Trénink na závod do vrchu skončil tragicky, zemřel jezdec sportovního vozu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (11:39)     Sekcia sport

Život 44letého jezdce Jiřího Lose si vyžádala nehoda auta závodu do vrchu v Albrechticích na Orlickoústecku. Vůz, který Los řídil, vyjel při tréninku ze silnice. Organizátoři po tragédii sobotní program závodu zrušili. celý článek

Tragédie při tréninku na závody do vrchu na Laudonu. Zabil se zkušený český jezdec

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.08.2020 (15:16)     Sekcia sport

Při závodech automobilů do vrchu v Albrechticích zemřel v sobotu ráno 44letý zkušený jezdec Jiří Los.

Tragédie na českém závodě. Jezdec zemřel na místě nehody

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2020 (10:48)     Sekcia sport

Při závodech automobilů do vrchu v Albrechticích na Orlickoústecku zemřel dnes ráno jezdec Jiří Los. Čtyřiačtyřicetiletý reprezentant se pravidelně účastnil závodů českého i evropského šampionátu.

První trénink v Singapuru ovládli jezdci Ferrari, Verstappen byl třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2023 (13:31)     Sekcia sport

Úvodní trénink na Velkou cenu Singapuru vozů formule 1 ovládli piloti Ferrari. Nejrychlejší čas zajel na okruhu Marina Bay monacký jezdec Charles Leclerc, který porazil týmového kolegu Carlose Sainze ze Španělska o 78 tisícin sekundy. Úřadující mistr světa a lídr průběžného pořadí Max Verstappen z Red Bullu skončil třetí.

První trénink na GP Kataru vyhrál Verstappen před Gaslym

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2021 (12:53)     Sekcia sport

Nizozemský jezdec Max Verstappen vyhrál úvodní trénink na Velkou cenu Kataru vozů formule 1. Lídr průběžného pořadí mistrovství světa z Red Bullu zajel na trati v Losailu o 437 tisícin sekundy rychlejší čas než druhý Pierre Gasly z AlphaTauri. Třetí skončil Valtteri Bottas z Mercedesu, jeho týmový kolega a úřadující světový šampion Lewis Hamilton byl se ztrátou 0,786 vteřin čtvrtý.

Ferrari ovládlo první trénink v Austrálii. Vyhrál Sainz před Leclercem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2022 (08:33)     Sekcia sport

Úvodní trénink na Velkou cenu Austrálie vozů formule 1 vyhrál Carlos Sainz z Ferrari. Španělský jezdec zajel na trati v Melbourne o 571 tisícin sekundy rychlejší čas než jeho týmový kolega a lídr mistrovství světa Charles Leclerc. Třetí skončil Sergio Pérez z Red Bullu, úřadující světový šampion Max Verstappen byl čtvrtý ze ztrátou 820 tisícin na Sainze.

První trénink na GP Kataru vyhrál Verstappen před Gaslym a Bottasem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2021 (13:03)     Sekcia sport

Úvodní trénink na Velkou cenu Štýrska vyhrál Verstappen před Gaslym

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (13:08)     Sekcia sport

Nizozemský jezdec Max Verstappen vyhrál úvodní trénink na Velkou cenu Štýrska vozů formule 1. Lídr průběžného pořadí mistrovství světa z Red Bullu zajel na domácí trati svého týmu čas 1:05,910 a byl o 0,256 vteřiny rychlejší druhý než Pierre Gasly z AlphaTauri. Jeho hlavní sok v boji o titul Lewis Hamilton z Mercedesu skončil s mankem 0,422 třetí.

Jediný trénink na Grand Prix Číny F1 vyhrál Stroll

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2024 (07:41)     Sekcia sport

Jediný trénink na Velkou cenu Číny mistrovství světa vozů formule 1 vyhrál kanadský jezdec Lance Stroll z Aston Martinu. Druhého Oscara Piastriho z McLarenu porazil na trati v Šanghaji o 327 tisícin sekundy. Třetí skončil úřadující mistr světa a lídr průběžného pořadí Max Verstappen z Red Bullu. Dnešní program pokračuje v 9:30 SELČ kvalifikací na sobotní sprint.

Úvodní trénink na VC Belgie ovládl Sainz

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2022 (15:12)     Sekcia sport

Tréninky na Velkou cenu Belgie, závod mistrovství světa vozů formule 1 ve Spa-Francorchamps: První trénink: 1. Sainz (Šp./Ferrari) 1:46,538, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,069, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,217, 4. Russell (Brit./Mercedes) -0,858, 5. Stroll (Kan./Aston Martin) -0,899, 6. Albon (Thaj./Williams) -1,297. 17:00 druhý trénink.

První trénink v Bahrajnu vyhrál Verstappen, Hamilton byl čtvrtý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2021 (14:12)     Sekcia sport

Nizozemský pilot Max Verstappen vyhrál první trénink na úvodní Velkou cenu Bahrajnu vozů formule 1, když na trati v Sáchiru zajel o necelé tři desetiny rychlejší čas než druhý Fin Valtteri Bottas. Třiadvacetiletý jezdec Red Bullu navázal na úspěšné testy, v nichž před dvěma týdny rovněž dominoval. Úřadující mistr světa Brit Lewis Hamilton z Mercedesu skončil čtvrtý.