Schick zažil s Leverkusenem senzační vyřazení z poháru v Essenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (21:47)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru. V osmifinále soutěže, ve které vloni Bayer postoupil až do finále, vyřadil bundesligistu účastník čtvrté nejvyšší soutěže Rot-Weiss Essen. Domácí tým porazil velkého favorita 2:1 po prodloužení, v normální hrací době gól nepadl. Schick odehrál v Essenu první poločas a ve 24. minutě měl největší šanci hostů, jenže hlavou trefil jen tyč. celý článek

Schick prodloužil smlouvu s Leverkusenem

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2022 (11:26)     Sekcia sport

Fotbalový reprezentant Patrik Schick prodloužil o další dva roky smlouvu s bundesligovým Leverkusenem, nový kontrakt platí do léta 2027.

Kanonýr Schick prodloužil smlouvu s Leverkusenem

Fotbalový reprezentant Patrik Schick prodloužil o další dva roky smlouvu s bundesligovým Leverkusenem. Třetí tým německé ligy si pojistil šestadvacetiletého českého kanonýra do léta 2027. Bayer o dohodě informoval na klubovém webu.

Schick má jasno: Cíle s Leverkusenem? Hlavní je kvalifikovat se do Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2020 (16:19)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Patrik Schick doufá, že po pravidelném stěhování v posledních letech zůstane v Leverkusenu dlouho. Bayer je pro něj ve 24 letech už šestým klubem. Cítí, že přestupem do Německa učinil velmi dobré rozhodnutí. S Leverkusenem by v další sezoně rád okusil Ligu mistrů.

Blamáž v německém poháru. Schickův Leverkusen senzačně končí, vypadl s účastníkem čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.02.2021 (21:44)     Sekcia sport

Bayern si proti Schickovi a spol. zastřílel

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (13:30)     Sekcia sport

Bayern v 8. kole německé fotbalové ligy vyhrál 4:0 nad Leverkusenem, v jehož dresu v základu nastoupil Patrik Schick. Adam Hložek naskočil v 75. minutě, kdy už byl Schick po střídání ze hry.

ONLINE: Schick u gólů na obou stranách, Leverkusen vede v Dortmundu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2022 (15:50)     Sekcia sport

Tahákem nedělního programu 21. kola německé bundesligy je duel Dortmundu s Leverkusenem, do kterého v domácím dresu nezasáhne zraněný střelec Erling Haaland. To Patrik Schick v sestavě hostů nechybí. Sledujte od 15.30 vývoj skóre.

ONLINE: Hertha s Daridou hostí Leverkusen, tomu chybí zraněný Schick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2021 (15:27)     Sekcia sport

Fotbalisté Herthy Berlín s českým záložníkem Vladimírem Daridou v sestavě hrají v rámci 11. kola bundesligy s Leverkusenem. Tomu kvůli zranění schází Patrik Schick. Od 15:30 můžete online sledovat vývoj skóre.

U ostudy byl i Schick. Leverkusen senzačně vypadl z poháru s týmem ze čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (21:37)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru.

Schick: Jsem jiný fotbalista než ten mladý kluk ze Sampdorie nebo z Říma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2021 (17:58)     Sekcia sport

Krátká dovolená pomalu končí, po týdnu se nejlepší český fotbalista současnosti Patrik Schick vrací do Německa, aby se nachystal na 8. ledna. To s Leverkusenem proti Unionu Berlín začne druhou část bundesligové sezony. „Stačilo mi to, stejně se tady jen láduju,“ říká se smíchem.

ONLINE: Bayern hraje s Leverkusenem, v sestavě jen Schick, Hložek na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (20:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov, kteří v úterý v Lize mistrů vyzvou Viktorii Plzeň, v páteční předehrávce 8. kola bundesligy hostí Leverkusen, v němž působí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek. Z utkání můžete od 20.30 sledovat online vývoj skóre.

Schick odložil megapřestup. Bylo pro mě důležité slyšet, jaké má Leverkusen ambice

Místo Ligy národů příprava v Německu. Zdraví je přednější, řekl Schick

ONLINE: Schick vs. Pavlenka, souboj Čechů v Německu. Hraje se i derby BVB - Schalke

Prohry se Slavií a Leverkusenem mu zlomily vaz. V Nice končí trenér Patrick Vieira

Senzační Schick! Český reprezentant vstřelil v bundeslize čtyři góly

Arsenal, AC Milán, Tottenham a třeba Celtic. Na české kluby číhají atraktivní soupeři

Leverkusen prožívá hororový start. Schick je nulový, s Hložkem se šibuje

Senzační postup, radoval se karlovarský trenér Geňo po vyřazení Opavy

Další ztráty! Hložek letí do Ameriky, ani Schick nedorazí

Schick si znovu zahraje Bundesligu, už ale ne v Lipsku. Řím se prý dohodnul s Leverkusenem

Senzační titul na dosah. Jak blízko jsou Schick a spol. k historickému úspěchu?

Zverevovi přistálo lejno ve vlasech, pak na Australian Open senzačně vypadl

Schick zpečetil gólem postup Leverkusenu do čtvrtfinále poháru

Uzdravený Schick slavil gól s doktory. Krásný moment, řekl trenér Leverkusenu

Bayern remizoval s Leverkusenem

Hložek důležitý u gólů, Schick potvrdil roli střelce. Penalty? Pro Alonsa žádné nervy

Postup je bomba, Baku tragédie. Schick vyzdvihl nasazení i týmového ducha

Schick si poranil vazy v kotníku, reprezentaci i Leverkusenu může chybět měsíc

Lvi po vyřazení z evropského poháru zdolali v extralize volejbalisty Ústí

Proč okrádáte Brity? Senzační tenisový šampion zažil před finále šok

ONLINE: Schick hraje s Leverkusenem v Berlíně, Morávek proti Hoffenheimu

Schick se znovu trefil, pečetil postup

První zápas, první gól. Schick se trefil v poháru, Leverkusen soupeře zničil 7:0

ONLINE: Česká účast v záchranářském duelu bundesligy, nastupuje i Schick

Schick se proti Bayernu blýskl neskutečnou parádou, jenže Leverkusen zažil v poslední minutě šok