Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.01.2021 (07:01)     Sekcia sport

Petr Mrázek udržel druhou nulu ve třetím startu tohoto ročníku NHL, když zneškodnil 32 střel Tampy Bay a dovedl Carolinu k výhře 1:0 v prodloužení. Český gólman byl vyhlášen první hvězdou zápasu a druhou se stal Martin Nečas, který premiérovou trefou sezony zajistil Hurricanes skalp obhájců Stanleyova poháru. Vítek Vaněček pomohl 27 zásahy k výhře Washingtonu, který utkání s New Yorkem Islanders otočil z 0:3 na 6:3. celý článek

Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry, brankář Mrázek vychytal San Jose

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.03.2024 (07:31)     Sekcia sport

New York - Útočník Caroliny Martin Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry 7:2 v Ottawě. Brankář Petr Mrázek 25 zákroky pomohl Chicagu k domácí výhře 5:2 nad San Jose. V nedělním programu chytal také...

Mrázek s nulou a Nečas dal vítězný gól, bodovali i Voráček s Hronkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2021 (06:59)     Sekcia sport

Brankář Petr Mrázek a útočník Martin Nečas ve čtvrtek v NHL dovedli hokejisty Caroliny k cenné výhře 1:0 po prodloužení nad obhájci Stanley Cupu celkem Tampa Bay. Prvně jmenovaný kryl všech 32 střel a Nečas rozhodl v nastavení. V dalších duelech bodovali díky asistenci i Jakub Voráček s Filipem Hronkem a v akci byli i další dva gólmani Vítek Vaněček a David Rittich.

Mrázek vychytal v NHL výhru nad svým bývalým týmem Carolinou

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2022 (06:14)     Sekcia sport

Brankář Petr Mrázek osmadvaceti zásahy pomohl hokejistům Toronta k domácí výhře 4:3 v prodloužení nad Carolinou, za kterou chytal v předchozích třech letech. Za poražené Hurricanes si připsal jednu asistenci Martin Nečas. Ve druhém pondělním utkání NHL porazila Ottawa 4:1 New Jersey.

Mrázek vychytal výhru proti bývalým spoluhráčům, Nečas měl asistenci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2022 (07:43)     Sekcia sport

Po přestávce na Utkání hvězd hokejová NHL ožila dvěma pondělními duely. Gólman Petr Mrázek 28 zákroky přispěl Torontu k výhře 4:3 po prodloužení nad jeho předchozím zaměstnavatelem Carolinou. Za hosty si jednu asistenci odnesl útočník Martin Nečas. Ve druhém zápase Ottawa přehrála New Jersey 4:1.

Nečas rozhodl o výhře Caroliny! Mrázek první hvězdou zápasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2021 (05:00)     Sekcia sport

Český hokejista Martin Nečas rozhodl ve čtvrtečním zápase NHL o výhře Caroliny nad Tampou Bay 1:0 gólem v prodloužení a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. Tou první se stal gólman Hurricanes Petr Mrázek, jenž se zasloužil o vítězství čistým kontem, když pochytal všech 32 střel.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.01.2021 (18:41)     Sekcia sport

Devět dní byli mimo hokejové dění kvůli koronavirovým pravidlům, ale když se brankář Petr Mrázek a útočník Martin Nečas vrátili do hry i s celým týmem Caroliny, váleli proti úřadujícím šampionům NHL. Byla to noc v české režii.

Mrázek vychytal v NHL výhru nad Flyers, skórovali Nečas, Zacha a Kubalík

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.01.2023 (07:09)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek zastavil 37 střel, dovedl v NHL hokejisty Chicaga k výhře 4:1 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Martin Nečas se podílel gólem a přihrávkou...

Nečas rozhodl prodloužení, Vaněček s Mrázkem vychytali výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2023 (07:24)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas vstřelil v NHL vítěznou branku Caroliny v domácím souboji s Ottawou, když v prodloužení rozhodl o výsledku 3:2PP. V dalších úterních partiích se z Čechů díky asistenci prosadili David Kämpf z Toronta, Ondřej Palát z New Jersey a Dominik Kubalík z Detroitu. Gólmani Vítek Vaněček a Petr Mrázek vychytali výhry.

Nečas asistoval, výhru po prodloužení slavil brankář Mrázek

Asistence českého útočníka Martina Nečase Carolině k výhře nad Torontem nepomohla. Maple Leafs s Petrem Mrázkem v brance zvítězili 4:3 v prodloužení.

Brankář Mrázek s Chicagem vybojoval bod proti Winnipegu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (07:28)     Sekcia sport

Ve třech pátečních zápasech hokejové NHL se z Čechů představil jen brankář Petr Mrázek. Jeho Chicago na domácím ledě uhrálo bod s favorizovaným Winnipegem, který si odvezl výhru 3:2 až po prodloužení. Mrázek zastavil 28 z 31 střel kanadského celku.