Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.10.2020 (10:21)     Sekcia sport

Úřadující angličtí šampioni nevstoupili do nové sezony ideálně. V domácí soutěži Liverpool už dvakrát přišel o body, před reprezentační přestávkou musel dokonce skousnout debakl 2:7 na hřišti Aston Villy. Úplně přesvědčivý výkon nepodali svěřenci Jürgena Kloppa ani ve středu v Lize mistrů proti Ajaxu, k hubené výhře 1:0 jim pomohla soupeřova střelecká nemohoucnost i Fabinhův famózní zákrok na brankové čáře. celý článek

Kalabiška zachránil Slovácku výhru nad Budějovicemi. Byla zasloužená, je přesvědčený

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.08.2021 (08:33)     Sekcia sport

Má značnou zásluhu na tom, že si fotbalisté Slovácka připsali i ve druhém kole nejvyšší soutěže vítězství. Obránce hradišťského týmu Jan Kalabiška vykopával deset minut před koncem ligového duelu s Českými Budějovicemi po hlavičce kapitána Dynama Králika míč na brankové čáře a zachránil tak svému týmu tři body za výhru 1:0.

Liverpool díky jediné brance bere tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (17:24)     Sekcia sport

Anglická fotbalová liga - 25. kolo: Burnley - Liverpool 0:1 (40. Fabinho), Newcastle - Aston Villa 1:0 (35. Trippier), Tottenham - Wolverhampton 0:2 (6. Jiménez, 18. Dendoncer)

Svůj krásný gól neviděl. Všichni slavili, tak jsem se přidal, smál se Icha po Zlínu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2024 (19:37)     Sekcia sport

Ve správnou chvíli ukázal, že umí být platný na obou koncích hřiště. Pardubický obránce Marek Icha v sobotní záchranářské bitvě se Zlínem nejprve ve 47. minutě vstřelil klíčový úvodní gól a později, po brance spoluhráče Krobota, navrch perfektním zákrokem na brankové čáře Ševcům sebral možnost dostat se na kontakt.

Sparta si poradila i s Mladou Boleslaví, ale znovu herně příliš nepřesvědčila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.01.2021 (20:23)     Sekcia sport

Sparta porazila Mladou Boleslav brankou Davida Moberga Karlssona 1:0. V závěru jí výhru zachránil skvělým zákrokem Florin Nita.

Parťák pro Benzemu a Kantého. Fabinho přestoupil z Liverpoolu do al-Ittihádu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.08.2023 (08:44)     Sekcia sport

Brazilský fotbalový reprezentant Fabinho přestoupil z Liverpoolu do saúdskoarabského klubu al-Ittihád. Úřadující mistr za devětadvacetiletého záložníka podle britských médií zaplatí 40 milionů liber (asi 1,1 miliardy korun). S klubem z Džiddy podepsal Fabinho tříletou smlouvu.

Věděl, kam míří, na cestách se učil, vzpomíná na Galvase kouč. Mladý bek okouzlil NHL

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.01.2022 (20:39)     Sekcia sport

Jakub Galvas zaujal při nástupu do NHL porcí minut, vítěznou šňůrou či skvělým zákrokem. V extralize dostal šanci už v 17 letech, zahrál si i s otcem.

Zbaví se Liverpool příšerného Fabinha?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     24.02.2023 (17:38)     Sekcia sport

V této sezóně je kromě katastrofické obrany i on úplně mimo formu a vzhledem k tomu, jak byl důležitým v minulých sezónách, Liverpool stojí výsledky i jeho práce na hřišti. Fabinho prožívá dost možná nejhorší sezónu kariéry a začíná se spekulovat o tom, že Liverpool by se mohl brazilského záložníka v létě zbavit společně s dalšími přebytečnými hráči.

Vedení Liverpoolu se sešlo s Romeem Laviou. Řeší se jeho přestup za 50 milionů eur

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     25.07.2023 (17:19)     Sekcia sport

Ofenzivnější prvky své problémové zálohy už Liverpool vyřešil. Nyní se ale musí zaměřit na defenzivu, jelikož na odchodu je Fabinho a Liverpool tu kromě mladíka Bajčetiče nebude mít žádnou jinou volbu. Dnes se vedení mělo sejít s Romeem Laviou, kterého by chtělo přivést za 50 milionů eur a udělat z něj jistotu na spoustu dalších let.

Liverpool loví první letní posilu. Na Anfield má zamířit Ibrahima Konaté, stoper z Lipska

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     25.05.2021 (09:11)     Sekcia sport

Sezóna Premier League skončila teprve o víkendu, ale už se samozřejmě rozjíždí kolotoč přestupů. Liverpool neváhá a míní posilovat ihned. V hledáčku již delší dobu má Ibrahimu Konatého. Dvaadvacetiletý stoper z Lipska má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 35 miliónů eur. Vše by mělo být brzy oficiálně potvrzeno.

Brankář Kolář: Smutný konec, všichni jsme doufali, že bychom mohli postoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2021 (23:48)     Sekcia sport

Skvělým zákrokem zabránil gólu, ale dál už jen brankář slávistických fotbalistů Ondřej Kolář chodil po střelách protivníka pro míče do sítě. Když během šesti minut první půle inkasoval potřetí, balon naštvaně vykopl do vzduchu. "Arsenal nám otevřel oči, v jaké kvalitě hrál," řekl Kolář po debaklu 0:4.

Brankář Kolář smutnil: Doufali jsme v postup, ale po inkasovaném gólu jsme se už báli hrát

První ligový gól mu sebrali, pak zase vrátili. Stoper Černín pomáhá Zlínu i v útoku

Ševčíkův kiks: uhnul a potopil Zbrojovku. Brněnský klenot zažívá spletité jaro

Klokani řádili, Liberec podlehl v generálce na ligu Regensburgu, Hubník zachránil remízu

Liverpool chce Taha z Leverkusenu. Má jít o náhradu za Matipa

Kuriozita v zápase Everonu: Protestující fanoušek se připoutal k brankové konstrukci

Liverpoolu vyhrál v anglické lize na hřišti Crystal Palace 3:1, Burnley obralo Arsenal

Letáček: Velké týmy takový zápas umí zvládnout. O trenéra jsme nehráli

Půl roku marodil, teď je Frydrych zpět. Cítím se perfektně, hlásí stoper

Olomouc - Pardubice 0:2, domácí potopil kuriózní gól a podruhé za sebou prohráli

Smršť Bayernu, hattrick za 23 minut. Liverpool jde v Lize mistrů dál i přes porážku

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Liverpool na Tottenham Hotspur Stadium potopil až vlastní gól v poslední minutě nastavení. Skoro 30 minut přitom hrál v 9 lidech

Gól z brankové čáry? Velká chyba, zlobil se kouč. Jak Fleišman přelstil Vorla

Australský brankář utancoval peruánské fotbalisty, soupeři zahodil nápovědu

Arsenal na cestě za titulem klopýtl. Remízu na Anfield Road několikrát zachránil skvělý Ramsdale

Věřil jsem v obrat, litoval Janošek po porážce Pardubic v jubilejním zápase. Hlavní cíl pro jaro se ale nemění

Penalta na Bořila? Asi jasná, moje blbost. Beru zápas na sebe, řekl Köstl

Dal první gól za Spartu a zachránil puk na čáře, radost ale Němeček neměl

Zázrak, další boží ruka, žasli fanoušci. Zasáhl duch Diega Maradony, měli jasno

Útočník v roli brankáře. Giroud vybojoval výhru Milánu skvělým zákrokem

Hrůzostrašnému Davidu Luizovi stačilo 25 minut na to, aby Arsenalu prohrál zápas. Po něm se kál

Emoce na Spartě! Z Jokinena po „nehorázném zásahu do hlavy“ létaly vulgarity, Safina sepsul i Patera

Fotbalisté Valencie po údajné rasistické urážce mířící na stopera Diakhabyho odešli na 20 minut ze hřiště