Nový kouč pomohl k bodu, Turín vydřel remízu v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2021 (22:50)     Sekcia sport

Fotbalisté FC Turín v prvním utkání pod vedením nového kouče Davideho Nicoly v italské lize smazali dvoubrankové manko a remizovali v Beneventu 2:2. Ve třetí minutě nastavení vyrovnal svým druhým gólem v zápase Simone Zaza. Zkušený útočník měl dosud v této sezoně Serie A na kontě jediný zásah. celý článek

Leverkusen s Hložkem začal boj o finále porážkou. Juventus v nastavení vydřel remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (08:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu s Adamem Hložkem v základní sestavě prohráli v úvodním semifinále Evropské ligy na hřišti AS Řím 0:1. Juventus díky gólu v sedmé minutě nastavení remizoval doma se Sevillou 1:1.

Leverkusen vydřel v nastavení bod, Hoffenheim rozdrtil Brémy

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (15:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu zachránili v 22. kole německé ligy remízu 1:1 na hřišti Augsburgu, v páté minutě nastavení vyrovnal Edmond Tapsoba. Za Bayer odehrál celé utkání útočník Patrik Schick. Na druhé straně nastoupil na závěrečných 18 minut záložník Jan Morávek, který si zahrál soutěžní zápas poprvé od loňského května. Lipsko využilo sobotního zaváhání Bayernu Mnichov a po výhře 3:0 nad Herthou Berlín stáhlo ztrátu na čelo na rozdíl dvou bodů.

Vlahovič gólem v nastavení zachránil Juventusu remízu s Boloňou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.04.2022 (20:58)     Sekcia sport

Řím - Fotbalisté Juventusu Turín remizovali doma v 33. kole italské ligy s Boloňou 1:1 a ztratili body podruhé za poslední tři kola. V nastavení, v němž hosté dohrávali bez dvou vyloučených...

Turín v nastavení otočil dohrávku italské ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2021 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté FC Turín otočili v závěrečné čtvrthodině zápas se Sassuolem a po výhře 3:2, o níž rozhodl ve druhé minutě nastavení svou druhou trefou...

Hradec ve druhé lize ve finiši vydřel remízu a udržel třetí místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2020 (18:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové ve 20. kole druhé ligy zachránili v Chrudimi remízu 2:2 a v neúplné tabulce udrželi třetí místo, které znamená účast v baráži o nejvyšší soutěž. Jihlava na hřišti Líšně přišla v nastavení o vítězství a po výsledku 1:1 je nadále vinou horšího skóre čtvrtá.

Hoffenheim zachránil remízu v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (17:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Hoffenheimu s obráncem Pavlem Kadeřábkem v německé lize zachránili remízu 1:1 s Mönchengladbach díky gólu Akpogumy z nastavení.

AC Milán vydřel remízu, na Inter ztrácí tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2021 (20:34)     Sekcia sport

Fotbalisté AC Milán ve 25. kole italské ligy doma zachránili remízu 1:1 s Udine až díky gólu z penalty ze sedmé minuty nastavení. "Rossoneri" z druhého místa neúplné tabulky ztrácejí tři body na městského rivala Inter, ale lídři Serie A mají k dobru čtvrteční utkání v Parmě.

Barák v italské lize zařídil Veroně z penalty remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2021 (20:34)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Antonín Barák pomohl Hellasu Verona proměněnou penaltou k remíze 1:1 na hřišti Udine v zápase 10. kola italské ligy. Šestadvacetiletý záložník v této sezoně Serie A vstřelil čtvrtý gól. Juventus Turín doma nečekaně podlehl Sassuolu 1:2 brankou ze čtvrté minuty nastavení.

Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, remízu vydřel v nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.12.2020 (21:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Mönchengladbachu remizovali ve 12. kole německé ligy ve Frankfurtu 3:3, i když ještě v 90. minutě prohrávali o dva góly.

Barcelona v nastavení zachránila remízu 2:2 s Espaňolem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2022 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize jsou znovu čtvrtí.

Turín s obráncem Zimou v základní sestavě uhrál v Cagliari jen remízu

Leverkusen se Schickem v základu vydřel v nastavení bod, Hoffenheim porazil 4:0 Brémy