Škoda v turecké lize zase skóroval, Rizespor však vedení neudržel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2021 (14:10)     Sekcia sport

Útočník Milan Škoda pomohl svým pátým gólem v této sezoně turecké fotbalové ligy Rizesporu k remíze s Genclerbirligi 1:1. Po trefě českého kanonýra domácí od osmé minuty vedli, ale soupeř ve druhém poločase vyrovnal. celý článek

Škoda v turecké lize opět skóroval, Rizespor vedení neudržel

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2021 (13:58)     Sekcia sport

Škoda 99. gólem sestřelil Galatasaray, brankáři Muslerovi zlomil nohu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.06.2020 (06:39)     Sekcia sport

Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů.

Škodu po doražené penaltě dělí jeden gól od klubu kanonýrů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.06.2020 (22:17)     Sekcia sport

Rize (Turecko) - Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených...

Škoda se hned po pauze trefil v Turecku! Pomohl zdolat giganta, sám je krůček od mimořádné mety

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2020 (22:19)     Sekcia sport

Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě.

Další trefa Škody a opět vítězná. Rizespor vyhrál nad Antalyasporem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.12.2020 (19:24)     Sekcia sport

Český útočník Milan Škoda si udržel střeleckou formu v turecké lize i na Štědrý den a byl strůjcem vítězství Rizesporu 2:1 nad Antalyasporem. Čtyřiatřicetiletý bývalý kapitán Slavie skóroval ve třetím ligovém utkání za sebou a podruhé byl jeho gól vítězný.

Škoda pálil v Turecku! Je krůček od velké mety, gólman soupeře odnesl střet s exslávistou zlomenou nohou

Fotbalový útočník Škoda dal třetí gól v sezoně, Rizespor ale prohrál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (16:33)     Sekcia sport

Český útočník Milan Škoda se podruhé za sebou trefil v turecké fotbalové lize, ani jeho gól ale neodvrátil porážku Rizesporu 1:2 na hřišti Trabzonsporu. Bývalý kapitán Slavie dal třetí branku v ročníku.

Škoda udržel střeleckou formu v turecké lize i na Štědrý den

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.12.2020 (19:16)     Sekcia sport

Petrohrad slaví ruský titul, Novák dal v Turecku vítězný gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2020 (22:49)     Sekcia sport

Český reprezentační obránce Filip Novák se trefil v turecké lize při vítězství Trabzonsporu nad Galatasaray. To Milan Škoda za Rizespor tentokrát neskóroval.

Škoda obdaroval sám sebe dalším gólem, jeho penalta ale tentokrát na body nestačila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.01.2021 (16:27)     Sekcia sport

Bývalý útočník Slavie si připsal šestý gól v této sezoně turecké ligy, Rizespor však podlehl Malatyasporu 1:4.

Škoda dal v Turecku svůj ligový gól číslo 101

Škoda se zase trefil v Turecku! Novák gólem pomohl Trabzonsporu k druhému místu

Kanga jako na kolotoči. Po deseti zápasech další přesun? Zájem měl Škodův Rizespor

Novák pomohl Trabzonsporu k druhému místu, prosadil se i Škoda

Milan Škoda o bráchově laťce, Boleslavi i horkokrevných Turcích. Třikrát se na tréninku poprali, líčí