Toronto si v druhém prodloužení vybojovalo sedmý zápas s Bostonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (08:40)     Sekcia sport

Basketbalisté Toronta byli v semifinále Východní konference NBA krůček od vyřazení, nakonec ale Boston po druhém prodloužení zdolali 125:122. Obhájci titulu si tak vynutili rozhodující sedmý zápas, třebaže na konci základní hrací doby i prvního prodloužení neproměnili střely, které jim mohly vynést vítězství dříve. Los Angeles Clippers na západě vedou 3:1, ve čtvrtém střetnutí porazili Denver 96:85. celý článek

Nezdolné Toronto, sedmý zápas s Bostonem vybojovalo ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2020 (08:26)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o vyzyvateli Miami ve finále Východní konference basketbalové NBA. Toronto v sérii druhého kola s Bostonem srovnalo výhrou 125:122 po druhém prodloužení. Tři postupové mečboly si na Západě zajistili LA Clippers, s Denverem si poradili 96:85 a vedou 3:1 na utkání.

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

Hlad, spící diváci... Hodíme si mincí! Nekonečný zápas NHL měla rozhodnout náhoda

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2020 (12:00)     Sekcia sport

Zápas začal 3. dubna 1933 večer, jenže ani po čtvrtém prodloužení, chvíli po půlnoci nového dne, se nechýlil ke konci. Toronto se v semifinále Stanley Cupu přetlačovalo s Bostonem a žádný ze soků nedokázal pohnout s panenským skóre 0:0.

Vsetín postoupil do semifinále, Jihlava si vynutila sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.03.2021 (21:05)     Sekcia sport

Hokejisté Vsetína se po Porubě a Kladnu stali třetími semifinalisty play off první ligy. Valaši zdolali v šestém čtvrtfinálovém souboji nováčka Vrchlabí 3:2 ve druhém prodloužení a ovládli sérii 4:2 na zápasy. V čase 90:15 o tom rozhodl pátou brankou v sérii útočník Daniel Klímek. Jihlava si díky výhře v Litoměřicích také 3:2 ve druhém prodloužení vynutila úterní rozhodující sedmý duel doma.

Chytil asistencí pomohl Rangers k prodloužení série, Toronto slaví po 19 letech

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (06:56)     Sekcia sport

Útočník Filip Chytil přispěl asistencí k výhře hokejistů New York Rangers v 1. kole play off NHL nad New Jersey 5:2. Jeho tým uspěl po třech porážkách za sebou a vybojoval si sedmý zápas. Toronto postoupilo do druhého kola poprvé od roku 2004. Maple Leafs v šestém zápase porazili Tampu Bay 2:1 v prodloužení a sérii ovládli 4:2. Po výhře 5:4 na ledě Los Angeles slaví postup také Edmonton.

Vsetín je v semifinále první ligy, Jihlava si vynutila sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.03.2021 (21:10)     Sekcia sport

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (20:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Pardubic si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácím hřišti v pátek před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

New Jersey vydřelo první výhru v play off NHL, Toronto vyhrálo v Tampě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (06:56)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey porazili NY Rangers 2:1 v prodloužení a v sérii snížili na 1:2 na zápasy. V prodloužení uspělo také Toronto, které zdolalo Tampu Bay 4:3 v sérii se ujalo vedení 2:1. Až do druhé nastavené dvacetiminutovky došel zápas mezi Winnipegem a Vegas.

Tvrdá rána i parádní bekhend. Zacha rozhodl zápas s Bostonem a překonal svá maxima

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2021 (06:49)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení svým druhým golem v utkání o výhře New Jersey 4:3 nad Bostonem.

Letcům prodloužení svědčí! Sérii s Islanders rozhodne až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (06:00)     Sekcia sport

Drama až do samého konce! Hokejisté Philadelphie zvítězili v šestém utkání 2. kola play off Východní konference NHL nad New York Islanders 5:4 v prodloužení a srovnali stav série na 3:3 na zápasy. Vítěznou trefu zařídil v 96. minutě ruský bek Ivan Provorov, jednou asistencí se na výhře podílel i český útočník Jakub Voráček. O druhém finalistovi Východní konference, na kterého už čeká Tampa Bay s Ondřejem Palátem v sestavě, tak rozhodne až závěrečný sedmý duel.

Golden State postoupili do semifinále NBA, Boston si vynutil sedmý zápas

New Jersey snížilo v sérii proti Rangers, Toronto zdolalo Tampu

Chytil pomohl Rangers k sedmému duelu, Toronto slaví po 19 letech

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas

Butler nastřílel 47 bodů, sérii mezi Bostonem a Miami rozhodne sedmý zápas

Pastrňák hattrickem pomohl k první výhře nad Islanders, Krejčí třikrát asistoval

Toronto s Bostonem sahají po postupu, Dončič se zranil

Basketbalisté Bostonu vyřadili v NBA obhájce titulu z Toronta, Celtic vylepšili rekord soutěže

Rakušané trápili dalšího favorita, proti Spojeným státům vybojovali bod

Úřadující šampioni končí v play off NBA

Gudas skóroval po roce, trefil se i Krejčí, Rittich debutoval za Toronto

Boston smutní, ani české trefy ho nespasily. Znamená to konec Chárovy kariéry?

Drama až do konce! Češi pomohli, bitvy definitivně rozsekne sedmý duel

Pardubice se zachránily, vítězné prodloužení je drží v naději na finále

Toronto udrželo postupovou naději, v poslední sekundě se trefil Anunoby

New Jersey zvládlo odvetu s Bostonem, rozhodl premiérový gól nováčka

Pastrňák a Krejčí překonali Mrázka, výhru ale slavili až v prodloužení

Islanders v prodloužení srazili Tampu, Palát měl asistenci. Rozhodne sedmý duel

Sparta měla nabito, šlágr v Pardubicích rozhodlo až prodloužení. Kladno bez Jágra nedalo ani gól

Neuvěřitelný zápas rozhodlo prodloužení, slaví Ridera

A příště v play off? Rivalita Bostonu s Torontem nabírá grády. Rvát se chtěl i gólman