Velký obrat! Sparta vede ligovou tabulku

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (18:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty po velkém obratu zvítězili ve 3. kole první ligy v Karviné 5:2. Domácí v 28. minutě vedli po gólech Michala Papadopulose a vlastní brance Davida Lischky 2:0, ale hosté ještě do pauzy srovnali po trefách Adama Hložka a Bořka Dočkala, který proměnil penaltu. V 53. minutě otočil stav Ladislav Krejčí, za tři minuty přidal svůj druhý gól v utkání Hložek a skóre uzavřel střídající Libor Kozák. celý článek

Velký obrat! Inter Milán porazil Empoli a zůstává ve hře o titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (20:52)     Sekcia sport

Inter Milán porazil v italské fotbalové lize Empoli 4:2 a před víkendovými zápasy 36. kola vede tabulku o bod před AC. Dva góly vítězů dal Martínez.

Velký obrat! Inter porazil Empoli a zůstává ve hře o titul

Inter Milán porazil v italské fotbalové lize Empoli 4:2 a před víkendovými zápasy 36. kola vede tabulku o bod před městským rivalem AC. Dva góly vítězů dal Martínez, který je s 19 trefami nejlepším střelcem týmu v soutěži.

RAJNOCHŮV GLOSÁŘ: Vrba ukázal třídu, Sparta otevřela mistrovskou tajenku! Favoritem je dál Slavia

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2021 (09:08)     Sekcia sport

Ligová neporazitelnost Slavie skončila a po pěti a půl letech se po derby S slaví na Letné. Slavia prohrála se Spartou a nebodovala po rekordních 54 zápasech. To je úctyhodné číslo a jen tak se asi nikomu nepovede tohle napodobit. Sešívaní jsou pro mě i tak dál největším favoritem na mistrovský titul, ale Sparta se znovu přihlásila vážně do hry a nikdo by neměl zapomínat ani na Plzeň, která sice vyhrála jen 2:1, ale uhrála si svoje, má další vítězství, celkově deváté a vede před nadcházející reprezentační přestávkou ligovou tabulku.

Dvě penalty. Obrat. Druhá liga zažila třaskavý souboj o první místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (12:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Líšně v přímém souboji o první místo ve druhé lize zvítězili na hřišti Vyškova 2:1. Brněnský tým po neúplném pátém kole vede tabulku o tři body. Druhou výhru za sebou si připsala Sparta B, která venku porazila Chrudim rovněž 2:1.

Neporažený Třinec vede extraligovou tabulku, Spartě se povedl obrat v Hradci

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     27.11.2020 (19:55)     Sekcia sport

Hokejová extraliga má nového vládce. Je jím dosud stále neporažený Třinec, jenž zdolal Liberec 6:4, Na první místo v tabulce se vydrápal i díky zaváhání Plzně, jež v domácím prostředí nestačila na Kometu 1:2. Třetí je Sparta, která zvítězila v Hradci Králové 2:1.

Z 0:2 na 4:2. Inter otočil zápas proti Empoli a vede italskou ligu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.05.2022 (23:19)     Sekcia sport

Inter vede před víkendovými zápasy Serie A tabulku o bod před městským rivalem AC. Dvěma góly řídil obrat proti Empoli Lautaro Martínez.

Sparta se dál valí extraligou. Slaví sedmou výhru v řadě a dál trůní v čele tabulky

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (19:24)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli v pátečním utkání 43. kola Tipsport extraligy se Spartou 1:2. Sparta, která vede tabulku, zvítězila posedmé za sebou, v 55. minutě rozhodl Lukáš Pech.

Sparta předvedla v Karviné velký obrat! Klokani také slaví, liga má nový rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2020 (13:08)     Sekcia sport

Oba lídři soutěže v sobotu koncertovali, předvést se teď museli jiní. Nedělní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl tři zápasy. Teplice remizovaly s Opavou 2:2, hosté nevyužili penaltu, ale už nejsou poslední. Bohemians porazili České Budějovice 3:2, hosté hráli prakticky celý druhý poločas bez vyloučeného Sivoka. Sparta zvládla v Karviné velký obrat a vyhrála 4:1. Poločas přitom prohrála, pak se dočkala prvního jarního vítězství. Ve 26. kole padlo celkem 36 branek, což je nový rekord v samostatné historii soutěže. Dosavadním maximem bylo 33 gólů.

FOTBAL ONLINE: Plzeň znovu jásá, rána pro Opavu. Chystá se Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2020 (17:19)     Sekcia sport

Slavia má dnes klid, vede tabulku o jedenáct bodů. Pěti středečními zápasy skončí 27. kolo fotbalové Fortuna ligy. Od 18:00 hraje druhá Plzeň v Ostravě a vede 2:0, dále pak Opava s Bohemians (0:1), Slovácko s Karvinou (2:0) a České Budějovice s Olomoucí (2:0). Sparta od 20:00 hostí Teplice, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Neporažený Třinec dál vede extraligovou tabulku, Spartě se povedl obrat v Hradci

Atraktivní souboje nabídla a stále nabízí 212. kolo hokejové extraligy. Třinec například udržel svou letošní neporazitelnost, jelikož porazil i Liberec 6:4, přitom prohrával už 0:2. Obrat se povedl i Spartě na ledě Hradce Králové, kde zvítězila 2:1. Zbylé duely se stále ještě hrají, mezi nimi i atraktivní duel dosud vedoucí Plzně s Kometou.

FOTBAL ONLINE: Plzeň udeřila z penalty, Slovácko zvyšuje. Chystá se Sparta

FOTBAL ONLINE: Plzeň udeřila z penalty, vedou i Jihočeši, Slovácko zvyšuje. Chystá se Sparta

FOTBAL ONLINE: Baník před šlágrem prověří Plzeň, Slovácko už vede. Chystá se Sparta

Real neproměnil dvě penalty, přesto vede tabulku už o 17 bodů

Sparta usiluje o historický obrat, Pucher ho kdysi nedovolil. Byly to nervy, vzpomíná

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta se trápí se Zlínem

ONLINE: Plzeň touží zůstat na čele, Baník prohrává s Bohemians

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta hostí Zlín

Sparta ze Španělska odjíždí s prohrou 1:2. Real Betis k výhře dotáhl hvězdný Isco

Fotbalisté Realu ve španělské lize porazili Las Palmas, tabulku vede Girona

Slavia i Sparta se v poslední době nakoply, my teď už musíme jen vyhrávat, tuší Bílek

Sparťané se už vidí s titulem, nedivím se. Po letech výsměchu byla frustrace obrovská

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Sparta porazila Liberec 2:1 a nadále vede tabulku o čtyři body