Jediná střela na branku, a gól. Pardubice ukradly na Slovácku v nastavení tři body

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.10.2020 (21:16)     Sekcia sport

Slovácko dohrávalo bez vyloučeného Jana Kalabišky a doma nevyhrálo popáté za sebou. Pardubicím stačil k výhře první vstřelený gól venku v sezoně. celý článek

Surzyn rozhodl gólem v nastavení. Sladká výhra, raduje se z triumfu na Slovácku pardubický hrdina

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2020 (22:49)     Sekcia sport

V domácím azylu ve vršovickém Ďolíčku už vyválčili sedm ligových bodů, a povedený vstup do sezony potvrdil pardubický nováček i premiérovým triumfem venku. V předehrávce 6. kola nejvyšší fotbalové soutěže zvítězili Východočeši na Slovácku 1:0 díky vydařené dělovce obránce Michala Surzyna v poslední minutě čtyřminutového nastavení. Byla to jediná přímá střela jeho týmu na hradišťskou branku.

Fotbalová pohádka Pardubic pokračuje, oslabené Slovácko zdolaly brankou v poslední minutě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.10.2020 (21:14)     Sekcia sport

V předehrávaném utkání 6. kola první fotbalové ligy prohrálo Slovácko s Pardubicemi 0:1, jedinou branku zápasu vstřelil ve čtvrté minutě nastavení Michal Surzyn. Slovácko hrálo od 67. minuty bez vyloučeného Jana Kalabišky a doma nevyhrálo popáté za sebou. Naopak nováček dal venku první gól v sezoně a ten mu vynesl první vítězství na soupeřově hřišti. Stačila mu k tomu jediná střela na branku.

Pardubice poprvé vyhrály venku, rozhodly v nastavení

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.10.2020 (21:14)     Sekcia sport

Uherské Hradiště - V předehrávaném utkání 6. kola první fotbalové ligy prohrálo Slovácko s Pardubicemi 0:1, jedinou branku zápasu vstřelil ve čtvrté minutě nastavení Michal Surzyn....

Rozhodující gól Slavie správně platil, Pardubice měly kopat na Slovácku penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2024 (16:49)     Sekcia sport

Rozhodující gól fotbalistů Slavie v sedmé minutě nastavení nedělního ligového utkání s Jabloncem (4:3) správně platil. Pardubice měly v zápase 20. kola na Slovácku kopat penaltu, kterou však hlavní sudí po chybné intervenci videorozhodčího odvolal. Komise rozhodčích o tom informovala v komuniké po prvním jarním kole.

Baník padl, Spartě stačila jediná střela

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (19:21)     Sekcia sport

Nic nebylo Baníku platné, že daleko lépe vstoupil do zápasu a držel fotbalisty Sparty pod tlakem na jejich polovině. Hostům k výhře 1:0 v utkání 15. ligového kola v Ostravě jediná střela mezi tyče, kterou ve 48. minutě vyslal hlavou po rohu Filip Panák.

Ancelotti: Když jsme měli vyhrát jen jeden zápas, tak radši s Barcelonou než s Rayem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.11.2023 (18:18)     Sekcia sport

Real Madrid v jedenáctém kole La Ligy porazil v El Clasicu Barcelonu a ocitl se na čele ligy. V Lize mistrů navíc zatím neztratili ani bod, a tak jsou ve velmi dobré formě. V neděli nastoupili do domácího zápasu proti Rayu Vallecanu a očekávalo se, že si Real připíše další tři body. Přesto, že měl na kontě po závěrečném 22 pokusů na branku, gólem neskončila jediná střela, a Vallecano tak vydřelo bod za bezbrankovou remízu. Pro Madrid to znamená, že se propadli na druhou příčku, protože je o dva body před nimi nyní Girona.

Sparta poprvé ztratila body! Divočina na Slovácku, Liberec slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.08.2023 (06:00)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga nabídla čtyři sobotní utkání 5. kola. Sparta se nedokázala oklepat z vyřazení v předkole Ligy mistrů a na půdě Teplice jen remizovala 1:1. Letenské v nastavení prvního poločasu oslabil kapitán Ladislav Krejčí, který viděl červenou kartu. Liberec doma udržel hubenou výhru 1:0 nad Pardubicemi, Jablonec přišel v 84. minutě o vítězství v Karviné (1:1). Mladá Boleslav navzdory vyloučení Matěje Pulkraba otočila dvěma góly utkání na Slovácku a sahala po senzaci, domácí ale vyrovnali gólem v nastavení (2:2).

Fotbalisté Bergama gólem v nastavení překvapivě prohráli na hřišti Salerna

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (17:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Bergama ve 35. kole italské ligy překvapivě prohráli v Salernu 0:1 a ztratili cenné body v boji o postup do pohárové Evropy. Jedinou branku utkání vstřelil v třetí minutě nastavení Antonio Candreva.

Panák bral na Baník sedm lístků, pak rodinu potěšil vítězným gólem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (22:42)     Sekcia sport

Jediným gólovým střelcem ostře sledovaného utkání mezi Baníkem a Spartou se ve 49. minutě stal hostující stoper Filip Panák. Byla to za celé utkání jediná přímá střela hostů na ostravskou branku, i tak jim k hubenému vítězství 1:0 stačila.

Chyběla nám energie, ale hráči bránili jako blázni, těšilo Priskeho po výhře v Ostravě

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (19:20)     Sekcia sport

Nikoliv tři nula na rohy a jinak šul nul, jak zpívá v písni Fotbal Jaromír Nohavica, ale rovnou na rohové kopy 10:0 a na přímé střely 4:0 vyhrál nad Spartou domácí Baník v prvním poločase. Co bylo ale zásadní, vše bez gólového efektu. Spartě stačila po změně stran jediná střela na branku, aby zvítězila 1:0.

Slovácko - Pardubice 1:2, hosté vyhráli i v deseti, v nastavení rozhodl Hlavatý

ONLINE: Sparta hostí Pardubice, Boleslav hraje v Karviné a Olomouc na Slovácku

Pardubice si klid nevybojovaly, Jablonec jim také nepomohl, a tak jsou pořád v nejistotě

Sparta porazila Teplice, Slavia rozdrtila Pardubice a je první. Slovácko remizovalo

Sparta porazila Teplice, Slavia rozdrtila Pardubice a je v čele. Slovácko remizovalo

Chramosta vystřelil Jablonci tři body proti Pardubicím

Jankto Barcelonu nezastavil, Getafe padlo. Atlético kuriózním způsobem srovnalo v nastavení

Outsider se na MS dočkal senzační výhry, stačila mu jediná střela

0 střel na branku za 20 minut. Nedívali jste se blbě? divil se hradecký bek

SESTŘIH: Outsider se na MS dočkal senzační výhry, stačila mu jediná střela

Slavia v 7. kole remizovala na Slovácku, Pardubice podlehly Olomouci

Slovácku pomohl k výhře chybující brankář Teplic Grigar. Nic mu nevyčítám, tvrdí Frťala

České Budějovice - Plzeň 0:1, radost v nastaveném čase. Tři body trefil Mosquera

Icardi rozhodl v nastavení o výhře PSG nad St. Etienne

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Série Karviné pokračovala i po restartu ligy. Gól nedostala už 454 minut

Tvrdší střela než nejtvrdší střela? Penaltový kop Chloe Kellyové byl tvrdší, než nejtvrdší gól Premier League. Podívejte se video pumelice z nohy anglické fotbalistky

Hanáci udeřili v nastavení, rozhodl Chytil

Icardi rozhodl v nastavení o výhře PSG nad Saint-Étienne

Těší mě, že jsme proti Slovácku nebyli za ořezávátka, radoval se karvinský trenér Páník

Hlavatý rozhodl v nastavení. Haluz a štěstí, ale za obrovskou dřinu jsme si body zasloužili, tvrdil

Teplický záložník Žitný: Hrajme jako na Slovácku a body přijdou

A zase ten Kalabiška! Tápající útočníky Slovácka zastiňuje obránce

Plzeň doma zakopla, nachytal ji Liberec. Z výher se radují Bohemians i Pardubice

Bohemians 1905 vstup do skupiny o Evropu vyšel, vyhráli 2:1 na Slovácku

Haškova báječná premiéra. Emoce, promluva s tím nahoře a tři zlaté body

Šok pro Plzeň! V nastavení přišla o výhru nad outsiderem

Mareček góly slavil. Ke Slovácku chovám respekt, ale byly moje první v sezoně a čekáme miminko, vysvětlil

Sparta - Pardubice, druhý proti šestému, favorit se chce přiblížit Slavii

Boleslav v přestřelce podlehla Slovácku, Pardubice prolomily vítěznou sérii Karviné a jsou páté

ONLINE: Karviná - Pardubice 0:0, dohrávka na sestupových příčkách

Jablonec i Pardubice dále čekají na výhru

Bezzubá Sparta: jediná střela, jediný roh. S Partizanem doma zaslouženě prohrála

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu!. Plzeň vystřelila tři body v nastavení, Baník zachránil bod