Norští letci na lyžích ovládli mistrovství světa, už potřetí za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.12.2020 (18:28)     Sekcia sport

Norští skokani na lyžích jsou potřetí za sebou mistry světa v soutěži družstev v letech. Posledním pokusem Halvora Egnera Graneruda porazili Němce, kteří si na premiérový týmový titul v letech musejí počkat. Bronz získali Poláci vedení českým trenérem Michalem Doležalem. Češi stejně jako předloni v Oberstdorfu tým neposkládali. celý článek

Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o kolo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2023 (14:26)     Sekcia sport

Norští běžci na lyžích na mistrovství světa v Planici vyhráli štafetu na 4x10 kilometrů a ovládli ji na dvanáctém šampionátu za sebou. Česká čtveřice Tomáš Dufek, Luděk Šeller, Tomáš Lukeš a Kryštof Zatloukal závod nedokončila, Norové ji dostihli.

Norští běžci ovládli na MS patnáctku, Lundbyová vyhrála na velkém můstku

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.03.2021 (19:11)     Sekcia sport

Oberstdorf (Německo) - Norští běžci na lyžích ovládli na mistrovství světa kompletní stupně vítězů v závodu na 15 kilometrů volně. Druhý titul v kariéře získal Hans Christer Holund...

Norští letci potřetí za sebou vyhráli soutěž družstev na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (18:11)     Sekcia sport

Norové jsou potřetí za sebou mistry světa v soutěži družstev v letech na lyžích. Posledním pokusem Halvora Egnera Graneruda porazili v Planici Němce, kteří si na premiérový týmový titul v letech musejí počkat. Bronz získali Poláci vedení českým trenérem Michalem Doležalem. Češi stejně jako předloni v Oberstdorfu tým pro nedělní závod neposkládali.

Norští skokani na lyžích ovládli druhý závod SP v Nižním Tagilu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2020 (17:01)     Sekcia sport

Norští skokani na lyžích ovládli druhý závod SP v Nižním Tagilu. Halvor Granerud vybojoval třetí vítězství za sebou a upevnil si vedení v seriálu.

Česká ostuda na mistrovství světa, štafeta byla stažena. Slaví Norové

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (14:04)     Sekcia sport

Skiatlon na MS ovládli Norové v čele s Krügerem, Fellner doběhl na 21. místě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.02.2023 (17:22)     Sekcia sport

Planica (Slovinsko) - Skiatlon na mistrovství světa v Planici ovládli norští běžci na lyžích. Závod na 2x15 kilometrů vyhrál Simen Hegstad Krüger, za ním se seřadili Johannes Hösflot...

Holund vedl na MS norskou nadvládu na patnáctce, Novák doběhl ve čtvrté desítce

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.03.2021 (14:59)     Sekcia sport

Norští běžci na lyžích ovládli na mistrovství světa kompletní stupně vítězů v závodu na 15 kilometrů volně.

Skiatlon na MS ovládli Norové v čele s Krügerem, Fellner doběh na 21. místě

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (16:56)     Sekcia sport

Skiatlon na mistrovství světa v Planici ovládli norští běžci na lyžích. Závod na 2x15 kilometrů vyhrál Simen Hegstad Krüger, za ním se seřadili Johannes Hösflot Klaebo, Sjur Röthe a Paal Golberg. Jediný český reprezentant na startu Adam Fellner obsadil 21. místo.

Skiatlon na MS ovládli Norové. Zlato bere Krüger, stříbro Klaebo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (17:12)     Sekcia sport

Švédští curleři po koronavirové pauze ovládli potřetí za sebou MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2021 (08:29)     Sekcia sport

Mistrovství světa v curlingu mužů vyhráli potřetí za sebou Švédové. V napínavém finále v Calgary zdolali Skoty 10:5 a navázali na tituly z let 2018 a 2019. Loni byl šampionát kvůli pandemii koronaviru zrušen.

Norští lyžaři vyhráli pojedenácté v řadě štafetu na MS, Češi 11.

Norští lyžaři vyhráli pojedenácté v řadě štafetu na MS, Češi brali jedenácté místo

Holund vedl na MS norskou nadvládu na patnáctce, Novákovi přestaly jet lyže

Norská dominance trvá. Na mistrovství světa vyhráli štafetu už pojedenácté v řadě

Norští běžci na lyžích nepřijedou ani do Nového Města, bojí se nákazy

Norští sdruženáři vyhráli potřetí v řadě na MS závod družstev, Češi byli devátí

Granerud vyhrál třetí závod za sebou a upevnil si vedení v SP

Slovinští letci na lyžích ovládli doma v Planici závod týmů

Norští běžci na lyžích uhájili vládu ve štafetách na MS. Češi skončili jedenáctí