Barák si připsal debut za Veronu, v utkání s AS Řím nepadl žádný gól

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.09.2020 (23:18)     Sekcia sport

Český fotbalista Antonín Barák poprvé nastoupil za Hellas Verona. Reprezentační záložník při bezbrankové remíze s AS Řím v úvodním kole italské ligy přišel na hřiště v 66. minutě. celý článek

Budeme lepší než loni. Barák se pod novým koučem rozstřílel a s Veronou míří vzhůru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.11.2021 (16:38)     Sekcia sport

Mazáckou trefou do sítě Empoli proskočil Antonín Barák do desítky nejlepších střelců Serie A, svými ofenzivními výkony táhne Veronu vzhůru tabulkou.

Barák se poprvé trefil za Veronu. Jeho dva góly pomohly zdolat Benevento

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.11.2020 (22:43)     Sekcia sport

Antonín Barák poprvé skóroval v dresu Verony a dvěma góly zařídil Hellasu v 6. kole italské fotbalové ligy vítězství 3:1 nad nováčkem z Beneventa.

Barák debutoval za Veronu při bezbrankové remíze s AS Řím

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.09.2020 (23:15)     Sekcia sport

Verona - Český fotbalista Antonín Barák poprvé nastoupil za Hellas Verona. Reprezentační záložník při bezbrankové remíze s AS Řím v úvodním kole italské ligy přišel na hřiště...

Inter Milán v italské lize porazil Veronu a je druhý, Barák znovu chyběl

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2022 (17:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán ve 32. kole italské ligy doma porazili Hellas Verona 2:0. Obhájci titulu poskočili na druhé místo neúplné tabulky bod za vedoucího městského rivala AC. Za hosty podruhé za sebou nenastoupil nemocný český reprezentant Antonín Barák.

Čech debutoval v britské hokejové lize, vyžádali si ho fanoušci Belfastu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2023 (23:58)     Sekcia sport

Bývalý fotbalový brankář Petr Čech má za sebou krátký a úspěšný debut v britské hokejové lize. Za obhájce titulu Belfast Giants odchytal v závěru utkání s Glasgow Clan necelých pět minut a přispěl k vítězství 5:1. Během Čechova pobytu na ledě už žádný gól nepadl.

V prvním zápase za Inter se trefili Džeko a Calhanoglu, Barák byl u prohry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.08.2021 (21:20)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán zahájili obhajobu titulu v italské lize jasnou výhrou nad Janovem 4:0. Skóre uzavřela letní posila z AS Řím Edin Džeko. Zvítězilo také Sassuolo, které zdolalo 3:2 Veronu. V dresu Hellasu odehrál 72 minut český reprezentant Antonín Barák, k bodovému zisku ale nepomohl.

Barák rozhodl o výhře Verony nad Parmou, trefil se i Kucka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2021 (23:34)     Sekcia sport

Antonín Barák rozhodl utkání 22. kola italské fotbalové ligy rozhodl gólem o vítězství Verony 2:1 nad Parmou. Šestadvacetiletý český reprezentant se prosadil v 62. minutě a připsal si pátou branku v probíhajícím ročníku Serie A.

Barák rozhodl o výhře Verony nad Parmou, český záložník se v italské lize trefil popáté

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.02.2021 (23:03)     Sekcia sport

Záložník Antonín Barák v dnešním utkání 22. kola italské ligy rozhodl gólem o vítězství fotbalistů Verony 2:1 nad Parmou. Šestadvacetiletý český reprezentant se prosadil v 62. minutě a připsal si pátou branku v probíhajícím ročníku Serie A.

Barák pomohl Veroně k posunu na osmé místo Serie A

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu podlehli v 11. kole italské ligy Veroně 1:2 a podruhé za sebou nebodovali. Vítězství Hellasu zajistil Giovanni Simeone. Antonín Barák odehrál za Veronu celý zápas a pomohl k posunu na osmé místo tabulky, Juventus je devátý. Bergamo díky brance Martena de Roona ze čtvrté minuty nastavení zachránilo remízu 2:2 s Laziem. Atalanta je dál pátá, Římanům patří šesté místo.

Antonín Barák nasázel Sassuolu hattrick

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     16.01.2022 (14:24)     Sekcia sport

Nedělní utkání mezi Sassuolem a Veronou slibovalo parádní podívanou. Na straně domácích obávaný útok Berardi - Scamacca, na straně druhé do základní sestavy navrátivší se český záložník, Antonín Barák. Hostujícím fanouškům se za podporu během zranění odvděčil parádně. Sassuolo srazil na kolena třemi brankami a připsal si vůbec první hattrick kariéry.

Z českého souboje vyšel vítězně Zima, FC Turín zdolal Veronu

Barák se trefil poprvé v lize v dresu Fiorentiny, kouč Mourinho prý našel ve svém týmu zrádce

Bergamo v italské lize zvítězilo ve Veroně a je třetí, Barák zůstal na lavičce

Matěj Kovář si zachytal za Manchester United. Udržel čisté konto a připsal si výhru proti Leedsu