Ostravští volejbaloví bojovníci zlomili Liberec v pátém setu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.01.2021 (21:58)     Sekcia sport

Ač činovníci Volejbalového klubu Ostrava bojují s obrovskými ekonomickými problémy, mužstvo se nesložilo, nepropadlo poraženecké náladě. V dnešní dohrávce třetího kola extraligy porazilo Liberec 3:2 (-23, 19, -20, 20, 14). celý článek

Ostravští volejbalisté zatím míří do baráže. Jsme v ohrožení, ví kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2022 (07:48)     Sekcia sport

Ve čtvrtém setu dotáhli ztrátu 12:17, načež měli dva mečboly... Jenže místo tří bodů volejbalisté Ostravy v pátém kole extraligy získali jen jeden. S Ústím nad Labem, v souboji dosavadních dvou nejhorších celků soutěže, prohráli 2:3.

Ostravští volejbalisté na silný Liberec v prvním souboji nestačili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2021 (10:28)     Sekcia sport

Vzdorovali, ale nestačilo to ani na zisk setu. Volejbalisté VK Ostrava včera vstoupili do čtvrtfinále extraligy prohrou v Liberci 0:3. Druhý duel se hraje v neděli od 20.15 v Ostravě a vysílá ho ČT sport.

Grandslamové turnaje otestují jednotný tie break do deseti bodů v pátém setu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2022 (12:32)     Sekcia sport

Všechny čtyři grandslamové turnaje zavedou na zkušební období v pátém setu tie break hraný do deseti bodů. Sjednocený herní systém elitních tenisových akcí začne fungovat počínaje květnovým Roland Garros, oznámili zástupci rady grandslamů. Změnu chtějí vyhodnotit po roce.

STALO SE 24. ČERVNA: Nejdelší řež tenisové historie - 70:68 v pátém setu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.06.2020 (12:58)     Sekcia sport

Ten zápas překonal snad všechny rekordy. Přestože jeho unikátnost nelze vystihnout pouhými statistikami, dovolte krátký přehled nejzajímavějších čísel. Čistý čas utkání: 11 hodin a 5 minut během tří dnů. Počet gamů: 183. Esa na obou stranách: 216. V památném zápase prvního kola Wimbledonu udolal John Isner Nicolase Mahuta poměrem 70:68 v pátém setu, velkolepá tenisová přetahovaná našla vítěze 24. června 2010.

Kouč volejbalistů: Máme dobře nakročeno, koncovka prvního setu byla moc důležitá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.09.2021 (22:05)     Sekcia sport

Volejbaloví reprezentanti si výhrou nad Černou Horou 3:0 (28, 23, 10) ve svém předposledním utkání ostravské skupiny B mistrovství Evropy téměř zajistili postup do osmifinále.

Liberec doplnil sestavu semifinalistů, Ostrava ztratila postup i kapitána

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2021 (18:32)     Sekcia sport

Volejbalisté Liberce nebudou chybět v bojích o extraligové medaile. Favorizovaná Dukla vyhrála v rozhodujícím pátém čtvrtfinále v domácí hale nad Ostravou 3:0. Hosté v úvodu druhého setu přišli o kapitána Davida Janků, jenž si vážně poranil kotník.

Trenér Novák: Nadšení nestačilo. Chybělo nám trochu více volejbalovosti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2021 (22:13)     Sekcia sport

Rvali se o naději hrát o medaile. Přes pět tisíc fantastických diváků je hnalo za výhrou, jenže volejbaloví reprezentanti narazili. Ve čtvrtfinále ME prohráli se Slovinci 0:3. Ve vyrovnané koncovce třetího setu v bouřlivé atmosféře odvraceli dva setboly. Neuspěli.

Třinec doma slaví obhajobu titulu. Bílé Tygry v pátém finále opět vynuloval

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.04.2021 (19:17)     Sekcia sport

Hokejisté Třince obhájili extraligový titul. V pátém finále porazili Liberec 2:0 a sérii ovládli 4:1 na zápasy.

Liberec poprvé zvítězil bez ztráty setu, po výhře nad Ústím se dotáhl na Kladno

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2022 (22:19)     Sekcia sport

Volejbalisté Liberce porazili v dohrávce 5. extraligového kola jednoznačně 25:21, 25:18, 25:15 Ústí nad Labem. Po první výhře bez ztráty setu v sezoně se Dukla v tabulce bodově dotáhla na druhé Kladno.

Srdnatý boj Lvů zisk setu nepřinesl, Civitanova zůstala stoprocentní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2023 (22:58)     Sekcia sport

Volejbaloví Lvi ani na druhý pokus nevzali v Lize mistrů hvězdné Civitanově set. Ve čtvrtém kole prohráli Pražané v Itálii 0:3 a opustili druhé postupové místo. Bilanci jedné výhry a tří porážek se pokusí začátkem ledna vylepšit doma, nejprve přivítají v odvetě Maaseik a poté Galati.

Volejbaloví Lvi v extralize opět vyhráli, uspěli i další favorité

Agresivitou k úspěchu. Volejbalisté Ostravy bez ztráty setu porazili Karlovarsko

Devět zápasů. Tak dlouho čekali ostravští volejbalisté na první výhru

Liberec pyká za kritiku rozhodčích po zápase na Spartě! Bílí Tygři zaplatí i za absenci respirátorů