Olomouc složila nováčka na lopatky až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.01.2021 (20:15)     Sekcia sport

Hokejisté HC Olomouc v úterní dohrávce 9. kola Tipsport extraligy dvakrát vedli nad Madetou České Budějovice, nakonec ale museli rozhodnout o vítězství nad Jihočechy až v prodloužení. Hanákům výhru vystřelil v 63. minutě obránce Jiří Ondrušek. celý článek

Olomouc zdolala Liberec v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (21:15)     Sekcia sport

Olomouc zvítězila na domácím ledě 3:2 v prodloužení nad Libercem. Hanáci zabrali po dvou prohrách a posunuli se z 12. na 11. místo.

Olomouc vyhrála v prodloužení a nad Vary vede 2:1 na zápasy

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (18:33)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy, 3. zápas: Karlovy Vary - Olomouc 2:3 v prodloužení. V 64. minutě rozhodl Jakub Orsava. Stav série: 1:2.

Hradec po osmi výhrách padl. Bruslaři jej složili na lopatky v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (19:07)     Sekcia sport

Hokejisté Mountfieldu Hradec Králové prohráli v nedělním utkání 25. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 3:4 v prodloužení. Zápas ve prospěch Bruslařů rozhodl v čase 61:46 Pýcha. Hradec prohrál poprvé po osmi vítězstvích.

Po zimnici heroická výhra v čase 59:59. Jsem pyšný, řekl lovosický kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2020 (10:24)     Sekcia sport

Koronavirus je položil na lopatky, pak oni položili na lopatky Plzeň. V extázi končili házenkáři Lovosic víkendový domácí zápas, loňského mistra porazili gólem z poslední sekundy 33:32.

Olomouc otočila zápas s Kladnem, v prodloužení rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.12.2023 (20:16)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce otočili zápas proti Kladnu, vyhráli 3:2 v prodloužení a uspěli počtvrté za sebou. Utkání 27. kola extraligy rozhodl v čase 60:24 útočník Jan Bambula, který tak navázal...

Bílí Tygři padli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.01.2022 (20:26)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga - 38. kolo: Liberec - Olomouc 3:4 v prodloužení

Flek rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2022 (18:09)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga - předehrávka 50. kola: Karlovy Vary - Olomouc 4:3 v prodloužení.

Divočina v Hradci! Mountfield vydřel výhru nad Hanáky v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2023 (19:04)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové porazili v 36. kole Tipsport extraligy na svém ledě Olomouc 5:4 po prodloužení.

Olomouc v extralize tápe, prohrála sedmý z osmi zápasů

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (20:56)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v pátečním utkání 49. kola extraligy na ledě HC Olomouc 4:3 v prodloužení. Motor zvítězil počtvrté za sebou, Olomouc prohrála sedmý z osmi zápasů.

Zápasnice Hanzlíčková slaví na ME bronz, ruskou soupeřku položila na lopatky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2024 (19:18)     Sekcia sport

Adéla Hanzlíčková vybojovala v Bukurešti na mistrovství Evropy v zápase bronzovou medaili. Devětadvacetiletá volnostylařka v duelu o třetí místo ve váze do 68 kg porazila Chanum Velijevovou. Ruskou soupeřku 39 sekund před vypršením času položila na lopatky.

Olomouc fantastickým závěrem otočila zápas proti Karlovým Varům

Olomouc vyhrála šlágr v prodloužení, rozhodl Kolouch

ELH: Pardubice, Plzeň. Liberec a Vítkovice mají první výhry

Olomouc má favorita na lopatě, Ostřížek ale varuje: Nesmíme lítat hlavou v oblacích!

Olomouc zdolala Liberec i potřetí v sezoně, vyhrála pod Ještědem v prodloužení

Krejčí pomohl Olomouci gólem k výhře nad Mladou Boleslaví 3:2 v prodloužení

Hradec Králové - Olomouc 3:0, nováček drží šesté místo, dva góly dal Vašulín

Příbram hostí Teplice, Zlín hraje derby se Slováckem a Olomouc bojuje s Libercem

Olomouc po pěti kolech bodovala, slaví ale extraligový lídr

Plzeň urvala výhru v prodloužení, Sparta padla v Brně. Pardubice pohořely s Hradcem

Tady nemáš co dělat! Fotbalistka Chelsea ramenem složila vetřelce

Obrovské drama v boji o udržení na MS dvacítek. Rozhodlo prodloužení!

Roušky, fronty, testy. Muchová se v bublině US Open nudí, tak o ní složila píseň

Olomouc vyhrála v poháru v Uničově až po prodloužení, Chytil dal hattrick

Slávisté ztratili derby v prodloužení, Ústí slaví sedmou výhru v řadě

Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

FOTBAL ONLINE: Olomouc hostí nováčka, na řadu přijdou i Baník či Sparta

Ruští hokejisté si připsali další výhru, na lopatky je ve skupině dostali jen Češi

Hokejisté Olomouce zdolali Liberec 3:2 v prodloužení, pomohl k tomu i Krejčí

Poruba přehrála třetí Sokolov, v první hokejové lize jde do trháku

Hokejisté Budějovic a Varů slavili domácí výhry, Olomouc padla v Trenčíně

Olomouc bodovala v sedmém kole po sobě. Výhru s Pardubicemi však ztratila až v závěru

Krejčí zvyšuje obrátky. Olomouc táhl k výhře dvěma góly a asistencí

Hlavy dole, psychika bídná. V prodloužení ale Vítkovičtí Olomouc zlomili

Vsetín postoupil do semifinále, Jihlava si vynutila sedmý zápas

HOKEJ ONLINE: Sparťanský kolaps v Pardubicích, Oceláři zůstanou po výhře v prodloužení v čele

Dvakrát kopie toho samého, nechápal kouč Kladna po porážce

Hokejisté Poruby zdolali třetí Sokolov a vedou první ligu už o tři body

Hanáci otočili duel v Českých Budějovicích

Vsetín je v semifinále první ligy, Jihlava si vynutila sedmý zápas

Neférové rýpnutí! Hráč Dynama se po vítězství pustil do odvolaného kouče, experta to mrzelo

Brno vyhrálo v Olomouci 2:0 a drží neporazitelnost v ligové sezoně