělí je jedno vítězství od postupu do druhého kola. Nashville zdolal gólem z 95. minuty Carolinu 5:4 v prodloužení a snížil stav série na 1:2.

Pastrňákův Boston propadl! Voráček si připsal asistenci a Philadelphia slaví výhru

Pastrňák zazářil v pravou chvíli, postup Bostonu trefil v prodloužení

Pastrňák gólem jistil výhru, Boston srovnal stav série s Carolinou

Pastrňák s Noskem bodovali u vyrovnání série, St. Louis slaví postup

Mrázek zářil v brance Caroliny, Pastrňákův Boston slaví také vítězství

Hotovo! Pastrňák se trefil, Boston ale v play off NHL přesto dohrál. Končí také Toronto a Los Angeles

Pastrňák je blízko návratu k hokeji, Boston může večer postoupit

Pastrňák je zpět! Boston slaví postup, Voráček na všechno nestačil

Pastrňák dostane nového trenéra, Boston propustil Cassidyho

Pastrňákův Boston propadl, Voráček pomohl asistencí k výhře. Colorado rozhodlo v poslední sekundě

Boston na hraně, přiletí Pastrňák na MS? Českou hvězdu limituje zranění

Palát pomohl k mečbolu, Krejčího branka jen upravila skóre

Skvělý Pastrňák. Boston v NHL srovnal sérii s Carolinou

Palát pomohl k mečbolu, Krejčího branka na vítězství nestačila

Pastrňák si smlsnul na Tampě. Boston první duel vyhrál, Čech největší hvězdou

Gól Pastrňáka už nic neřešil. Postup slaví Carolina, Tampa a Edmonton

Pastrňák nastartoval obrat a Boston znovu slaví!