Náš gólman byl z třetího prodloužení v řadě špatný. Už kvůli němu jsme šťastní, tvrdí olomoucký hrdina

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.01.2021 (22:00)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce se v dohrávce 9. kola extraligy na domácím ledě s Českými Budějovicemi hodně nadřeli. S nováčkem sice dvakrát vedli, ale nakonec ho zdolali až v prodloužení 3:2, když dva body jim v 63. minutě zařídil obránce Jiří Ondrušek. celý článek

Letos mě to zatím trefuje, tyčky mám dobře postavené, smál se olomoucký hrdina Lukáš

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2022 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce v 17. kole zdolali Karlovy Vary 2:0, vyhráli potřetí v řadě a po pěti zápasech ukončili vítěznou šňůru Energie venku. Lví podíl na vítězství měl gólman Jan Lukáš, který kryl všech 25 střel soupeře a podruhé v sezoně udržel čisté konto.

Vedeme jedna nula a pak se klepeme šedesát minut, láteřil olomoucký Ondrušek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.01.2021 (09:57)     Sekcia sport

Sice velmi plíživě, ale přeci jen se olomoučtí hokejisté alespoň trochu zvedají. Bodovali totiž počtvrté v řadě, což se jim dosud v sezoně nepodařilo. Naposledy porazili České Budějovice v prodloužení 3:2. „Konečně jsme po dvou porážkách v prodloužení překlopili druhý bod na naši stranu,“ oddechl si kouč Jan Tomajko.

Úleva v Jablonci. To byl koncert! vtipkoval Pelta po nervózním výkonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (21:07)     Sekcia sport

V Jablonci si oddychli. Po těsné výhře 1:0 nad Brnem si ve skupině o záchranu pojistili nejvyšší soutěž i na další sezonu. Severočeši ukončili sérii osmi duelů bez výhry. „Jsme šťastní, že jsme to zvládli. Už předtím jsme měli záchranu ve svých rukách, ale bohužel jsme to ještě nedotáhli. Jsme rádi, že se nám to konečně podařilo,“ oddychl si jablonecký gólman Jan Hanuš.

Za dva body jsme šťastni, tvrdí plzeňský kouč Čihák

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2021 (06:52)     Sekcia sport

Navázali na předchozí triumfy s Třincem a Karlovými Vary. Hokejisté Plzně dokázali v extraligovém duelu v Brně dvakrát srovnat jednogólové manko a v prodloužení se jim povedlo vstřelit i rozhodující branku. Trenér Škodovky Ladislav Čihák netajil po vítězství 3:2 velkou spokojenost.

Slavit budeme brutálně, slíbil třinecký hrdina Cienciala

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2024 (23:41)     Sekcia sport

Neuvěřitelný příběh třineckých hokejistů pokračuje. Oceláři slaví pátý extraligový titul v řadě. V cestě za letošním triumfem zvládli tři rozhodující sedmé zápasy. Závěrečný duel finále na ledě Pardubic navíc šel až do prodloužení. Střelcem zlatého gólu v čase 83:52 se stal David Cienciala, který ještě první polovinu sezony oblékal dres Dynama. „Neskutečné pocity, že jsme to zase dokázali,“ rozplýval se hrdina Slezanů v rozhovoru pro O2 TV Sport.

Hrdina Schranz trefil postup. Sevillu jsme si připomněli, oslava byla krásná, zářil

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2022 (23:34)     Sekcia sport

Leckdo už asi přemýšlel nad penaltovým rozstřelem, ale nedošlo na něj. Slavia se už v nastaveném čase ponořila do bezbřehé euforie, odšpuntoval ji Ivan Schranz. Slovenský univerzál se zjevil na zadní tyči a hlavičkou zužitkoval centr Petera Olayinky. Naskákali na něj spoluhráči, fanoušci, prostě všichni. „Bylo to krásné,“ smál se Schranz. Sešívaní porazili Raków Čenstochová 2:0 po prodloužení a v součtu s porážkou 1:2 z Polska postoupili do základní skupiny fotbalové Konferenční ligy. „Jsme šťastní, že budeme hrát na podzim poháry,“ zářil osmadvacetiletý střelec.

Dostali jsme po držce, přiznal Jílek po debaklu na Slavii

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2023 (23:13)     Sekcia sport

Hodně se o něm mluvilo. Co když Mojmír Chytil v sobotu zazáří a svému potenciálnímu zaměstnavateli zavaří v bitvě o titul? Nestalo se. Olomoucký útočník byl v partii na Slavii odříznutý a musel vydýchat debakl 0:4. „Dneska k němu musím být kritický. Neodehrál povedené utkání,“ pravil olomoucký trenér Václav Jílek. Ve druhé půli na střídačce smutně kroutil hlavou, nejen od Chytila čekal víc: „Dostali jsme po držce, narazili jsme na vyšší kvalitu.“

Splnil jsem si sen, ale radost z debutu kalí prohra, litoval olomoucký gólman Trefil

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (21:36)     Sekcia sport

Debut si ve 4. kole první ligy odbyl proti Slovácku olomoucký gólman Jakub Trefil. Vzpomínat na něj však bude se smíšenými pocity. Sigma neudržela poločasové vedení 1:0 a po dvou gólech, který inkasovala po přestávce, prohrála 1:2. „Pro mě to dnes byla splněná meta, kterou jsem si vysnil, proto dělám fotbal," přiznal gólman.

Olomoucký Konrád zastavil třinecké snajpry a slyšel: Vynikající zákroky!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (07:59)     Sekcia sport

Dvacetkrát v řadě dokázal Třinec bodovat, úctyhodnou sérii však už neprodlouží. Nečekaně ji v pátek ukončili hokejisté Olomouce, kterým stačil na ledě soupeře jediný gól. „Jsou to zlaté body,“ přiznal po výhře 1:0 olomoucký trenér Jan Tomajko. „V některých částech utkání jsme byli pod tlakem, vítězství jsme si však zasloužili bojovností,“ mínil.

Olomouc loupila v Plzni. Umlátili jsme to, chválil kouč Moták

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (10:18)     Sekcia sport

První střelu plzeňský gólman Frodl vyrazil, druhá rána zadáka Ondruška cinkla do horní tyčky. Jenže puk se poté odrazil před odkrytou část branky a olomoucký útočník Jakub Valský rozhodl. Takhle padl v pátek ve třetí minutě prodloužení vítězný gól v utkání 26. kola hokejové extraligy v Plzni.

Hodně lidí nás odepisuje, ale na tomto zápasu můžeme stavět, tvrdí hrdina Sparty Machovský

Produktivita nás stála body, mínil olomoucký trenér po prohře s Kometou

Gólman Vaněček vychytal Jersey výhru v prodloužení

Rulík: Jsme šťastní, že jsme neprohráli. Ale nesmíme to přeceňovat…

Ševčík prodloužil ve Slavii smlouvu do roku 2025. Chci být lídrem, hlásí

Liberecký Bulíř: Odskakuje nám to, netrefujeme to tak, jak bychom chtěli

Bojovnost! To je naše jediná šance proti Plzni, hlásil olomoucký hrdina Káňa

Zvládli jsme to perfektně týmově, pochvaloval si zlínský gólman Dostál

Když jsem přišel do kabiny, byl tam srandy kopec, smál se olomoucký gólman Sedláček

Všichni chceme Evropu, říká nečekaný olomoucký hrdina Chvátal

Ostuda a potupa. Čeští hokejoví mladíci se omlouvají za nepochopitelné fiasko

Fantazie! Český gólman čaroval v NHL a dočkal se pochvaly od legendy

Hrdina v rukavicích Jaroš děkuje parťákům: Byli pomalu na kolenou. Všichni jsme dřeli

Djokoviče dělí jedna výhra od třetího titulu ve Wimbledonu v řadě

V moravské bitvě se trefil jen Koblížek. Dva body bereme, výhru jsme už nutně potřebovali, tvrdí útočník Komety

Ch**lo z nás, žrali jsme každý puk, žádný souboj nebyl ztracený, liboval si olomoucký hrdina

Třetí výhra v řadě. Tak vysoko v tabulce byli Kladiváři po polovině ligy naposledy před 35 lety!

Bohemians vychytal výhru. Vím, že tam byly i hrubky, řekl hrdina Reichl

Krize pokračuje, Hokejisté Liberce nedali ve Vítkovicích ani gól

Jsme pitomci, štval libereckého Vlacha gól sekundu před koncem prodloužení

Hrdina Suchánek: O tomhle jsme snili, je to nezapomenutelný zážitek

Z Tygrů spadla deka a opět vítězí. Škoda, že teď bude přestávka, míní nečekaný hrdina Ordoš

Flynn zničil Plzni patent na výhru 1:0. Asi jsme moc koukali na fotbal, hořekoval Pavlát

Olomoučtí žehrali na špatný start. Začali jsme strašně vlažně, mrzelo Jílka

Chtěli jsme utéct, ale nešlo to. Zůstali jsme v tom sami, říká o hektickém konci v Rusku reprezentační gólman

Kohouti urvali výhru v prodloužení. Mohli jsme mít tři body, ale i dva jsou zlaté, mínil olomoucký Bambula

Pastrňáka a spol. smetl hurikán. Vaněček vychytal výhru Washingtonu

Brankář Buchta ukončil profesionální kariéru: Nějaká slza ukápla

Hráli jsme zodpovědně a vyválčili to, tvrdil olomoucký Orsava

Hráli jsme zodpovědně a vyválčili to, říká olomoucký Orsava

Jsme na úrovni Němců a Švýcarů. Řeči před čtvrtfinále byly trapné, hodnotí Hrdina

Souček je zase hrdinou. Může za to první gól i nepovedený Panenka

Brankář Sparty Vindahl se necítil jako hrdina, největší práci měl proti Tijanimu

Hrdina Kulich: Gól si ani nepamatuji. Jiříčkova rána? Jako od Rachůnka!