Pastrňák dvakrát asistoval, v prodloužení ale rozhodl gól Paláta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.08.2020 (06:46)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát vstřelil jeden ze svých nejdůležitějších gólů dosavadní kariéry v NHL. V prodloužení rozhodl úterní odvetu 2. kola play off proti Bostonu, za který dvakrát asistoval David Pastrňák. Po výhře Tampy 4:3 je tak stav série smírný 1:1 na zápasy stejně jako v konfrontaci Vegas s Vancouverem. Naposledy uspěl kanadský celek po skóre 5:2. celý článek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.08.2020 (07:55)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství Tampy Bay nad Bostonem 4:3. V dresu poražených Bruins dvakrát asistoval David Pastrňák. Nejproduktivnější Čech ve vyřazovacích bojích David Krejčí poprvé po sedmi zápasech nebodoval.

Češi dirigovali další výhru Bruins, rozhodl Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (06:15)     Sekcia sport

David Pastrňák a Pavel Zacha v NHL pomohli Bostonu gólem a nahrávkou k výhře nad Dallasem 3:2 v prodloužení. David Krejčí v utkání jednou asistoval.

Pastrňák zase kraloval! Třemi body řídil výhru Bostonu, Nečas dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2023 (06:04)     Sekcia sport

Český hokejista David Pastrňák se v NHL výrazně podílel na výhře Bostonu na půdě Toronta 4:3 po prodloužení, když v zápase zapsal jednu branku a dvě asistence. Po zápase byl vyhlášen první hvězdou utkání. Český forvard Martin Nečas asistoval k dvěma brankám v dresu Caroliny a pomohl tak k výhře Hurricanes nad Buffalem 6:2.

Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře Bruins

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (04:11)     Sekcia sport

Útočník David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Dal 25. gól v sezoně NHL a byl zvolen hlavní hvězdou duelu.

Konečně se dočkal. Kämpf vstřelil v NHL první gól sezony, skóroval i Zacha a Pastrňák asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (07:18)     Sekcia sport

David Kämpf zpečetil v NHL svým prvním gólem sezony výhru hokejistů Toronta 5:2 nad Vancouverem. Za poražené asistoval u jedné branky Filip Hronek. Skóroval i Pavel Zacha a asistenci si připsal David Pastrňák, ale s Bostonem podlehli v Montrealu 2:3 v prodloužení.

Krejčí dvakrát překonal Vaněčka, Pastrňák sbíral asistence

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2021 (20:59)     Sekcia sport

V úvodním nedělním zápase hokejové NHL byli Češi hodně vidět. Na triumfu Bostonu 6:3 nad Washingtonem se dvěma góly podílel David Krejčí a dvakrát asistoval David Pastrňák. Brankář Capitals Vítek Vaněček zastavil 22 z 27 střel, nejvíce jej potrápil Brad Marchand s bilancí 2+2.

San Jose nestačil Zadinův gól, Pastrňák asistoval u dvou branek Bostonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2024 (07:25)     Sekcia sport

Filip Zadina vstřelil v NHL po asistenci Tomáše Hertla v 57. minutě vyrovnávací gól, ale hokejisté San Jose v Ottawě nebodovali a prohráli 4:5. David Pastrňák pomohl Bostonu dvěma nahrávkami k vítězství 4:3 v prodloužení na ledě St. Louis. Petr Mrázek inkasoval dvakrát z 29 střel při prohře Chicaga 1:3 s Dallasem. Anaheim podlehl i přes 36 zákroků Lukáše Dostála na ledě Tampy Bay 1:5.

Krejčí asistoval a skvělý Pastrňák dvakrát skóroval proti New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.12.2022 (07:24)     Sekcia sport

Ve velké formě hrající David Pastrňák podpořil dvěma góly výhru Bostonu 4:3 na ledě New Jersey. V obou případech mu asistoval David Krejčí, jednu přihrávku bral i Pavel Zacha. Dvě asistence si ve stejný hrací den v hokejové NHL připsal i Martin Nečas z Caroliny. Výhru Arizony 2:1 po nájezdech nad Los Angeles vychytal Karel Vejmelka.

Vejmelka vychytal Arizoně výhru, útočník Nečas dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2024 (07:45)     Sekcia sport

Hokejový brankář Karel Vejmelka v NHL zastavil 27 z 28 střel Seattlu a byl vyhlášen druhou hvězdou u výhry Arizony 2:1 po prodloužení. Dařilo se také útočníkovi Martinu Nečasovi, jenž dvakrát asistoval v přestřelce proti Washingtonu. Domácí Capitals nakonec uspěli 7:6 po nájezdech.

Hronek s Kubalíkem bodovali v divokém zápase, Pastrňák asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2022 (08:20)     Sekcia sport

Ve středečním utkání hokejové NHL mezi Detroitem a Chicagem se diváci rozhodně nenudili. Celkově bylo k vidění třináct gólových situací poté, co si Blackhawks i díky trefě Dominika Kubalíka odvezli výhru 8:5. Za domácí jednou asistoval obránce Filip Hronek a stejnou bilanci měl i nový lídr produktivity Čechů v soutěži David Pastrňák, jeho Boston ale nakonec podlehl Coloradu 3:4 po prodloužení.

Pastrňák, Lauko a Zacha bodovali v přestřelce na ledě Pittsburghu

Pastrňák hattrickem pomohl k první výhře nad Islanders, Krejčí třikrát asistoval