Zacha rozhodl gólem souboj New Jersey s Bostonem, za poražené skóroval Pastrňák

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha vstřelil v NHL rozdílový gól New Jersey při výhře 3:2 v Bostonu. Za poražené skóroval David Pastrňák, který dal výsledku konečnou podobu trefou v předposlední minutě. celý článek

Zacha dal vítězný gól, skóroval i Pastrňák. Krejčí se zranil

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.02.2021 (06:47)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Pavel Zacha vstřelil v NHL rozdílový gól New Jersey při výhře 3:2 v Bostonu. Za poražené skóroval David Pastrňák, který dal výsledku konečnou podobu trefou...

Zacha zařídil dvěma góly výhru New Jersey, Mrázek se vrátil po zranění

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.05.2021 (07:34)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení svým druhým golem v utkání o výhře New Jersey 4:3 nad Bostonem. Za poražené si připsal dvě asistence David Pastrňák a jednu David Krejčí. Petr Mrázek se vrátil po zranění, kryl 27 střel a dovedl Carolinu k vítězství 6:3 nad Chicagem. Martin Nečas podpořil výhru Hurricanes gólem a přihrávkou.

Konečně se dočkal. Kämpf vstřelil v NHL první gól sezony, skóroval i Zacha a Pastrňák asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (07:18)     Sekcia sport

David Kämpf zpečetil v NHL svým prvním gólem sezony výhru hokejistů Toronta 5:2 nad Vancouverem. Za poražené asistoval u jedné branky Filip Hronek. Skóroval i Pavel Zacha a asistenci si připsal David Pastrňák, ale s Bostonem podlehli v Montrealu 2:3 v prodloužení.

Tvrdá rána i parádní bekhend. Zacha rozhodl zápas s Bostonem a překonal svá maxima

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2021 (06:49)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení svým druhým golem v utkání o výhře New Jersey 4:3 nad Bostonem.

Kämpf vstřelil v NHL první gól sezony. Skóroval i Zacha, Pastrňák asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2023 (07:10)     Sekcia sport

David Kämpf zpečetil v NHL svým prvním gólem sezony výhru hokejistů Toronta 5:2 nad Vancouverem. Za poražené asistoval u jedné branky Filip Hronek. Skóroval i Pavel Zacha a asistenci si připsal David Pastrňák, ale s Bostonem podlehli v Montrealu 2:3 v prodloužení. Dominik Kubalík připravil jeden gól Ottawy, která porazila doma Calgary 4:1. Martin Nečas zaznamenal jednu asistenci u výhry Caroliny 4:0 na ledě Tampy Bay. Stejným výsledkem zdolal Pittsburgh doma Buffalo i díky asistenci Radima Zohorny.

Dvougólový Zacha zařídil výhru, Pastrňák s Krejčím asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2021 (07:34)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha byl zvolen první hvězdou úterní výhry New Jersey 4:3 po prodloužení nad Bostonem poté, co v 63. minutě svým druhým gólem večera utkání rozhodl. Za hosty sbírali asistence David Pastrňák (0+2) s Davidem Krejčím (0+1). Dařilo se i Martinu Nečasovi (1+1), jenž se společně s uzdraveným brankářem Petrem Mrázkem přičinil o triumf Caroliny 6:3 nad Chicagem.

Zacha s Pastrňákem skórovali, výhru ale slavil útočník New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Ve čtvrtečním programu NHL se dva čeští hokejisté dostali mezi hvězdy zápasů. Centr Pavel Zacha skóroval ve druhém startu za sebou a zařídil výhru New Jersey 3:2 nad Bostonem, za který výsledek korigoval David Pastrňák. Dařilo se také brankáři Vítku Vaněčkovi, jenž 22 zákroky podržel Washington u domácí výhry 3:1 nad Buffalem.

Český střelec skolil rozjeté Bruins, vyhlásili ho hvězdou zápasu, překonal osobní maximum v NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2021 (06:04)     Sekcia sport

Český útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení o výhře New Jersey na Bostonem. Celkem dal v pokračování NHL dva góly, zastavil sérii čtyř výher soupeře. Za poražené si připsal dvě asistence David Pastrňák a jednu David Krejčí. Petr Mrázek se vrátil po zranění, kryl 27 střel a dovedl Carolinu k vítězství 6:3 nad Chicagem. Martin Nečas podpořil výhru Hurricanes gólem a přihrávkou.

Zacha pomohl New Jersey k výhře, skóroval i Nečas. Krejčí má dvě asistence

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.05.2021 (07:03)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Pavel Zacha pomohl New Jersey gólem k výhře 2:1 nad New York Islanders. Ve čtvrtečním programu NHL skóroval také Martin Nečas, jehož Carolina podlehla Chicagu 1:2 v prodloužení. Petr Mrázek v brance Hurricanes kryl 25 střel. Asistenci u vítězné branky Blackhawks si připsal Dominik Kubalík. V duelu Bostonu proti newyorským Rangers Češi nahrávali. David Krejčí připravil dva góly, jeho jmenovec Pastrňák jeden.

Zacha protrhl střelecký půst, skvělý Pastrňák rozhodl o výhře Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (21:46)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Pavel Zacha gólem a nahrávkou pomohl New Jersey k výhře 7:4 nad Carolinou. V dresu poražených Hurricanes jednou asistoval Martin Nečas. V sobotním programu NHL bodoval také David Pastrňák, jenž vstřelil vítěznou branku Bostonu při výhře 3:2 nad Winnipegem.

Vrána zařídil v NHL dvěma góly výhru Washingtonu, skóroval i Pastrňák

Palát odstartoval gólem obrat Tampy Bay, v NHL skóroval i Faksa

Zacha protrhl střelecký půst, Pastrňák přispěl k výhře Bostonu nad Winnipegem

Český souboj v NHL. Zacha se trefil, výhru slavil asistent Voráček. Patrňákův gól prohru neodvrátil

Zacha přispěl gólem k výhře New Jersey, Faksa už vede českou produktivitu

Vrána rozhodl o výhře nad Bostonem. Pastrňák skóroval, Vaněček hvězdou

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení