Mourinho K.O. v poslední minutě neskousl. Proč nepotrestají Kloppa? rozčiloval se

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2020 (11:53)     Sekcia sport

Parádní fotbalovou bitvu o první místo tabulky Premier League rozhodl ve středu až v 90. minutě Roberto Firmino, což pochopitelně nastartovalo obrovskou euforii v táboře Liverpoolu. Pozadu v emotivním juchání jako obvykle nezůstal ani kouč Jürgen Klopp. Zatímco trenér Tottenhamu José Mourinho odcházel nakaboněný s pocitem nespravedlnosti osudu. Navíc se opřel do chování svého protějšku, jenž by podle něj měl být za divadlo u postranní čáry potrestán. celý článek

Mourinho KO v poslední minutě neskousl. Proč nepotrestají Kloppa? rozčiloval se

Mourinho kritizuje Kloppa: Kdybych se choval jako on, za minutu mě vykážou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (14:43)     Sekcia sport

José Mourinho, trenér fotbalistů Tottenhamu, se opřel do liverpoolského kouče Jürgena Kloppa. Nelíbilo se mu totiž jeho chování na lavičce během středečního utkání o první místo, které nakonec dopadlo lépe pro domácí šampiony (2:1).

‚Kdybych se choval jako on, vykážou mě,‘ pustil se Mourinho do Kloppa. Rýpnutí neunikl ani Guardiola

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.12.2020 (17:21)     Sekcia sport

Kdyby to skončilo v 70. minutě... Kolaps, můj tým má limity, žehrá Mourinho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2022 (13:19)     Sekcia sport

Byla to bolestivá porážka. Nepříjemná. Vždyť jeho svěřenci měli Juventus na lopatkách, jenže tři góly za pouhých sedm minut všechno změnily. „Náš tým má slabou mentalitu,“ tvrdí José Mourinho, trenér fotbalistů AS Řím, kteří navíc promrhali i last minute šanci na vyrovnání - zahodili penaltu.

Aspoň už víte, proč netočím sestavu, prohlásil Mourinho po rekordní blamáži v Norsku

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.10.2021 (11:37)     Sekcia sport

Mourinho má za sebou nejhorší porážku ve své trenérské kariéře. AS Řím pod jeho vedením podlehlo týmu Bodö/Glimt 1:6.

José Mourinho po šíleném závěru: David Moyes našel v Tomáši Součkovi nového Fellainiho

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.10.2020 (14:38)     Sekcia sport

Tohle se v historii Premier League ještě nikdy nestalo! Ještě v 81. minutě West Ham prohrával na půdě Tottenhamu 3:0. Jenomže pak se Hammers nastartovali a v 94. minutě vystřelil Manuel Lanzini neskutečnou trefou remízu 3:3. Celý zápas odehrálo v dres hostů české duo Coufal-Souček. Právě Tomáše Součka po zápase chválil i kouč soupeře - José Mourinho. Podle něj je novým Fellainim.

Nespokojený José Mourinho: Měli jsme rozhodnout zápas, s výkonem jsem spokojený

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.12.2020 (05:35)     Sekcia sport

Liverpool zvládl souboj o první místo lépe. Na domácím stadionu před dvěma tisícovkami vyvolených fanoušků zdolal Tottenham 2:1, když v poslední minutě rozhodl hlavičkou Roberto Firmino. Reds měli takřka po celých 90 minut jasnou převahu. Kohouti se prezentovali znovu svou typickou taktikou. José Mourinho byl ale po zápase s výsledkem nespokojený. Podle něj měl Tottenham vyhrát.

Proč je Mourinho adorován fanoušky?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     22.03.2022 (20:50)     Sekcia sport

José Mourinho, nevídaný úkaz již několik desetiletí. Portugalský trenér je charizmatický vůdce smečky, který ve fanoušcích vzbuzuje pocit sounáležitosti. Tedy jen v těch „svých“, ostatní ho nenávidí, ale ve skrytu duše dobře ví, že to z nich mluví závist.

Kloppa po prohře s West Hamem rozčílil VAR, Moyes si užívá vítěznou jízdu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.11.2021 (10:32)     Sekcia sport

Trenéra Liverpoolu Jürgena Kloppa naštvaly v nedělním utkání 11. kola anglické ligy na hřišti West Hamu verdikty rozhodčích.

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (21:03)     Sekcia sport

V poslední minutě otočili basketbalisté Olomoucka zápas s USK Praha a díky vítězství 84:78 si připsali čtvrtou výhru v ligovém ročníku. Poslední tým tabulky má nyní stejnou bilanci jako jedenáctá Slavia.

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Kloppa zdrtil debakl s Aston Villou: Ať bych týmu řekl cokoli, nemohlo nám to pomoci

Šokovaný Mourinho: Strašná porážka, Slavia si tohle vítězství extrémně zasloužila

Neuvěřitelný obrat Budějovic. Klání s Pardubicemi otočily v poslední minutě

Divoká přestřelka pro Vary, Sparta vyrovnala v poslední minutě

Oslabené Olomoucko ztratilo výhru v poslední minutě, Nymburk čaroval

Poslední rána, co zabolí. Proč Olomouc na druhé místo před Spartu neskočila

Jogi, bylo toho dost. Němci kritizují kouče reprezentace, k ní chtějí Kloppa

José Mourinho rozkrývá tajemství: Proč Salah v roce 2016 opustil Chelsea?

Mourinho prozradil, proč se Memphis Depay nedokázal prosadit v Manchesteru United

Ole Gunnar Solskjaer vysvětluje, proč vystřídal Cristiana Ronalda a Bruna Fernandese

Liverpool na Tottenham Hotspur Stadium potopil až vlastní gól v poslední minutě nastavení. Skoro 30 minut přitom hrál v 9 lidech

José Mourinho odhaluje podrobnosti o svém nadcházejícím Netflix dokumentu: Budete si o mně myslet, že jsem totální idiot

Gerrard Kloppa nahrazovat neplánuje: Liverpool vede jen z nejlepších trenérů, snad tam zůstane dlouho

Dobrá otázka, ale nezasloužíte si odpověď, odsekl po třetí prohře Mourinho a zkritizoval rozhodčího