Třetina hrůzy pro Motor! Měli jsme víc pasažérů. Pár jsme jich pak nechali sedět v autobuse, říká Prospal

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (21:38)     Sekcia sport

Prožili start jako z hororu. Hokejisté Českých Budějovic dostali v první třetině od hradeckého Mountfieldu naloženo a vše nasvědčovalo tomu, že se ve zbytku nedělní partie 27. extraligového kola bude v Budvar aréně řešit už jen výše skóre. celý článek

Litvínov? Připravíme se, říká před startem předkola plzeňský kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2024 (12:04)     Sekcia sport

Hrůzná druhá třetina pohřbila naděje Škody na bodový zisk v posledním kole základní části hokejové extraligy, do předkola půjde se čtyřmi porážkami v řadě. „Druhá třetina byla z naší strany strašlivá. Přesto jsme tam i my měli šance, dvakrát se potvrdilo, nedáš, dostaneš. My jsme neskórovali a za pár vteřin inkasovali, k tomu gól i při vlastní přesilovce,“ popisoval plzeňský trenér Petr Kořínek domácí duel proti Liberci.

Neměli jsme správně nastavenou hlavu a nechali jsme se vyprovokovat, mrzí Kauta

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (05:52)     Sekcia sport

Jak hladce a s přehledem zvládli pardubičtí hokejisté důležité páté finále, tak jim úplně stejnou mincí oplatil Třinec porážku v šestém duelu série. Moc pozitiv po porážce 1:4 útočník Dynama Martin Kaut najít nedokázal. „Byli jsme kousek od titulu, ale zároveň hrozně daleko. První třetina se nám vůbec nepovedla,“ líčil 24letý forvard.

Kvůli dobrým výsledkům se rozprodali hráči a začínali jsme znovu, říká legenda Sparty o svém konci

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2023 (13:18)     Sekcia sport

Nováčka soutěže dovedl v minulé sezoně k senzační páté příčce. Po podzimu však byl pro neuspokojivé výsledky odvolán. Michal Horňák skončil u Sparty B poté, co s týmem došel do zimní přestávky na 15. místě druhé ligy. „Měli jsme smůlu, že jsme měli v té první sezoně tak dobré výsledky, a tak jsme byli vidět, že nám nakonec Sparta rozprodala všechny hráče základní sestavy a začínali jsme znovu,“ říká ve fotbalovém pořadu Přímák na Sport.cz.

Špatná druhá třetina, vyhrát jsme si nezasloužili, uznal Prospal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2020 (11:47)     Sekcia sport

Proměnit víc vyložených šancí, nasázet rozhozenému soupeři za třetinu klidně pět branek a mohlo být vyhráno. Ale nebylo. Českobudějovičtí hokejisté museli skousnout další těsnou porážku. V Karlových Varech padli znovu o gól 2:3.

V první třetině jsme měli nohy ještě v autobuse. Pak jsme se ale zvedli, liboval si plzeňský útočník Suchý

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (21:26)     Sekcia sport

Teprve čtvrtou prohru v soutěži si ve 14. kole extraligy na své konto připsali hokejisté Olomouce, když nezvládli domácí duel s Plzní a prohráli 1:4. To i přesto, že v první třetině měli výraznou převahu. Dali však jen jeden gól. Indiáni ve druhém dějství vyrovnali a ve třetím, hned v jeho úvodu dvěma góly rozhodli. Bodovali tak už počtvrté za sebou, ale tři body získaly po dvou porážkách po samostatných nájezdech.

NAD(H)LEDEM: Hrajeme na jednu lajnu, někteří se jenom vezou. Kde je tlak do brány?

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (22:33)     Sekcia sport

Na Švýcary jsme nestačili a prohráli 2:4. Podle mě naprosto zaslouženě. Přitom první třetina mě fakt bavila, hlavně druhá desetiminutovka. Super hokej nahoru dolů, plný šancí, šli jsme do vedení, ale pak soupeř přepnul na vyšší rychlostní stupeň, otočil a hlídal si dvoubrankový náskok. Když už jsme se dostali do tlaku a snížili, předvedli jsme takovou hrubku... Celkově jsme ale bohužel jsme nestačili bruslařsky ani v práci na brankovišti.

Měli jsme se jít přebalit, z Brna jsme byli podělaní, štvalo Drska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2022 (20:31)     Sekcia sport

Drsné resumé trenéra Pavla Drska po zápase fotbalového Varnsdorfu s druholigovým lídrem Brnem: „Po prvním poločase jsme se měli jít přebalit, protože jsme ze soupeře byli podělaní, když to řeknu natvrdo.“

Hrozně nás to mrzí. Závěr jsme měli odehrát lépe, říká slávista Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2021 (22:26)     Sekcia sport

Moc ho mrzelo, že jeho gól – mimochodem pro něj naprosto typický – nebyl vítězný. „Chtěli jsme to ke konci uhrát na příznivý výsledek, ale bohužel jsme udělali chybu, která nás stála výhru,“ litoval slávistický fotbalista Jan Kuchta po remíze 2:2 s Feyenoordem Rotterdam.

Kaut: Nechali jsme se vyprovokovat, to Třinec asi chtěl. Teď přijde svátek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2024 (12:25)     Sekcia sport

Třinci vstřelil už čtyři góly a k nim přidal tři asistence. Martinu Kautovi se ve finále extraligy náramně daří. V pátek to ale při prohře 1:4 z pardubických hokejistů nešlo prakticky nikomu. „Nechali jsme se vyprovokovat, což Třinec asi přesně chtěl,“ litoval Kaut.

Co jsme dnes předvedli, má k extraligovému výkonu hodně daleko, soptil Prospal

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (21:55)     Sekcia sport

První domácí výhru neslavili ani na osmý pokus. Hokejisté Českých Budějovic padli s Olomoucí 2:4 a dál vymetají extraligový suterén. Trenér Václav Prospal byl po nedělní partii hodně nakvašený a nebral si servítky.

Třinecký Vrána: Měli jsme mít tři body, ale i za ty dva jsme vděční

Už potřebujeme dotáhnout zápas k vítězství, burcuje Prospal

Jsem zklamaný, Španěly jsme měli na lopatě, litoval brankář Mrkva

Motor zabral pozdě. Začali jsme hrát teprve, když jsme tekli o šest, zlobí se Štencel

Měli jsme dát více gólů. Už kvůli skvělým fanouškům, říkal obránce Coufal

Úleva v Jablonci. To byl koncert! vtipkoval Pelta po nervózním výkonu

Škvařil: Když jsme se na ně dotáhli, přestali jsme proměňovat šance

Bídná Olomouc. Nevidím světlo na konci tunelu, přiznal kouč Moták

Domácí mizérie Motoru pokračuje. Jsme hloupej tým, zlobí se Prospal

Udělali jsme maximum, v ofenzívě jsme však byli bezzubí, kvituje trenér postup a přeje si Nizozemce

Útočné situace jsme měli vyřešit lépe, mrzelo Kozla. S obranou byl spokojený

Červenka: Potřebovali jsme nutně gól. Na medaili jsme měli. Nic neuzavírám

Měli jsme dva problémy a ty nás na Dakaru stály zlato, říká Macík. I tak je v euforii

Baseballisté Nuclears musí změnit cíl: Hlavně se teď brzy zachránit

Měli jsme obrovskou motivaci. Věříme, že se o titul ještě porveme, říká Provod

Svačina odstartoval parádní třinecký obrat. Rozhodlo, že jsme nezačali bláznit, říká

Krvavý útok! V autobuse fotbalistů explodovala nálož, gólman skončil v nemocnici

Trápení a kartáč od trenérů. S tímhle výkonem jsme ve čtvrtfinále bez šance, tuší Melovský

Když vidíte, jak si kapitán v sedmatřiceti lehá do střely, nakopne to každého, tvrdí brněnský Flek

Měli jsme štěstí, ale splnili jsme cíl, a tak jsme spokojeni, liboval si kouč Slovácka Svědík

Jsme zklamaní, kluci mají v kabině hlavy dole, líčí Šilhavý

Dva góly za 62 sekund a bylo hotovo. Pak už kluci nechtěli, abych platil do kasy, směje se Forman

S krizí jsme už měli něco dělat dávno, štve litvínovského útočníka Fronka

Rooney je bezmozek a Jarda Kužel cimprlína. Ale spojuje, říká herec Novotný

I po mrtvém tahu fajn kariéra. Z Kerbra už je fotbalový trenér

Plzeňský kouč Horváth: Snad jsme si schovali góly do dalších zápasů

Měli jsme brát tři body, nechápe Chorý, proč Plzeň na Spartě nevyhrála

Trpišovský: Tohle je nejvíc. Rozhodčího bychom měli naklonovat. O Ogbua mám strach

Trpišovský a Guľa: respekt, rady i setkání v Dubaji. A teď poprvé soupeři

Změny v sestavě a 115letá budějovická lajna. Zabralo to, těšilo Čachotského

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Kouč Šilhavý: Možná chyba, že jsme nasadili příliš mnoho nezkušených hráčů

Měli jsme tým, který jsme měli. Jsem na hráče pyšný, řekl kouč Jalonen

Slavia v Lize mistrů už šestadvacetkrát po sobě nedala víc než jeden gól. O co všechno s Maďary přišla?