Helcelet se po třech letech vrátil a vyhrál republiku. O knírku rozhodla manželka

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.02.2021 (19:01)     Sekcia sport

Adam Helcelet se po tříleté přestávce se o víkendu vrátil na závodní dráhu a stal se popáté mistrem republiky celý článek

White se po třech letech vrátil do U-rampy, Tocuka dostane soupeře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2021 (10:56)     Sekcia sport

Trojnásobný olympijský šampion Shaun White se na Světovém poháru v Aspenu po třech letech v Pchjongčchngu vrátil do U-rampy. Čtyřiatřicetiletý americký snowboardista a skateboardista obsadil ve čtvrteční kvalifikaci druhé místo a bez problémů postoupil do nedělního finále.

Helcelet je v desetiboji šestnáctý, Warner míří k 9000 bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2021 (02:34)     Sekcia sport

Po třech disciplínách olympijské soutěže v desetiboji je Adam Sebastian Helcelet na 16. a Jiří Sýkora na 21. místě. Největší favorit Kanaďan Damian Warner rozjel desetiboj na úrovni 9000 bodů.

Poston vyhrál turnaj v Silvisu a na PGA uspěl po třech letech

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.07.2022 (07:41)     Sekcia sport

Golfista J. T. Poston vyhrál turnaj John Deere Classic v Silvisu. Devětadvacetiletý Američan si po třech letech připsal druhý triumf na okruhu PGA v kariéře a zajistil si místo na blížícím se majoru British Open.

Angličan Fleetwood vyhrál po třech letech golfový turnaj v Sun City

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2022 (19:09)     Sekcia sport

Anglický golfista Tommy Fleetwood vyhrál po třech letech znovu turnaj Nedbank Golf Challenge v jihoafrickém Sun City a připsal si šestý titul v evropské sérii DP World Tour. Závěrečné kolo zvládl na 67 ran a předčil o jeden úder Novozélanďana Ryana Foxe, který na poslední jamce zahrál bogey.

Yule po bezmála třech letech vyhrál slalom SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2022 (19:03)     Sekcia sport

Slalom Světového poháru v Madonně di Campiglio vyhrál švýcarský lyžař Daniel Yule. Na nejvyšší příčku poskočil ze čtvrtého místa po prvním kole a radoval se z prvního triumfu v elitním seriálu od ledna 2020. Tehdy ovládl tři slalomy SP včetně toho v Madonně, kde se za umělého osvětlení radoval dnes. Po čtyřech letech se vrátil do Světového poháru český lyžař Filip Forejtek, ale nedokončil první kolo.

Federer se po dvou letech vrátil na antuku a podlehl. Andújar vyhrál ve třech setech

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.05.2021 (19:27)     Sekcia sport

Rogeru Federer podlehl ve svém úvodním duelu na turnaji v Ženevě v druhém kole Španělovi Pablu Andújarovi 4:6, 6:4, 4:6.

Australský tenista De Minaur po třech letech opět vyhrál turnaj v Atlantě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.08.2022 (07:16)     Sekcia sport

Atlanta (USA) - Australský tenista Alex de Minaur po třech letech opět vyhrál turnaj v Atlantě. Ve finále porazil dvakrát 6:3 domácího Jensona Brooksbyho a připsal si šestý titul v kariéře....

Brazilský fotbalista Anderson se po třech letech vrací do Lazia

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.07.2021 (15:10)     Sekcia sport

Brazilský fotbalový záložník Felipe Anderson se po třech letech vrátil do Lazia Řím, odkud v roce 2018 odešel do West Hamu za 36 milionů liber (asi 1,1 miliardy korun), což byl tehdejší klubový rekord "Kladivářů".

De Minaur po třech letech ovládl turnaj v Atlantě

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2022 (07:14)     Sekcia sport

Golfista Poston po třech letech uspěl na PGA. Ovládl turnaj v Silvisu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2022 (07:47)     Sekcia sport

Comeback po třech letech! Po vážném zranění se vrátil do klece, fanoušci to náležitě ocenili

Canadian Open vyhrál po 69 letech Kanaďan, Taylor rozhodl v rozstřelu

Ivanovič se vrátil do Anglie, posílil nováčka West Bromwich

Murray se po třech letech vrátil do britského týmu pro Davis Cup

Desetibojař Helcelet: Manželka se směje, že běhala o dost víc

Osudová chyba ho poslala za mříže! Potetovaný bijec po třech a půl letech poznává chuť svobody

Jedna chyba ho poslala za mříže! Potetovaný český bijec po třech a půl letech poznává chuť svobody

Žabinám znovu pomáhá Hamza. Do klubu se vrátil jako čestný prezident

Strasser si po třech letech připsal druhý triumf v kariéře

Taylor jako první kanadský golfista po 69 letech vyhrál Canadian Open

Warner míří v desetiboji k 9000, Češi Helcelet a Sýkora ztrácejí

Domácí triumf i dojemné loučení. Parádní kulisa, tak bych chtěl končit taky, usmál se Helcelet

Helcelet je v desetiboji osmnáctý, Warner vede o 141 bodů

Bývalý šéf formule 1 Ecclestone se dočkal v 89 letech syna

Ecclestone je v 89 letech počtvrté otcem, poprvé se bývalému šéfovi F1 narodil syn

McIlroy je po triumfu na CJ Cupu po dvou letech světovou jedničkou

Juška skončil na ME devátý ve finále dálky, Helcelet byl jedenáctý v desetiboji

Helcelet vstoupil do olympijského desetiboje 18. místem

Bývalý boss formule 1 Ecclestone se dočkal. V 89 letech se stal otcem syna

Útočník Zdráhal se vrátil do Vítkovic vítězstvím v Brně. Dědečci mě uvidí hrát, těší ho