Jablonec zvítězil v podještědském derby v Liberci 3:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.11.2020 (21:01)     Sekcia sport

Liberec - Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. ligovém kole v podještědském derby v Liberci 3:1. Hosty poslal do vedení ve druhé minutě vlastním gólem Martin Koscelník, do pauzy sice srovnal... celý článek

Podještědské derby zvládl lépe Jablonec. V Liberci hosté vyhráli 3:1, rozhodla druhá půle

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.11.2020 (20:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. ligovém kole v podještědském derby v Liberci 3:1. Hosty poslal do vedení ve druhé minutě vlastním gólem Martin Koscelník, do pauzy sice srovnal z penalty Kamso Mara, ale v 71. minutě rozhodl Ivan Schranz. V 82. minutě přidal pojistku Jaroslav Zelený. Jablonec vyhrál teprve podruhé ze 27 ligových zápasů v Liberci a severočeského souseda o skóre přeskočil v tabulce. Slovan v nejvyšší soutěži neuspěl po předchozích dvou výhrách a nenaladil se dobře na čtvrteční duel Evropské ligy s Hoffenheimem.

Liberec - Jablonec 3:3, hosté mířili k výhře, rival bere bod za drtivý závěr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (17:04)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté v podještědském derby po dlouhé době mířili k vítězství, těsně před koncem v Liberci vedli 3:1, ale domácí v duelu 22. kola Fortuna ligy v posledních čtyřech minutách skóre srovnali. Jablonec tak rivala neporazil už pošesté za sebou.

Drama v podještědském derby, Jablonec v závěru přišel o náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.02.2024 (10:13)     Sekcia sport

Přestože fotbalisté Jablonce dvakrát v Liberci vedli o dvě branky, náskok prohospodařili. V dramatickém utkání 22. ligového kola se oba týmy nakonec rozešly po remíze 3:3.

Jablonec zvítězil v Liberci teprve podruhé od rozpadu Československa, rozhodl Schranz

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.11.2020 (20:56)     Sekcia sport

Jablonec vyhrál teprve podruhé ze 27 ligových zápasů v Liberci a severočeského souseda o skóre přeskočil v tabulce.

Jablonecký Schranz: Vítězství v derby? Fantazie. Byl to náš den

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (08:16)     Sekcia sport

Jablonecký útočník Ivan Schranz dal vítězný gól v pátečním Podještědském derby v Liberci a pomohl svému týmu k jasné výhře 3:1. Možná ho to však bude stát nějaké peníze.

Derby vítěze nemělo. Kapitán Hübschman před sebe rivala nepustil

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2020 (19:26)     Sekcia sport

Jablonec s Libercem v Podještědském derby v rámci skupiny o titul dlouho prohrával, ale po skvělém finiši s Libercem vydoloval bod za remízu 1:1 a v jiskřivém zápase uhájil na čtvrtém místě nad Slovanem dvoubodový náskok.

Jablonec v Podještědském derby remízoval s Libercem 1:1

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2023 (17:10)     Sekcia sport

Hostující Slovan poslal do vedení v 8. minutě z pokutového kopu útočník Tupta, na jeho trefu reagoval šest minut po začátku druhé půle po rohovém kopu Tekijaški. Ani jednomu týmu už se pak nepodařilo vstřelit branku a derby tak skončilo dělbou bodů.

Liberec - Jablonec 1:1, derby bez vítěze, bod hostům zajistil mladík Černák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (17:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce remizovali ve 23. kole nejvyšší soutěže s Jabloncem 1:1. Skóre v podještědském derby otevřel v 54. minutě z penalty Michael Rabušic, v 77. minutě pak vyrovnal střídající hostující odchovanec, teprve osmnáctiletý Michal Černák.

Jablonec - Liberec, v podještědském derby jde o třetí příčku tabulky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2021 (17:55)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté hostí Liberec. V regionálním derby jde o třetí příčku tabulky, na níž oba kluby mají stejně bodů. 56. vzájemný souboj v lize můžete od 18.30 sledovat v online reportáži.

Jablonec - Liberec 0:1, podještědské derby rozhodl v závěru Malinský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.06.2020 (19:51)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté pokračují ve vítězných tažení. V 27. kole Fortuna ligy uspěli v podještědském derby v Jablonci (1:0). O jejich sedmé výhře z posledních osmi zápasů rozhodl v závěru po samostatné akci a povedené střele Malinský.

Jablonec střídá rivala z Liberce na třetím místě

Bitva o Ještěd pro Jablonec! Olomouc slaví, utrápená Příbram opět bez výhry

ONLINE: Jablonec - Liberec, domácí usilují v derby o první ligové vítězství

Rada byl na stadionu už ve tři ráno. Pokud tu budu já, budu na hráče křičet, přiznal

Jablonec hraje s Libercem, Boleslav hostí Zlín. Večer jde do akce Slavie

Liberec ovládl podještědské derby

Podještědské derby rozetnul Malinský. Liberec poskočil na třetí místo

Je tu Podještědské derby. Jde v něm o třetí místo i o Evropu

FOTBAL ONLINE: Gól v podještědském derby neplatí. Do akce se chystá Plzeň. Spraví si po senzaci chuť?

Slavia udělala titul zaslouženě, oceňuje jablonecký Rada soupeře

Hloupost mu dali sežrat, teď se liberecký diblík vrací. Doufám, že pomůžu k vítězství, hlásí Kuchta před derby

Jablonec slaví. Teprve podruhé v historii dobyl Liberec

Liberec vyhrál derby v Jablonci a sesadil soupeře z třetího místa, Zlín remizoval

FOTBAL ONLINE: Slavia chce mít večer titul! Liberec vede v derby

Králem fotbalového derby je Liberec, jablonecké trápení nekončí

Hloupost mu dali sežrat, teď se liberecký diblík vrací: Doufám, že pomůžu k vítězství

Nejlepší střelec? Nechci se ke svým spoluhráčům chovat tak jako Řezníček, řekl Chramosta

Jablonecká posila Malínský: Jsem impulzivní, derby bude vyšperkované

Podještědské derby ovládl Liberec a v tabulce přeskočil rivaly z Jablonce

FOTBAL ONLINE: Slavia chce mít večer titul! Nejdřív se hraje derby o Ještěd

Jak Rada burcoval: Dusil jsem to v sobě deset dní a pak se to ze mě vysypalo

FOTBAL ONLINE: Šlágr na Letné je tu, Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

Bitva o Ještěd neměla vítěze. Liberec vedl, ale o náskok přišel

FOTBAL ONLINE: Šlágr na Letné se blíží, Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

FOTBAL ONLINE: Emoce na Letné, Sparta vyrovnává. Zlín a Teplice selhaly, první derby nemá vítěze

Rada dostal třetí žlutou kartu a láteřil: Video je zavádějící a nezajímá mě. A Medynský? Ať si mě nevšímá

Parádu pro rodiče mu vzal VAR. Škoda gólu i bodů, litoval Fukala

FOTBAL ONLINE: Slavia šokuje Letnou, ve šlágru vede. Zlín a Teplice doma selhaly, první derby nemá vítěze

FOTBAL ONLINE: VAR pomohl Liberci. Drama v derby pokračuje

Liberec zvítězil po čtyřech kolech

ONLINE: Derby Liberec - Jablonec, Olomouc hostí Zlín a Pardubice hrají s Brnem

Sparta v derby S nevyhrála a nepokazila mistrovi oslavu. Plzeň měla nabito, čtvrtý končí Jablonec

Slovan Liberec - Jablonec 2:0, hosté zahazovali šance a domácí je trestali