Ostrava potvrdila vítězství v derby a přehrála Bohemians, hosté dohrávali bez vyloučeného Necida

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.12.2020 (20:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zvítězili v předehrávce 11. kola první ligy nad Bohemians 1:0. Jediný gól vstřelil ve 23. minutě Adam Jánoš. Hosté dohrávali od 47. minuty bez vyloučeného Tomáše Necida a vyrovnat se jim nepovedlo. S Baníkem prohráli šesté soutěžní utkání v řadě. celý článek

Baník prodloužil vítěznou šňůru. Klokani dohrávali v deseti

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2020 (17:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava v předehrávce 11. kola první Fortuna ligy udolali Bohemians 1905 nejtěsnějším rozdílem 1:0 a připsali si třetí výhru za sebou. Naopak Pražané, které i kvůli koronaviru trápí rozsáhlá marodka, v nejvyšší soutěži už čtyřikrát za sebou nezvítězili. Vítězný gól vstřelil ve 23. minutě Adam Jánoš, hosté dohrávali od 47. minuty v deseti bez vyloučeného Tomáše Necida. Baník porazil Klokany už pošesté za sebou, přičemž pětkrát udržel nulu.

Jarošík začal trenérské angažmá v Ústí remízou v derby s Varnsdorfem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.08.2020 (20:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Ústí nad Labem v úvodním utkání nové druholigové sezony remizovali doma s Varnsdorfem bez branek. Od 84. minuty dohrávali hosté bez vyloučeného obránce Marka Richtera.

Opava nezvládla nervózní závěr derby a prohrála proti oslabenému Baníku, Pardubice remizovaly s Bohemians

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.12.2020 (15:59)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Opava - Ostrava 1:2 (86. Žídek - 77. De Azevedo z pen., 90.+1 Svozil). Ostrava hrála celý druhý poločas bez vyloučeného Pokorného.

Karviná - Baník Ostrava, slezské derby, potvrdí hosté roli favorita?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2020 (15:59)     Sekcia sport

V rámci 1. kola fotbalové nejvyšší soutěže se hraje slezské derby, MFK Karviná se střetává s ostravským Baníkem. Budou úspěšnější hosté, od nichž se vítězství očekává? Nebo překvapí domácí, kteří už devět ligových zápasů nevyhráli? Duel startuje v 16.30 a můžete jej sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Sparta - Bohemians, Jankto poprvé v základu, hraje i Čvančara

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2022 (18:10)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté v malém pražském derby hostí Bohemians a rádi by navázali na tři vítězství v řadě. Podaří se jim znovu uspět? Nebo v 5. kole Fortuna ligy hosté překvapí?

Češi porazili Izrael 1:0. Důležitou výhru vstřelil Darida v sedmé minutě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.11.2020 (20:16)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté udolali v předposledním z šesti kol Ligy národů doma Izrael 1:0 a udrželi šanci na vítězství ve skupině B2. Zápas v Plzni rozhodl jediným gólem už v sedmé minutě Vladimír Darida. Hosté dohrávali od 81. minuty o deseti bez vyloučeného Hatema Abd Elhameda.

Bohemians - Jablonec 1:2, první výhra od září, hosté ji uhájili i v devíti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (17:56)     Sekcia sport

Nadřeli se, protože v podstatnou část druhého poločasu dohrávali bez dvou vyloučených hráčů. Přesto fotbalisté Jablonce na Bohemians zvítězili 2:1. Obě branky dali ještě před přestávkou a po ní dostali v početní nevýhodě pouze jeden regulérní gól.

Češi porazili Izrael a udrželi šanci na postup. Důležitou výhru vystřelil Darida už v sedmé minutě

Slovácko v lize porazilo Teplice posedmé za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (17:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka vyhráli v sobotním utkání 11. kola nejvyšší soutěže nad Teplicemi 2:0. O vítězství rozhodli po přestávce. Severočeši dohrávali bez vyloučeného Marečka.

10. kolo: Remíza Bohemians s nováčkem, slezské derby pro Ostravu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2020 (17:28)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy s nováčkem z Pardubic 1:1. Ostrava zvítězila ve slezském derby v Opavě 2:1, přestože od závěru prvního poločasu hrála...

Slavia deklasovala Bohemians a po zaváhání Sparty se vrací do čela

Ostrava - Bohemians 1:0, po dvaceti minutách střílí gól domácí Jánoš

Bohemians - Slavia. Hosté nastoupí do malého derby s novou stoperskou dvojicí

Baník proti Slavii tvrdě narazil. Hráči musejí dřít dál, burcuje Smetana

Ostrava - Bohemians 1:1, hosté zahodili penaltu, hráli v deseti, přesto srovnali

FOTBAL ONLINE: Slavia se tlačí na první místo, proti Bohemians přidala už třetí gól

Florbalisté Sparty vyhráli v superligovém derby na hřišti Bohemians

FOTBAL ONLINE: Slavia hostí Bohemians, po zaváhání Sparty může jít na první místo

Boleslavští fotbalisté třikrát prohrávali, nakonec ale zvítězili

ONLINE: Karviná - Ostrava, napraví hosté ve slezském derby poslední nezdary?

Rána pro Barcelonu: ztratila vedení i vyloučeného Messiho. Superpohár patří Bilbau

Divoké derby v Opavě ovládl oslabený Baník, Bohemians remizovali s nováčkem

Sparta předvedla v Karviné velký obrat! Klokani také slaví, liga má nový rekord

Třinec potřetí v sezoně vyhrál derby, dva góly dal Růžička

10. kolo: Plzeň podlehla Karviné, slezské derby pro Ostravu

Klokani v derby díky Necidovi senzačně ukončili téměř dvacetiletou černou sérii

Hloupé góly, potíže se standardkami a další porážka. Co dál, Viktorie?

Fotbalisté Bohemians navzdory oslabení vybojovali v Ostravě remízu 1:1

Teplice - Jablonec 3:2, zamotaný souboj rozsekl prvním gólem v lize Gning

Bohemians - Baník Ostrava, domácí hájí první místo, hosté chtějí napravit debakl

ONLINE: Bohemians - Slavia, v případě výhry slaví hosté titul, chybí Provod

FOTBAL ONLINE: Zlín propadl v derby a je poslední, Pardubice vyhrály přestřelku

Slavia udolala v derby Bohemians 2:1. Znovu se trefil Sima

Bohemians - Ostrava 1:1, góly až v závěru, hostům trefil bod Šín

FOTBAL ONLINE: Klokani potrestali Sivokovo vyloučení, Opava má bod. Chystá se Sparta

ONLINE: Bohemians - Slavia, hosté s Jurečkou i Teclem, hraje také Hromada