Rozhodne pět minut o Vémolově kariéře?

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2020 (07:28)     Sekcia sport

Za pár hodin odváží, jednu z nejhorších částí přípravy budou mít za sebou. A že musí shazovat, někteří více, jiní tolik netrpí. V případě hlavního zápasu na akci Oktagon 19 jde o hodně kil. Václav Mikulášek má mimo přípravu až 110 kilo, Karlos Vémola se také dokáže přehoupnout přes metrák. Jejich sobotní fight v Brně bude ve váze do 84 kil. Tedy v den vážení, v sobotu budou mít už více. celý článek

NBA: Krejčí poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (09:05)     Sekcia sport

Oba čeští basketbalisté v NBA opět nastoupili v základních sestavách. Vít Krejčí poprvé v kariéře odehrál v dresu Oklahoma City více než 40 minut, ani jeho 7 bodů, 4 doskoky a 3 asistence ale neodvrátily porážku s Detroitem 101:110. Tomáš Satoranský se naopak s Washingtonem radoval z výhry 135:103 nad Dallasem, k níž přispěl za 15 odehraných minut 2 body, 4 doskoky a 7 asistencemi.

Patnáct minut a tohle je výsledek. Vždy tě budu milovat, vzkázala sestra

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2020 (09:59)     Sekcia sport

Patnáct minut boje a tohle je výsledek, takto vypadá obličej zápasnice MMA Antoniny Ševčenkové, která o víkendu bojovala v Las Vegas na galavečeru UFC. Nakonec prohrála a připsala si druhou porážku v kariéře. Na pětatřicetiletou zápasnici z Kyrgyzstánu vyzrála Katlyn Chookagianová z USA.

Aubameyang získal první ligový titul v kariéře. Za tým odehrál pouhých osm minut.

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     16.05.2023 (20:19)     Sekcia sport

Pierre-Emerick Aubameyang vyhrál první ligový titul v kariéře, přestože za Barcelonu během jejího tažení v této sezoně téměř nehrál. Při snaze pochopit uplynulých 18 měsíců Aubameyangovy kariéry se budete jen škrábat na hlavě, když byl na začátku toho všeho kapitánem Arsenalu a teď slaví titul.

Kwiatkowski vyhrál po fotofiniši podruhé v kariéře Amstel Gold Race

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (16:40)     Sekcia sport

Polský cyklista Michal Kwiatkowski vyhrál v těsném dojezdu s Francouzem Benoitem Cosnefroyem podruhé v kariéře nizozemskou klasiku Amstel Gold Race. O vítězství bývalého mistra světa rozhodla až několik minut po dojezdu cílová fotografie.

Proč jsem nepostavil Cristiana Ronalda? Z úcty k jeho kariéře, vysvětlil Erik ten Hag

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     02.10.2022 (21:26)     Sekcia sport

Manchester United prožil v derby se Citizens 90 minut hrůzy. Na Etihad Stadium schytal debakl 6:3, který zmírnil až v poslední desetiminutovce alespoň dvěma góly. Cristiano Ronaldo proseděl celé utkání pouze na lavičce, což ihned rozpoutalo diskuzi. Erik ten Hag jeho nenasazení vysvětlil úctou k jeho velké kariéře.

Čínská tenistka Wang Si-jü získala v Kuang-čou první titul v kariéře

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2023 (11:15)     Sekcia sport

Čínská tenistka Wang Si-jü získala na turnaji v Kuang-čou první titul v kariéře. Při finálovém debutu deklasovala před domácím publikem první nasazenou Polku Magdu Linetteovou za 79 minut 6:0, 6:2.

Macháč postoupil v Miami poprvé v kariéře do čtvrtfinále turnaje Masters

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2024 (18:06)     Sekcia sport

Tomáš Macháč porazil ve 4. kole turnaje v Miami italského tenistu Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3 a poprvé v kariéře postoupil na akci série Masters do čtvrtfinále. Po předchozím třísetovém dramatu s Andym Murrayem, kterého zdolal po takřka třech a půl hodinách, se tentokrát na kurtu zdržel jen 80 minut.

James překonal v NBA další rekord, radost mu zkazila nejvyšší porážka kariéry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Osmatřicetiletý LeBron James překonal další rekord basketbalové legendy Kareema Abdula-Jabbara. V NBA odehrál včetně zápasů play off už 66.319 minut, čímž o 22 minut předčil svého předchůdce. Los Angeles Lakers ale podlehli na palubovce Philadelphie 94:138 a prohra o 44 bodů je pro Jamese nejvyšší porážkou v kariéře.

Čtyři góly během 40 minut. Ronaldo zazářil v saúdskoarabské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2023 (21:13)     Sekcia sport

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se v saúdskoarabské lize blýskl čtyřmi góly během 40 minut, jimiž rozhodl o vítězství svého týmu an-Nasr 4:0 nad mužstvem al-Vahdá. Bývalý nejlepší hráč světa, jenž v neděli oslavil 38. narozeniny, zároveň překonal hranici 500 ligových gólů v kariéře.

Bohačík se s Opavou chystá na ligové finále: Rozhodně nic nevzdáváme

Muž z jiné planety. Van Aert si poprvé odskočil na gravel a soupeřům nadělil devět minut

Ve třiceti se dočkal. Tecl vstřelil v derby konečně vysněný gól, jímž nasměroval Slavii k třetímu titulu v řadě