Otaegui po skvělém posledním kole triumfoval v St. Andrews

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2020 (19:19)     Sekcia sport

Golfový turnaj Scottish Championship na proslulém hřišti v St. Andrews vyhrál Španěl Adrián Otaegui a získal třetí titul na European Tour. celý článek

Smith v životní formě. Skvěle finišoval a ovládl 150. British Open

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.07.2022 (20:24)     Sekcia sport

Cameron Smith vyhrál po skvělém finálovém kole jubilejní 150. ročník golfového British Open. Svůj první major titul slavil v St. Andrews díky celkovému skóre -20 a stal se prvním australským vítězem turnaje po 29 letech.

Brixi pokazil poslední kolo, v Číně skončil ve čtvrté desítce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2024 (13:26)     Sekcia sport

Český profesionální golfista Gordan Brixi neudržel na turnaji evropské série v Číně průběžné čtvrté místo a po nevydařeném posledním kole obsadil dělenou 35. pozici. Zatímco po dvou dnech China Open měl 11 ran pod par, dnešek zakončil s 76 údery, tedy se skóre +4. Pátý titul z podniku DP World Tour v Šen-čenu, kde se kvůli špatnému počasí nekonalo sobotní kolo, vybojoval Španěl Adrián Otaegui.

Crocker nezačal rok dobře, ale v St. Andrews si vedl snově. Slaví první titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2022 (18:27)     Sekcia sport

Američan Sean Crocker vyhrál turnaj evropské série DP World Tour v St. Andrews a dočkal se ve Skotsku premiérové výhry mezi profesionály. Pětadvacetiletý golfista ovládl Hero Open s náskokem jedné rány před Angličanem Eddiem Pepperellem.

Opava se dočkala výhry v posledním kole

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.06.2020 (19:28)     Sekcia sport

Opava - Fotbalisté Opavy v dnešním posledním 30. kole základní části první ligy porazili 2:0 České Budějovice a do nadstavby o záchranu vstoupí s čtyřbodovou ztrátou od příček zajišťujících...

Neuvěřitelné drama! Verstappen v posledním kole předjel Hamiltona a je mistrem světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (13:25)     Sekcia sport

Dramatickou GP Abú Zabí F1 vyhrál po předjetí v posledním kole Max Verstappen z Red Bullu a slaví první mistrovský titul. Lewis Hamilton dojel druhý.

Inter v posledním kole potvrdil ligovou dominanci

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2021 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán v posledním kole italské ligy porazili Udine vysoko 5:1 a potvrdili svou dominanci v tomto ročníku Serie A. Milánský celek podruhé v klubové historii získal více než 90 bodů.

Sezona se rozhodla až v posledním kole. Formule 1 zažila nevídané drama, Verstappen zaskočil Hamiltona

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.12.2021 (16:37)     Sekcia sport

Sezona 2021 přinesla nevídané drama, které vygradovalo v posledním závodě a navíc v posledním kole. Titul mistra světa formule 1 slaví Max Verstappen z Red Bullu. V Abú Zabí F1 vyhrál, když v závěru závodu předjel úřadujícího šampiona Lewise Hamiltona z Mercedesu.

Novozélanďan Fox získal v St. Andrews třetí titul na European Tour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2022 (19:52)     Sekcia sport

Golfový turnaj Alfred Dunhill Links Championship ve skotském St. Andrews vyhrál Novozélanďan Ryan Fox a získal třetí titul na European Tour. Pětatřicetiletý hráč obešel poslední kolo na 68 ran a zvítězil o jeden úder před Švédem Alexem Norénem a Angličanem Callumem Shinkwinem.

Golfový turnaj v St. Andrews se kvůli dešti dohraje jen na tři kola v pondělí

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (13:59)     Sekcia sport

Golfový turnaj evropské série DP World Tour ve skotském St. Andrews i druhý den za sebou komplikuje počasí. Pořadatelé Alfred Dunhill Links Championship dnes museli kvůli silnému dešti stejně jako v sobotu zrušit kompletní program. Podle nového harmonogramu se třetí kolo odsune na pondělí a bude zároveň poslední.

Bizarní konec Salače v závodu Moto2. V posledním kole mu došel benzín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2023 (13:34)     Sekcia sport

Český motocyklista Filip Salač nedokončil Velkou cenu Nizozemska Moto2, protože mu v posledním kole došel benzín. Pro první vítězství v kariéře si dojel Jake Dixon z Velké Británie.

Liverpool doufá v zázrak. Jsme úplně vyčerpaní, hlásí před posledním kolem ligy

Golfový turnaj Alfred Dunhill Links Championship evropské série DP World Tour v St. Andrews

Woods neprošel na The Open cutem, diváci mu bouřlivě tleskali

O bundesligovém titulu se rozhodne až v posledním kole

Smůla v Assenu. Salačovi došel v posledním kole benzín a letos poprvé vyšel bodově naprázdno

Espargaró předjel v posledním kole Bagnaiu a vyhrál závod MotoGP v Británii

Lazio Řím v posledním kole italské fotbalové ligy vyhrálo a skončí druhé

Inter v posledním kole potvrdil ligovou dominanci, Juventus v Lize mistrů chybět nebude

Být bez kola je vlastně trochu děsivé. Jak Štybar dával sbohem cyklokrosu

O titulu se rozhodne až v posledním kole, tvrdí kouč Realu Zidane

O mistrovi se rozhodne až v posledním kole. Klopp po obratu chválil: Tihle hráči jsou jako Ferrari v garáži

V Prostějově triumfoval domácí Svrčina

O bundesligovém titulu se rozhodne až v posledním kole, Bayern proti Lipsku selhal