HOKEJ ONLINE: Sparťanský gólový uragán! Hradec padl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (16:04)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má v úterý na programu pět zápasů 28. kola. Druhá Sparta může snížit ztrátu na první Třinec, hraje se Zlínem. Litvínov si s Brnem zopakují pondělí zápas, včera padlo třináct gólů. Poslední České Budějovice hrají v Mladé Boleslavi. Hradec Králové hostí Vítkovice a Pardubice Plzeň. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT sport vysílá souboj z Boleslavi. celý článek

HOKEJ ONLINE: Sparťanský gólový uragán!, Vítkovice přišly v Hradci o náskok

Hradec po osmi výhrách padl. Bruslaři jej složili na lopatky v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (19:07)     Sekcia sport

Hokejisté Mountfieldu Hradec Králové prohráli v nedělním utkání 25. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 3:4 v prodloužení. Zápas ve prospěch Bruslařů rozhodl v čase 61:46 Pýcha. Hradec prohrál poprvé po osmi vítězstvích.

HOKEJ ONLINE: Gólový uragán posílá Čechy do vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (06:46)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace dnes v Brně na Českých hrách nastoupí proti Švédsku. Zápas s již jistým vítězem Euro Hockey Tour začne v 16:00 a půjde o další část přípravy na blížící se mistrovství světa. Odehrán již byl duel Švýcarsko - Finsko, v němž výběr Suomi prohrál 1:2. Obě utkání můžete sledovat v podrobných reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Sparta nemá slitování, Zlín už dostal deset gólů. Hradec padl v prodloužení

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Lakatoše padli. Druhá Sparta může snížit ztrátu na první Třinec, hraje se Zlínem. Litvínov si s Brnem zopakují pondělí zápas, včera padlo třináct gólů. Poslední České Budějovice hrají v Mladé Boleslavi. Pardubice hostí Plzeň. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT sport vysílá souboj z Boleslavi.

Sparťanský gólový uragán zabrzdil na čísle 10!

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (19:20)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty deklasovali v zápase 28. kola extraligy Zlín 10:0 a připsali si šestou výhru v řadě. Na rekordním vítězství této sezony nejvyšší soutěže se pěti body za gól a čtyři asistence podílel Roman Horák. O čisté konto se podělili Matěj Machovský a Oldřich Cichoň.

HOKEJ ONLINE: Extraliga má nového krále! Sparta vyhořela s Motorem, Kladno drží těsný náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2022 (15:03)     Sekcia sport

Šest zápasů 40. kola měla na programu hokejová Tipsport extraliga. Litvínov i přes dvoubrankové vedení nakonec padl s Kometou Brno 2:3 po prodloužení. Výhru 3:2 nad Plzní slaví Vítkovice. Debakl 1:5 překvapivě utrpěla Sparta, která doma nestačila na České Budějovice. Cenné dva body vybojovaly Pardubice, když uspěly po prodloužení na libereckém ledě 4:3. Výhru 5:2 nad Mladou Boleslaví slaví Hradec Králové, který se tak dostal o dva body do čela extraligové tabulky. V posledním dnešním duelu hostí Kladno Olomouc, utkání sledujte na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: Rozjeté Pardubice hrají v Brně, můžou se dotáhnout na druhý Hradec

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2021 (17:38)     Sekcia sport

Předvánoční 34. kolo hokejové extraligy zahajuje od 18 hodin předehrávka mezi Kometou Brno a Pardubicemi. Hostující Dynamo je v současnosti týmem s nejlepší formou v soutěži, v případě prodloužení vítězné série se v tabulce bodově dotáhne na druhý Hradec Králové. Podrobnou online reportáž z duelu můžete sledovat na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Rozjeté Pardubice zvyšují v Brně, můžou se dotáhnout na druhý Hradec

Předvánoční 34. kolo hokejové extraligy zahajuje od 18 hodin předehrávka mezi Kometou Brno a Pardubicemi (stav 0:2). Hostující Dynamo je v současnosti týmem s nejlepší formou v soutěži, v případě prodloužení vítězné série se v tabulce bodově dotáhne na druhý Hradec Králové. Podrobnou online reportáž z duelu můžete sledovat na Sport.cz.

Sparťanský gólový uragán ve druhé třetině poslal Pražany do semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2021 (21:09)     Sekcia sport

Hokejisté HC Olomouc prohráli ve čtvrtečním utkání čtvrtfinále play off Tipsport extraligy s pražskou Spartou 0:3 a sezona pro ně skončila. Sparta ovládla sérii 4:0 na zápasy a je v semifinále. Ve čtvrtek rozhodla o svém triumfu třemi góly během pěti minut ve druhé třetině.

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2020 (14:34)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli ve středečním utkání 31. kola Tipsport extraligy s Brnem 0:1. Vítězný gól vstřelil Zaťovič. Karlovy Vary si sice vynutili v bitvě s Litvínovem prodloužení, tam ale po 25 sekundách inkasovali a slavit může Verva. České Budějovice slaví výhru 4:3 v prodloužení nad Plzní, dvěma trefami k ní pomohl Forman. Olomouc padla s Hradcem Králové 2:3 po nájezdech. Sparta vedla v Pardubicích rychle 3:0, ale nakonec jede z Pardubic po porážce 4:5 bez bodu. Třinec vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení a zůstává první. Liberec hraje s Mladou Boleslaví. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Lídr v ocelářském derby padl! Hradec vede v Liberci

HOKEJ ONLINE: Pardubice vedou nad Kometou. Hradec dostal nařezáno, doma padl i Liberec

HOKEJ ONLINE: Kometa si na Spartě koleduje o ostudný výprask! Třinec padl, Plzeň zničila Hradec

HOKEJ ONLINE: Kometa vede. Třinecké trápení pokračuje, Hradec otočil drama ve Vítkovicích!

HOKEJ ONLINE: Třinec vydřel výhru a je první! Boleslav smázla Olomouc, Holaň začal porážkou

HOKEJ ONLINE: Pardubice reagovaly na brněnský obrat

Velké drama, Hradec ale padl v prodloužení a v LM končí

FOTBAL ONLINE: Gólový uragán Baníku nemá slitování, Plzeň se chystá na bitvu v Ďolíčku

FOTBAL ONLINE: Gólový uragán Baníku řádí dál, vede i Slovácko. Plzeň se chystá v Ďolíčku

HOKEJ ONLINE: Sparta rozdrtila Rytíře, Liberec rozhodl v prodloužení, slaví Litvínov i Pardubice

HOKEJ ONLINE: Výzva pro Mountfield, Hradec hostí obhájce titulu

HOKEJ ONLINE: Hradec zvyšuje vedení nad Třincem!

HOKEJ ONLINE: Kometa strhává vedení na svoji stranu. Co na to Dynamo?

ONLINE: Video momenty z utkání Hradec Králové - Litvínov

HOKEJ ONLINE: To je úvod! Po 27 sekundách zápasu jde Hradec ve finále do vedení

HOKEJ ONLINE: Hradec hned na úvod šokoval Třinec. Oceláři v tlaku

HOKEJ ONLINE: Kladenská senzace zhasla v prodloužení. Motor drtí Pardubice, nabito má i Boleslav

HOKEJ ONLINE: Video momenty z utkání Třinec - Hradec Králové

FOTBAL ONLINE: Gólový uragán Baníku, tři body má i Slovácko. Plzeň se chystá v Ďolíčku

HOKEJ ONLINE: Lídr z Třince na stobodovou hranici nedosáhl, Motor po obratu slaví výhru

FOTBAL ONLINE: Šok! Plzeň prohrává v Ďolíčku. Gólový uragán Baníku řádil, tři body má i Slovácko

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje v Ďolíčku! Gólový uragán Baníku řádil, tři body má i Slovácko

FOTBAL ONLINE: Parádní trefa a Plzeň otáčí zápas v Ďolíčku! Gólový uragán Baníku řádil

HOKEJ ONLINE: Kladno trápí lídra. Vary šokovaly senzačním finišem, Pardubice slaví

HOKEJ ONLINE: Liberec může jít na třetí místo. Porazí Hradec Králové?

HOKEJ ONLINE: Liberec se tlačí na třetí místo, Hradec ale zadělal na drama

Kämpf se po 23 zápasech dočkal branky, Pastrňákův Boston padl

HOKEJ ONLINE: Rána pro Hradec! Vítkovice jdou do vedení

HOKEJ ONLINE: Debakl Sparty, Motor dominuje! Kladno drží těsný náskok. Kometa slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Litvínově pokračuje, Sparta vstřelila kontaktní gól!

HOKEJ ONLINE: Bitva gigantů, Třinec otáčí zápas! Kometa i Motor opět padly, Hradec nezaváhal