Poruba rozdrtila Frýdek-Místek a posunula se na třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.01.2021 (20:16)     Sekcia sport

Hokejisté Poruby zvítězili v dohrávce 16. kola první ligy nad Frýdkem-Místkem 5:0 a posunuli se z pátého na třetí místo. Na čtvrtou pozici se před Kladno a Vsetín dostal také nováček Vrchlabí, které zdolalo v dohrávce 8. kola Třebíč 4:2. V duelu 9. kola Ústí nad Labem porazilo Kadaň 8:3. celý článek

Ostrava chce udržet pozice. Volejbalistky Frýdku pracují na důrazu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (09:24)     Sekcia sport

Na opačných příčkách se po polovině základní části extraligy pohybují volejbalistky TJ Ostrava a Sokola Frýdek-Místek. Zatímco Ostravanky dotírají na špici, sokolky jsou u dna. Ostrava ve čtvrtek v derby, v dohrávaném 1. kole nejvyšší domácí soutěže, porazila Frýdek-Místek 3:0 a v pátek v dohrávce 15. kola padla s KP Brno 2:3 (18, -20, 21, -25, -12).

Hokejisté Poruby rozdrtili Frýdek-Místek, patří jim třetí příčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.01.2021 (20:42)     Sekcia sport

Hokejisté ostravské Poruby zvítězili v dohrávce 16. kola první ligy nad Frýdkem-Místkem 5:0 a posunuli se z pátého na třetí místo. Na čtvrtou pozici se před Kladno a Vsetín dostal nováček Vrchlabí, když zdolal v dohrávce 8. kola Třebíč 4:2. V duelu 9. kola Ústí nad Labem porazilo Kadaň 8:3.

Poruba prohrála v první lize v Přerově, poprvé uspěly Šumperk a Kadaň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2020 (20:44)     Sekcia sport

Hokejisté vedoucí Poruby prohráli v 8. kole první ligy v Přerově 0:3 a zůstávají v čele tabulky o skóre před Jihlavou, jejíž duel na ledě Kladna byl odložen na 7. listopadu. Premiérovou výhru v ročníku si připsal nováček Šumperk, který na vlastním ledě rozdrtil Frýdek-Místek 5:0.

Šest ran do Opavy! Slavia nadělovala... Klokani přitížili Hejkalovi, Olomouc je třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2020 (13:31)     Sekcia sport

Podještědské derby ovládl Jablonec, na řadě byli další. Sobotní program 8. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl čtyři zápasy. Vedoucí Slavia koncertovala v Opavě, rozdrtila ji 6:0 a upevnila si tak vedoucí příčku. Mladá Boleslav porazila Pardubice hladce 4:1. Olomouc se výhrou 3:0 nad Karvinou posunula na třetí místo v tabulce, Bohemians zvítězili 2:0 nad Teplicemi.

Nejméně bod jsme měli mít, rozčiloval se trenér Frýdku-Místku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2020 (12:29)     Sekcia sport

Výborně rozehrané dva sety volejbalistky Sokola Frýdek-Místek ztratily v koncovce. A ve třetí sadě se už nezmohly na odpor. V pátém kole extraligy doma prohrály se Šternberkem 0:3.

Atalanta nasázela Brescii šest gólů a posunula se na druhé místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.07.2020 (23:45)     Sekcia sport

Atalanta Bergamo rozstřílela ve 33. kole italské fotbalové ligy Brescii 6:2 a posunula se na druhé místo v tabulce. Celý zápas za hosty, kteří jsou po třetí porážce za sebou pevně usazeni na předposlední pozici, odehrál Aleš Matějů.

Poruba zdolala Kladno na nájezdy, před Jihlavou vede už jen o skóre

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2020 (22:04)     Sekcia sport

Poruba vyhrála ve šlágru 7. kola první hokejové ligy doma nad Kladnem 4:3 po samostatných nájezdech, ale neúplnou tabulku vedou už jen o skóre před Jihlavou. Dukla zvítězila doma nad nováčkem z Vrchlabí 5:3. Na třetí místo před Sokolov, který v úterý doma prohrál s Frýdkem-Místkem, se posunul Vsetín díky vítězství v Litoměřicích 4:3.

Viktorka jede, posunula se již na třetí místo. Zbrojovka smázla Jihlavu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2020 (19:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Žižkova ve 23. kole druhé ligy doma porazili Třinec 3:1 a poskočili na třetí místo tabulky, znamenající účast v baráži o nejvyšší soutěž. Viktorii pomohlo i zaváhání Hradce Králové, který prohrál na Vyšehradě 0:2 a klesl na čtvrtou pozici.

Kladno s Jágrem v sestavě podlehlo v Přerově po nájezdech, Poruba zdolala Ústí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2021 (19:23)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna nastoupili potřetí v sezoně s Jaromírem Jágrem v sestavě a prohráli v 19. kole první ligy v přímém souboji o čtvrté místo v Přerově 3:4 po samostatných nájezdech. Osmačtyřicetiletý majitel Rytířů tak musel poprvé na ledě v tomto ročníku strávit porážku. Druhá Poruba zdolala doma Ústí nad Labem 4:3, třetí Vrchlabí vyhrálo ve Vsetíně 4:2.

Sparta se posunula na třetí místo, Vítkovice prohrály už posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2020 (20:25)     Sekcia sport

Už sedmou porážku v řadě, druhou pod novým koučem Milošem Holaněm, utrpěli hokejisté Vítkovic. V dohrávce čtvrtého extraligového kola Ostravané podlehli domácí Spartě 2:5. Pražané potřetí za sebou neztratili ani bod a v tabulce se posunuli na třetí místo před Karlovy Vary.

Plzeň vyhrála dramatické derby a už je třetí

Házenkář Radim Chudoba jde z Karviné do Frýdku-Místku

Frýdecká Staňková: Pokud dobře počítám, byly jsme v karanténě už třikrát

Sabalenková se po výhře v Ostravě posunula na 11. místo žebříčku

Hráčů se smlouvou ubylo. Chceme se dostat výše, zní z Frýdku-Místku

Plíšková po brzkém vyřazení na US Open klesla v žebříčku na třetí místo, Kvitová je jedenáctá

Ostravské volejbalistky chtějí spojit zkušenosti s mládím

Ósakaová po US Open v žebříčku přeskočila i Plíškovou a je třetí

Chelsea zvítězila na půdě Crystal Palace a v tabulce se posunula na třetí pozici

Důležitá výhra pro Chelsea, v tabulce už je třetí. Liškám zajistil bod Vardy

První liga: Kladno hostí Havířov, vedoucí Poruba hraje na ledě druhého Sokolova

Olomouc remizovala na Slovácku a bodovala popáté za sebou, v tabulce je třetí

Pokračuje první hokejová liga, vedoucí Poruba hraje ve Vrchlabí

Beskydští ztratili bod. Za stavu dva nula k tomu kluci přistoupili volněji, řekl kouč

Ostravanky urvaly dvě koncovky a volejbalové derby s Frýdkem bylo jejich

Když koronavirus pomůže: Ulevilo se nám, bojovali jsme o záchranu

Slavia vyzrála na lídra z Poruby, o gól vyhráli i hokejisté Kladna

Hokejisté Slavie prohráli v Přerově a nevyužili šanci jít do čela tabulky

Zubří v laufu. Čtvrté vítězství za sebou řídili bratři Mizerovi

Házenkáři Frýdku-Místku nepustili Karvinou do čela tabulky

Slavia s Plzní vydřely důležitá vítězství. Sparta se posunula na třetí místo, v šestce se udržel i Baník