Nečas pálil, Rittich ani spolehlivým výkonem neodvrátil další prohru Calgary

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2021 (05:57)     Sekcia sport

Český útočník Martin Nečas se podruhé v této sezóně NHL trefil, na jeden gól přihrál a pomohl tak Carolině k výhře nad Chicagem 5:3. Na straně poražených se do statistik zapsal jednou asistencí David Kämpf. Gólman Rittich si v utkání s Edmontonem připsal 23 zásahů, ani jimi však nezabránil prohře Calgary 1:2. celý článek

Nečas pálil, Rittich neodvrátil další prohru Calgary

Nečas asistoval u vítězství Caroliny, Vladař neodvrátil prohru Calgary

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (06:20)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas asistencí pomohl Carolině k výhře 3:0 nad NY Islanders. Brankář Daniel Vladař 29 zásahy neodvrátil prohru Calgary s Torontem 4:5 v prodloužení. K druhému zápasu v dresu Flames naskočil po povolání z farmy Radim Zohorna.

Gudas skóroval po roce, trefil se i Krejčí, Rittich debutoval za Toronto

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.04.2021 (07:08)     Sekcia sport

David Rittich chytal poprvé za Toronto a kryl 25 střel, ale neodvrátil prohru s Calgary 2:3 v prodloužení.

Gudas v NHL po roce skóroval, Krejčí přispěl k vítězství Bostonu. Rittich prohru Toronta neodvrátil

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.04.2021 (07:35)     Sekcia sport

Hokejový obránce Radko Gudas skóroval v NHL po více než roce a svou trefou pomohl Floridě na ledě Dallasu k výhře 3:2 v prodloužení. Třetí brankou sezony přispěl David Krejčí k vítězství Bostonu 3:2 po samostatných nájezdech nad Buffalem. David Rittich chytal poprvé za Toronto a kryl 25 střel, ale neodvrátil prohru s Calgary 2:3 v prodloužení. New York Rangers i díky asistenci Filipa Chytila uspěli v New Jersey 3:0.

Nečas se v NHL znovu trefil, prohru Caroliny však neodvrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2021 (04:33)     Sekcia sport

Tři čeští brankáři slavili vítězství svých celků v duelech NHL. David Rittich z Nashvillu, Lukáš Dostál z Anaheimu i Pavel Francouz v barvách Colorada však zůstali na střídačkách v roli náhradníků. Nashville vyhrál na ledě Rangers 1:0, Anaheim rozhodl o úspěchu na ledě St. Louis 3:2 až v prodloužení. Coloradu pak zdolalo Floridu 3:2. Střelecky se prosadil útočník Martin Nečas. Svou sedmou brankou v sezoně NHL však neodvrátil prohru Caroliny 1:2 na ledě Vancouveru.

Mrázek neodvrátil prohru Chicaga, Nečas nebodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2022 (06:17)     Sekcia sport

Český hokejový brankář Petr Mrázek devětadvaceti zásahy neodvrátil prohru Chicaga 0:3 na ledě Caroliny. Martin Nečas v dresu Hurricanes nebodoval.

Nečas pomohl k vítězství Caroliny, Vladař neodvrátil prohru Calgary

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.12.2022 (07:10)     Sekcia sport

New York - Český útočník Martin Nečas se podílel v NHL na druhé brance hokejistům Caroliny při výhře 3:0 nad New York Islanders vyhraným vhazováním, ale asistenci si nakonec nepřipsal....

Nečas se blýskl dvěma body, brankář Rittich byl hvězdou i přes prohru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (07:23)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas se podílel na páteční výhře Caroliny nad Chicagem 5:3 dvěma body za gól a asistenci, za hosty jednou asistoval David Kämpf. Ani ve svém třetím letošním startu se z výhry neradoval gólman David Rittich, u poslední prohry Calgary 1:2 s Edmontonem byl však díky 23 zákrokům vyhlášen první hvězdou duelu.

Proti "svým"! Rittich poprvé v dresu Toronta čelil Calgary. K výhře pomohli Krejčí i Gudas

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2021 (05:59)     Sekcia sport

Nečas asistoval u vítězství Caroliny, Marner bodoval ve 22. zápase za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2022 (07:17)     Sekcia sport

Zadina dvakrát pálil za Detroit. Bodovali i Nečas, Chytil a Voráček

Nečas gólem a přihrávkou neodvrátil prohru Caroliny s Detroitem. Body si připisují i Zadina a Palát

Mrázek neodvrátil prohru Chicaga, Češi nebodovali

Skvělý Vaněček přispěl svými 21 zákroky k výhře New Jersey, Mrázek prohru neodvrátil

Fantastický Vaněček proti svému bývalému klubu zářil, skórovali Nečas a další

Vaněček vychytal výhru proti svému bývalému klubu, skórovali Nečas a další

Nečas se opět blýskl dvěma body, Mrázek v nájezdech trápil Čechy

Jednatřicet zásahů Vladaře na výhru nestačilo, Calgary podlehlo Carolině 3:6

Nezastavitelní, Pastrňákův Boston bere další výhru. Vladař debaklu Calgary nezabránil

Jednatřicet Vladařových zásahů na výhru nestačilo, Calgary podlehlo Carolině 3:6

Nečas nasměroval Carolinu k výhře, gólman Calgary Rittich byl první hvězdou utkání

Francouz neodvrátil prohru Colorada, Vegas dělí výhra od postupu

Nečas rozhodl o výhře Caroliny a byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Rittich čtyřikrát inkasoval

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Dostál neodvrátil v NHL prohru Anaheimu, Hronek si připsal asistenci

Rittich čistým kontem dovedl Calgary k výhře

Dvoubodový Pastrňák prohru Bostonu neodvrátil. Rittich v premiéře vychytal výhru

Vaněček vychytal výhru Washingtonu, Rittich po pěti gólech za 15 minut střídal

Pastrňák se v NHL stal třetí hvězdou zápasu, Rittich si připsal prohru

Čechům se v NHL nedařilo. Vladař i Dostál porážku neodvrátili, Vaněček byl střídán

Vladař předvedl 31 zákroků, přesto v zápase s Carolinou šestkrát lovil puk z branky

Hertl nezabránil svým desátým gólem sezóny porážce San Jose. Vaněček a Rittich do zápasů nezasáhli

Rittich čistým kontem dovedl Calgary k výhře na ledě nejlepšího týmu NHL

Jaškin vede tabulku střelců KHL, ale prohru Dynama neodvrátil

Startů nepřibývá, spekuluje se o trejdu... Calgary mi přirostlo k srdci, ale stát se může cokoli, tvrdí Rittich