Slavii pomohly dvě penalty, i díky nim otočila duel s Olomoucí a zvládla úvod jara

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.01.2021 (20:32)     Sekcia sport

Obhájce titulu jako jediný v ligové sezoně stále drží neporazitelnost, v nejvyšší soutěži bodoval už 26 utkání po sobě. celý článek

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2024 (20:47)     Sekcia sport

První derby tohoto týdne zvládla lépe Sparta, která vyplenila Eden. Letenští ve čtvrtfinále fotbalového domácího MOL Cupu porazili Slavii 3:2 po prodloužení a v podstatně radostnější náladě půjdou do nedělního ligového derby. Duel rozhodl ve 114. minutě z penalty Karabec. V neděli se hraje na Spartě.

Sparta díky penaltě ze 14. minuty nastavení zvládla důležitý duel s Plzní

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.04.2023 (23:25)     Sekcia sport

Slavia díky dvěma gólům hvězdného mladíka Matěje Juráska zvládla nepřijemné utkání v Ostravě a čekala na odpověď Sparty, která se doma utkala s Viktorií Plzeň. Ačkoliv bylo přes 100 minut skóre 1:1, Ladislav Krejčí z penalty vystřelil letenským výhru a odvrátil pohromu v podobě další ztráty bodů v titulovém souboji právě s rivaly ze Slavie.

Mosquera mi zavřel pusu, Vydra má ještě daleko k tomu, co předváděl před úrazem, tvrdil Koubek

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2023 (10:57)     Sekcia sport

Z obligátní základní sestavy, která zvládla rekordní 12zápasovou šňůru a ve čtvrtek otočila duel Konferenční ligy v kazašské Astaně, změnil pět jmen. Plzeň sice byla v důsledku toho zranitelnější v defenzivě, nicméně i tak duel s Jabloncem zvládla (výhra 3:2).

Copa América: Argentina zvládla penalty a ve finále vyzve Brazilce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2021 (07:20)     Sekcia sport

Fotbalisté Argentiny zdolali v semifinále Copy América na penalty Kolumbii 3:2 a utkají se o titul s Brazílií. Po 90 minutách skončil duel 1:1.

Nový termín pro Slavii. Odložený duel s Olomoucí sehraje v říjnu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2021 (13:26)     Sekcia sport

Odložené utkání 3. kola první fotbalové ligy mezi Slavií a Olomoucí se odehraje ve středu 27. října. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace (LFA), která v Česku řídí profesionální soutěže.

Léčba Horváthem zabírá. Příbram otočila duel v Olomouci a už není poslední

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.05.2020 (16:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami v dnešním utkání 26. kola první ligy ukončili jarní střelecký půst a po výhře 2:1 v Olomouci opustili poslední místo tabulky.

ONLINE: Derby rezerv na úvod druholigového jara, Sparta hostí Slavii na Letné

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2023 (17:49)     Sekcia sport

Na závěr 17. kola druhé nejvyšší soutěže, prvního jarního, se utkávají rezervní týmy letitých pražských rivalů Sparty a Slavie. Duel, který se výjimečně hraje na hlavním stadionu na Letné, můžete od 18 hodin sledovat online minutu po minutě.

Byla ruka, nebyla? VAR prý na Slavii neměl průkazný záběr, Kuchta dotek necítil

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.01.2021 (09:13)     Sekcia sport

Sotva se fotbalová liga znovu rozběhla po kratičkém zimním spánku a hned nabízí kontroverzní okamžiky. Slavia proti Olomouci (3:1) zahrávala dva pokutové kopy, díky nimž v prvním poločase otočila skóre na 2:1. Hlavně první penalta bezpochyby patří do kategorie sporných.

Sparta se přiblížila Plzni a Slavii. Překvapivou výhru vybojovaly Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2022 (15:31)     Sekcia sport

Šlágr sobotního hracího dne dopadl lépe pro pražskou Spartu, která otočila výsledek a porazila Baník Ostrava 2:1. Důležité tři body vybojovali v 27. kole první fotbalové ligy také hráči Teplic, kteří díky jediné brance ze druhého poločasu vydřeli výhru na hřišti Slovanu Liberec. Přestřelka se odehrála mezi Českými Budějovicemi a Zlínem. Oba týmy se prosadily dvakrát, duel skončil nerozhodně 2:2. Jediná branka byla k vidění i mezi Slováckem a Olomoucí. Domácí udeřili po hodině hry a připsali si důležité tři body.

Sparta zvládla finále poháru a po šesti letech má trofej! Výhru trefil z penalty Kanga

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.07.2020 (19:50)     Sekcia sport

Přes šest let čekala Sparta na velkou trofej, ve středu večer ji konečně získala! Ve finále MOL Cupu porazila na stadionu U Nisy Liberec 2:1. Letenští brzy po přestávce prohrávali po gólu Peška, ale dvěma zásahy skóre otočila. Vítězný gól vstřelil Kanga z penalty. Liberec nastoupil tak jako v celé sezoně i do finále s Knoblochem v bráně, ale bez Kuchty, jenž se den před zápasem zranil.

Plzeň se naladila na duel se Slavií vítězně! Boleslav otočila zápas, také Klokani jásají

Kudrna režíroval převrat Litvínova. Byl odměněn za práci, soudí Mlejnek

Agresivní Plzeň! Dokážeme se o výsledek bít, pochvaloval si Bílek po výhře u Botiče

Sparta dostala nejrychlejší branku po téměř 50 letech, duel s Olomoucí ale otočila

Liga může mít na úvod jara už miliontého diváka. Chce zaútočit na rekord

Sparta začala pod Vrbou divoce. Díky penaltám zázračně otočila v Olomouci

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň se dál trápí

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň zachránila bod

Machálkovy seance s videem. Dvě penalty zrušil, Spartě pohrozil ukončením zápasu

Kvitová úvod v Dauhá zvládla, ve dvou setech porazila Čang Šuaj

Dordič dal obě penalty a fotbalisté Varnsdorfu doma zase slavili

FOTBAL ONLINE: Vrba poprvé na Letné! Plzeň šťastně vyrovnala, penaltové žně v Ostravě

Krejčíková otočila duel s Andrejevovou a je ve čtvrtfinále Australian Open

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Sparta smazala ztrátu. Plzeň šťastně vyrovnala

Beauguel vystřelil Plzni výhru. Klokani přemohli Olomouc, Rezek se vrátil gólově

Fruhvirtová otočila v Charlestonu duel s Konjuhovou, Kvitová vzdala

Penalta ve 114. minutě! Sparta otočila šlágr s Plzní a dohnala Slavii. Bohemka zažila fiasko

Bohemians - Slovácko 1:3, pátá výhra v řadě, hostům pomohly dva góly z penalt

Sparta začala pod koučem Grossem jasnou výhrou, Plzeň otočila duel s Motorem

Linda Fruhvirtová zvládla na turnaji v Charlestonu třísetovou řež

Sparta rozhodla derby se Slavií gólem z penalty v nastavení. Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel