Posílená Chelsea vykročila do sezony dobře, v Brightonu vyhrála 3:1

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.09.2020 (23:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea v úvodním kole anglické ligy zvítězili v Brightonu 3:1. Domácí srovnali v 54. minutě, ale hosté za dvě minuty dali rozdílový gól. Wolverhampton vstřelili v úvodních šesti minutách na hřišti Sheffieldu United dva góly a do sezony Premier League dnes vstoupil výhrou 2:0. celý článek

Chelsea vyhrála v Brightonu, Wolves rozhodli o výhře dvěma góly do 6. minuty

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.09.2020 (20:58)     Sekcia sport

Chelsea vstoupila do sezony výhrou v Brightonu 3:1, Wolves zdolali Sheffield

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.09.2020 (23:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea v úvodním kole anglické ligy zvítězili v Brightonu 3:1. Domácí srovnali v 54. minutě, ale hosté za dvě minuty dali rozdílový gól.

Cestu za obhajobou začne Liverpool proti Bielsově Leedsu. Co předvede posílená Chelsea?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.09.2020 (22:00)     Sekcia sport

Už o tomto víkendu startuje nový ročník Premier League. Po osmačtyřiceti dnech se vrací na scénu. Hned první den je na programu velmi zajímavé utkání. Liverpool, který se bude snažit obhájit titul, hostí nováčka z Leedsu, na kterého jsou všichni zvědaví. Značně posílená Chelsea jede do Brightonu. Tottenham přivítá Everton s Jamesem Rodríguezem. Manchestery mají ještě volno.

ONLINE: Hraje Sheffield proti Wolves, večer poprvé v sezoně nastoupí Chelsea

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2020 (18:52)     Sekcia sport

V Anglii se v pondělí hrají další dva zápasy úvodního kola Premier League: Sheffield United doma od 19 hodin hostí Wolverhampton, v 21.15 nastoupí mohutně posílená Chelsea na hřišti Brightonu.

Graham Potter by si do Chelsea rád přivedl Trossarda z Brightonu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     31.10.2022 (12:54)     Sekcia sport

Pokud byste si měli vybavit hvězdy Premier League, málokomu se vybaví opora Brightonu Leandro Trossard, ačkoliv mezi hvězdy rozhodně patří. Dokazují to jeho letošní výkony, kterými Brightonu výraznou měrou pomohl k aktuálnímu osmému místu. Z Brightonu odešel trenér Potter a vzal výzvu z Chelsea. A nyní se množí spekulace, že Trossard by ho mohl následovat.

Další posilou Chelsea bude brankář Sánchez z Brightonu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     31.07.2023 (18:37)     Sekcia sport

Je členem španělského národního týmu, ale během druhé poloviny minulé sezóny se z něj stal náhradník v Brightonu a aktuálně je až třetím gólmanem v hierarchii Roberta De Zerbiho. Robert Sánchez už ale zřejmě našel cestu z klubu ven a už měl dokonce odsouhlasit kontrakt od Chelsea. Kluby by se měly brzy dohodnout a Sánchez bude s Kepou bojovat o post jedničky.

Chelsea podlehla doma Brightonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (18:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea podlehli doma Brightonu 1:2 a v anglické lize nevyhráli už pět utkání. Zápas rozhodl v 70. minutě devatenáctiletý útočník Enciso.

Dortmund po gólové parádě porazil Chelsea! Benfica vykročila za postupem

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (10:36)     Sekcia sport

Fotbalová Liga mistrů nabídla ve středu další osmifinálové duely. Rozjetý Dortmund porazil doma Chelsea 1:0. Benfica Lisabon vyhrála v Bruggách 2:0.

Novým manažerem Chelsea byl jmenován Graham Potter. Vykoupila jej z Brightonu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.09.2022 (20:50)     Sekcia sport

Odvolaného Thomase Tuchela, který skončil na lavičce Chelsea ve středu dopoledne po úterní prohře s Dinanem Záhřeb, nahradí Graham Potter. Sedmačtyřicetiletý Angličan přichází z Brightonu, kde odváděl vynikající práci. Ve středu se poprvé sešel s majiteli Chelsea a dnes podepsal na Stamford Bridge pětiletý kontrakt.

Chelsea zná náhradu za Tuchela, z Brightonu dorazí anglický trenér Potter

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2022 (12:01)     Sekcia sport

Nástupcem trenéra Thomase Tuchela ve fotbalové Chelsea by se měl podle britských médií stát Graham Potter z Brightonu. Podle informací Sky Sports už se vedení londýnského klubu s koučem ústně dohodlo a týmu by se měl ujmout ještě před sobotním ligovým zápasem s Fulhamem.

Zaloví Graham Potter ve svém bývalém klubu? Přestup do Chelsea bych neodmítl, přiznal záložník Brightonu

Manchester United vyhrál v Brightonu, Chelsea zachránila bod

Posílená Chelsea dál tápe

Brighton z Fiorentiny přivádí brazilského stopera Igora. Bude náhradou za Colwilla

ONLINE: Chelsea hraje v Leedsu, West Ham s oběma Čechy proti Brightonu

United, Tottenham a Chelsea sledují výkony jednoho z nejlepších obránců nové sezóny PL

MADE IN ENGLAND: Arsenal potřebuje rozšířit kádr, majitel Chelsea nemůže sestavovat tým