Ledecká řádí i na lyžích, v druhém tréninku na sjezdy ve Val d'Isere byla pátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2020 (13:27)     Sekcia sport

Po vítězství ve Světovém poháru na snowboardu je Ester Ledecká zpět na lyžích a v druhém tréninku na sjezdy ve Val d'Isere dojela pátá. Za nejrychlejší Breezy Johnsonovou z USA zaostala o 1,23 vteřiny. celý článek

Ledecká byla v druhém tréninku na sjezdy ve Val d'Isere pátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (13:46)     Sekcia sport

Po vítězství ve Světovém poháru na snowboardu je Ester Ledecká zpět na lyžích a v druhém tréninku na sjezdy ve Val d’Isere dojela pátá. Za nejrychlejší Breezy Johnsonovou z USA zaostala o 1,23 vteřiny.

Ledecká byla pátá v druhém tréninku sjezdu na finále SP

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.03.2022 (13:35)     Sekcia sport

Courchevel (Francie) - Ester Ledecká skončila pátá v druhém a závěrečném tréninku na středeční sjezd finále Světového poháru. Na svazích ve Francii, kde se rychlostní disciplíny...

Ledecká byla čtyřicátá v druhém tréninku na víkendové sjezdy v Crans Montaně

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (12:21)     Sekcia sport

Druhý trénink na víkendové sjezdy SP lyžařek v Crans Montaně (Švýcarsko): 1. Gaucheová (Fr.) 1:10,61 2. Mowinckelová (Nor.) -0,03 3. Nuferová (Švýc.) -0,27 ...40. Ledecká (ČR) -2,17

Ledecká byla v druhém tréninku na sjezd v Crans Montaně čtyřicátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2022 (13:24)     Sekcia sport

Ester Ledecká skončila čtyřicátá ve druhém tréninku na víkendové sjezdy Světového poháru v Crans Montaně. Česká lyžařka ve Švýcarsku na zkrácené trati zaostala o 2,17 sekundy za překvapivě nejrychlejší Laurou Gaucheovou z Francie, jen o tři setiny pomalejší byla Norka Ragnhild Mowinckelová.

Ledecká byla pátá v druhém tréninku sjezdu na finále Světového poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2022 (13:45)     Sekcia sport

Ester Ledecká skončila pátá v druhém a závěrečném tréninku na středeční sjezd finále Světového poháru. Na svazích ve Francii, kde se rychlostní disciplíny uskuteční v Courchevelu a technické v Méribelu, se rozhodne o celkových vítězích seriálu. Ve hře jsou i některé z malých křišťálových glóbů za jednotlivé disciplíny.

Ledecká byla pátá v tréninku na finále SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2022 (12:49)     Sekcia sport

Ledecká po zranění zajela v tréninku na sjezdy v Crans Montaně 50. čas

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2022 (12:47)     Sekcia sport

Ester Ledecká zajela v úvodním tréninku na víkendové sjezdy Světového poháru v Crans Montaně 50. čas. Trojnásobná olympijská vítězka se vrátila na svahy po zranění v alpské kombinaci na hrách v Pekingu a byla o 4,22 sekundy pomalejší než nejrychlejší Švýcarka Joana Hählenová.

Ledecká jela ve sjezdu o stupně vítězů. Ve Val d´Isere zazářila i podruhé

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.12.2020 (12:11)     Sekcia sport

Ester Ledecká byla ve druhém sjezdu Světového poháru ve francouzském Val d'Isere sedmá, o místo horší než v pátečním závodu.

Ledecká skončila ve druhém sjezdu ve Val d'Isere sedmá, na upravené trase už žádný karambol nebyl

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.12.2020 (12:47)     Sekcia sport

Ester Ledecká byla ve druhém sjezdu Světového poháru ve francouzském Val d’Isere sedmá, o místo horší než v pátečním závodu. Popáté v kariéře vyhrála sjezd italská lyžařka Sofia Goggiaová.

Ledecká dojela v druhém tréninku sjezdu v Crans Montaně devatenáctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2021 (12:49)     Sekcia sport

Devatenácté místo obsadila Ester Ledecká v druhém tréninku na sjezdy Světového poháru v Crans Montaně. Oproti středečním jízdám si česká lyžařka pohoršila o 14 míst. Na nejrychlejší čas norské lyžařky Kajsy Vickhoffové Lieové ztratila přes dvě sekundy.

Ledecká se v tréninku na sjezd SP ve Val d'Isere podělila o 17. místo

Ledecká se v tréninku na sjezd SP ve Val d'Isere podělila o sedmnácté místo

Ledecká znovu v akci. Tentokrát byla pomalejší

Ledecká byla v tréninku na finále SP lyžařek v Courchevelu pátá

Ledecká se v Crans Montaně probojovala do italsko-švýcarského bloku, na tréninku byla pátá

Ledecká byla šestá i v druhém tréninku na sjezd v Cortině

Ledecká dostala vrtuli, pak jí to svištělo i na lyžích. Při tréninku sjezdu byla pátá

Ze snowboardu zase na lyže? S tím málem, co mám, musím pracovat, říká Ledecká

Ledecká obsadila ve sjezdu SP ve Val d'Isere 16. místo, vyhrála Fluryová

Ze snowboardu zase na lyže? Vybrala jsem si to sama, výmluvy nehledám, řekla Ledecká po 6. místě

Ledecká má před finále Světového poháru formu. Trénink ale ovládla Shiffrinová

Ledecká byla třetí v tréninku na kombinační sjezd

Ledecká byla ve druhém tréninku na sjezd SP ve Svatém Mořici šestadvacátá

Páté místo je super. Na snowboarďačku dobrý, usmívala se spokojená Ledecká

Ledecká byla třetí v tréninku na kombinační sjezd, Nová zajela desátý čas

Jeď už zase na lyže, modlí se soupeřky Ledecké. Měly ze mě radost, smála se Češka

ONLINE: Ledecká jede ve Val d’Isere super-G, dostane se potřetí do desítky?

ONLINE: Ledecká opět na startu. Ve Val d’Isere se jede superobří slalom

Během SP ve Val d'Isere několik lyžařek upadlo, Ledecká dojela na skvělém šestém místě

Nejlepší výsledek od zranění. Ledecká byla 16. ve sjezdu SP ve Val d'Isere

Ledecká přišla o úvodní trénink na sjezdy v Zermattu

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Ledecká jde ve Val d'Isere na SuperG

Ledecká se zaskvěla i na lyžích, v olympijském super-G dojela pátá

Ledecká cílí na další skvělý výsledek. V prvním tréninku v Crans Montaně byla pátá

Živě: Sjezd žen. Ledecká se vrací na lyže, jak si povede ve Val d'Isere?

ONLINE: Ledecká jede ve Val d’Isere sjezd. Jak naváže na šesté místo?

Fenomenální triumf. Ledecká vyhrála ve Val d'Isere, o tři setiny porazila Suterovou