Palát pomohl Tampě k postupu do finále Východní konference NHL

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.09.2020 (07:20)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl gólem k výhře Tampy Bay nad Bostonem 3:2 v prodloužení a postupu do finále Východní konference NHL. Hráči Lightning porazili Bruins počtvrté v řadě a ve finále konference jsou počtvrté za posledních šest let. O vyřazení nejlepšího týmu základní části soutěže rozhodl v 15. minutě druhého prodloužení švédský obránce Victor Hedman. Bostonu nepomohly k prodloužení série druhého kola play off ani branky Davidů Krejčího a Pastrňáka. Celý článek zde]]> celý článek

Palát pomohl Tampě k postupu do finále Východní konference NHL, Boston končí

Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl gólem k výhře Tampy Bay nad Bostonem 3:2 v prodloužení a postupu do finále Východní konference NHL. Hráči Lightning porazili Bruins počtvrté v řadě a ve finále konference jsou počtvrté za posledních šest let. Celý článek zde]]>

Palát poslal Pastrňáka a Krejčího ze hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2020 (06:16)     Sekcia sport

Palát pomohl Tampě gólem k postupu do finále Východní konference NHL. Prohru Bostonu 2:3 v prodloužení neodvrátily ani branky Krejčího a Pastrňáka.

Skvělý Palát zazářil třemi body! Tampa Bay srovnala finále Východní konference NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2022 (06:08)     Sekcia sport

Ondřej Palát třemi body za gól a dvě asistence pomohl Tampě Bay k výhře 4:1 nad NY Rangers. Lightning srovnali stav semifinálové série na 2:2.

Palát šťastně zajistil Tampě důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2022 (06:00)     Sekcia sport

Ondřej Palát vystřelil hokejistům Tampy Bay důležitou výhru! Český útočník zlomil 1:50 minuty před vypršením základní hrací doby pátého finále play off Východní konference na ledě New York Rangers nerozhodný stav 1:1 a úřadující šampioni NHL nakonec zvítězili 3:1. V sérii se po třetím vítězství v řadě ujali vedení 3:2 na zápasy a o postupu do finále celé soutěže proti Coloradu mohou rozhodnout už v sobotu v domácí areně. Palát si v posledních třech zápasech připsal pět bodů (3+2) včetně dvou vítězných branek.

Chytil gólem pomohl Rangers k výhře 6:2 a postupu do finále Východní konference

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.05.2022 (05:54)     Sekcia sport

New York - Hokejisté NY Rangers i díky brance Filipa Chytila vyhráli sedmý zápas na ledě Caroliny 6:2 a poprvé od roku 2015 postoupili do finále Východní konference. Dvěma góly táhl newyorský...

NHL: Palát se podílel gólem na výhře Tampy Bay nad Islanders 8:2

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.09.2020 (07:37)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Ondřej Palát pomohl Tampě Bay jednou brankou k vítězství nad New York Islanders 8:2 v úvodním duelu finálové série Východní konference v Edmontonu. Hlavní zásluhu na drtivé výhře Lightning měli Palátovi spoluhráči z první formace Brayden Point a Nikita Kučerov, kteří si připsali shodně po pěti bodech.

České hvězdy řádily v NHL!

Čeští hokejisté zářili v NHL! Ondřej Palát a Jan Rutta výrazně pomohli Tampě Bay k výhře 4:1 nad New Yorkem Rangers. Palát zaznamenal tři body za gól a dvě asistence a obránce Rutta rozšířil svou bodovou sbírku o dvě nahrávky. Obhájci Stanley Cupu tak srovnali finále Východní konference na 2:2 na zápasy. Série se po dvou duelech na Floridě přesouvá zpět do New Yorku.

Úder čtyři sekundy před koncem! Palát pomohl Tampě podruhé složit Panthers

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2022 (06:17)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Ondřej Palát v posledních sekundách druhého zápasu série mezi Floridou a Tampou Bay asistoval u vítězného gólu Lightning. Obhájci Stanleyova poháru vyhráli 2:1 a v semifinále Východní konference vedou 2:0 na zápasy. V Západní konferenci uspěli hokejisté St. Louis, kteří porazili Colorado 4:1 a srovnali stav série na 1:1.

Fantastický Palát zářil! Tampa má ve finále NHL první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2022 (06:05)     Sekcia sport

Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili na 1:2 na zápasy.

Další gól a asistence pro Paláta. Český útočník přiblížil Tampu postupu do finále NHL

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.09.2020 (23:55)     Sekcia sport

Český útočník Ondřej Palát se podílel vítězným gólem a asistencí na výhře Tampy Bay v Edmontonu nad New York Islanders 4:1 a Lightning vedou ve finále Východní konference 3:1 na zápasy. Jediný krok je tak dělí od postupu do finále Stanleyova poháru. Rozhodnout můžou už v noci z úterý na středu.

Palát dvěma góly sestřelil Boston a přiblížil Tampu k postupu do finále konference

Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k výhře nad Buffalem

Palát pomohl Tampě k výhře v úvodním duelu finále Stanley Cupu

Palát šťastně vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL