Medveděv si jako čtvrtý tenista zajistil Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2020 (13:52)     Sekcia sport

Daniil Medveděv je čtvrtým jistým účastníkem Turnaje mistrů. Mezi osm nejlepších tenistů sezony se kvalifikoval díky postupu do semifinále US Open. Čtyřiadvacetiletý Rus loni na závěrečném podniku sezony debutoval, podruhé se na akci ATP Finals představí v Londýně od 15. do 22. listopadu. celý článek

Wimbledonský vítěz Alcaraz si jako první zajistil Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2023 (16:06)     Sekcia sport

Španělský tenista Carlos Alcaraz se jako první kvalifikoval na Turnaj mistrů. Start na prestižní akci pro osmičku nejlepších hráčů sezony, kterou bude v listopadu hostit Turín, si zajistil nedělní pětisetovou výhrou nad Novakem Djokovičem ve finále Wimbledonu. Informovala o tom ATP.

Senzační král Turnaje mistrů: Rus Medveděv

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (18:16)     Sekcia sport

Tenista Daniil Medveděv vyhrál poprvé Turnaj mistrů a získal největší trofej v kariéře. Čtyřiadvacetiletý Rus ve finále porazil Rakušana Dominica Thiema 4:6, 7:6 a 6:4 a jako neporažený vítěz v Londýně vydělal 1,564 milionu dolarů, v přepočtu přes 34,7 milionu korun.

Berrettini se jako šestý tenista kvalifikoval na Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2021 (08:49)     Sekcia sport

Italský tenista Matteo Berrettini se jako šestý hráč kvalifikoval na letošní Turnaj mistrů. Účast na listopadové závěrečné akci sezony pro osmičku nejlepších, kterou bude hostit Turín, si zajistil postupem do druhého kola turnaje ve Vídni. V úvodím utkání porazil Australana Alexeie Popyrina 7:6, 6:3.

Medveděv získal ve Vídni 15. titul a zajistil si účast na Turnaji mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2022 (16:37)     Sekcia sport

Ruský tenista Daniil Medveděv porazil ve Vídni Kanaďana Denise Shapovalova 4:6, 6:3, 6:2, získal 15. titul a zajistil si účast na Turnaji mistrů.

Lehečka mezi mladou elitou! Český tenista si zahraje Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2022 (15:08)     Sekcia sport

Jiří Lehečka se kvalifikoval jako první Čech na Turnaj mistrů pro tenisty do 21 let. Dvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi si zajistil účast díky sedmé příčce v žebříčku mladých hráčů. Turnaj se uskuteční v Miláně od 8. do 12. listopadu.

Medveděv ovládl turnaj v Miami a má čtvrtý letošní titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (20:54)     Sekcia sport

Ruský tenista Daniil Medveděv vyhrál poprvé v kariéře turnaj v Miami. Bývalý první hráč žebříčku v nedělním finále porazil Jannika Sinnera z Itálie 7:5, 6:3 a získal pátý titul elitní kategorie Masters. Celkem svou sbírku rozšířil o 19. trofej.

Medveděv porazil ve Vídni i Shapovalova a zahraje si Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2022 (16:47)     Sekcia sport

Daniil Medveděv porazil ve finále vídeňského tenisového turnaje Kanaďana Denise Shapovalova 4:6, 6:3, 6:2, získal 15. titul na okruhu ATP a zajistil si účast na Turnaji mistrů. Letos triumfoval šestadvacetiletý moskevský rodák podruhé po srpnovém vítězství v Los Cabos.

Medveděv v dlouhé bitvě otočil duel s Thiemem a poprvé v kariéře vyhrál Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.11.2020 (22:09)     Sekcia sport

Ruský tenista Daniil Medveděv vyhrál poprvé Turnaje mistrů. Ve finále porazil Rakušana Dominica Thiema 4:6, 7:6 a 6:4 a vydělal 1,564 milionu dolarů.

Úžasná londýnská bitva. Medveděv přetlačil Thiema a stal se teprve druhým ruským vítězem Turnaje mistrů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.11.2020 (21:56)     Sekcia sport

Medveděv a Tsitsipas se kvalifikovali na tenisový Turnaj mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2021 (12:31)     Sekcia sport

Novopečený ruský šampion US Open Daniil Medveděv a řecký tenista Stefanos Tsitsipas si jako další dva hráči zajistili účast na letošním Turnaji mistrů. Start na vrcholné akci sezony, kterou bude od 14. listopadu hostit Turín, měl dosud jistý jen Novak Djokovič, jenž se kvalifikoval už v červenci po svém wimbledonském triumfu.

Djokovič se wimbledonským triumfem kvalifikoval na Turnaj mistrů

Medveděv vyhrál poprvé v kariéře turnaj v Miami, letos získal už čtvrtý titul

Medveděv ovládl turnaj v Miami

Šampion, který neslaví a doma nedá z ruky PlayStation. Medveděv nyní dobývá tenisový svět

Zverev vyhrál a v semifinále Turnaje mistrů ho čeká Djokovič, Medveděv opět nezaváhal

Německý tenista Alexander Zverev vyhrál podruhé v kariéře Turnaj mistrů

Medveděv otočil duel s Nadalem a postupuje do finále Turnaje mistrů, v něm vyzve Thiema

Zverev se jako čtvrtý kvalifikoval na Turnaj mistrů

Medveděv postoupil na Turnaji mistrů do finále, tam vyzve Zvereva

Djokovič uzavře další rok jako jednička, Medveděv zůstal čtyřkou

Těžká dřina pro Medveděva, Turnaj mistrů však začal výhrou

Souboj o nejprestižnější titul na turnaji DFN. Jako vyhrát fotbalovou Ligu mistrů