Maslák si ke třicetinám nadělil šestý český halový titul na dvoustovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (15:25)     Sekcia sport

Pavel Maslák si k dnešním třicátým narozeninám nadělil rekordní šestý domácí halový titul v běhu na 200 metrů. Trojnásobný halový mistr světa i Evropy na čtvrtce, který obvykle na domácím vrcholu sezony testuje rychlost na poloviční distanci, zvítězil v Ostravě ve svém sezonním maximu 20,84 sekundy. celý článek

Maslák si ke třicetinám nadělil šestý český halový titul na 200 m

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.02.2021 (15:16)     Sekcia sport

Pavel Maslák si k dnešním třicátým narozeninám nadělil rekordní šestý domácí halový titul v běhu na 200 metrů.

Maslák si ke třicetinám nadělil šestý český halový titul na 200 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (14:49)     Sekcia sport

Ďábelská čísla Veleby. Český sprinter má rekordní šestý titul na šedesátce

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.02.2021 (18:09)     Sekcia sport

Sprinter Jan Veleba získal rekordní šestý halový titul v běhu na 60 metrů.

Skvělý Veleba získal rekordní šestý halový titul na 60 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2021 (17:53)     Sekcia sport

Sprinter Jan Veleba získal rekordní šestý halový titul v běhu na 60 metrů. Časem 6,66 sekundy dnes v Ostravě porazil o tři setiny domácího Zdeňka Stromšíka, mistra republiky z posledních dvou let. Veleba díky tomu překonal Jiřího Valíka, s nímž byl dosud v čele statistik s pěti tituly.

Fuksa na MS šestý na dvoustovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (16:16)     Sekcia sport

Kanoista Petr Fuksa skončil na mistrovství světa v rychlostní kanoistice šestý na dvoustovce. Od medaile ho dělily necelé tři desetiny sekundy. Český čtyřkajak Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel dojel na 500 m ve finále devátý. Nenavázal na loňský bronz posádky, v níž byl místo Zavřela Vorel.

Vrátila se mi radost! Maslák o svém uklidnění, budoucnosti i konkurentovi ve skupině

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2022 (10:43)     Sekcia sport

V posledních letech měla jeho výkonnost sestupnou tendenci, k tomu ho na jaře zastavilo zranění zadního stehna. Jenže při extralize v Plzni Pavel Maslák zaběhl svoji nejrychlejší čtvrtku venku za poslední čtyři roky, kterou vzkázal: „Ještě mě neodepisujte.“ V 31 letech trojnásobný halový mistr světa i Evropy zabojuje v Hodoníně o český titul.

Titul? Hezký dárek, říká Maslák. Potěšily ho i výkony parťáků ze štafety

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (17:26)     Sekcia sport

Nejprve zpovzdálí sledoval, jak si na čtvrtce vedou jeho kolegové ze štafety. Když viděl, že se jim dařilo, dodalo mu to sil. Pavel Maslák poté opanoval na halovém mistrovství republiky finále dvoustovky a v Ostravě si připsal už šestý domácí titul z této trati. To vše v den, kdy slavil své třicáté narozeniny.

Čtvrtkař Maslák vyhrál v Ostravě a je v čele evropských tabulek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2021 (18:00)     Sekcia sport

Čtvrtkař Pavel Maslák vyhrál halový atletický mítink Czech Indoor Gala v Ostravě. Časem 46,22 sekundy se posunul do čela letošních evropských tabulek. Ve srovnání s pátečním vstupem do sezony v Karlsruhe byl trojnásobný halový mistr světa i Evropy o 77 setin rychlejší.

Čtvrtkař Maslák se chlubí špičkovou formou. Vyhrál mítink v Ostravě a je v čele evropských tabulek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.02.2021 (18:04)     Sekcia sport

Halový šampion Maslák nepostoupil na HMS z rozběhu, Šorm uspěl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.03.2022 (11:42)     Sekcia sport

Bělehrad - Trojnásobný mistr světa na 400 metrů Pavel Maslák nepostoupil na halovém světovém šampionátu v Bělehradě do semifinále. Ve svém rozběhu obsadil čtvrtou příčku, přičemž...

Maslák vyhrál mítink v Ostravě, vládne evropským tabulkám

Start na halovém ME v Toruni má jistý pětadvacet českých atletů

Maslák a Šorm postoupili na HME do semifinále čtvrtky, koulař Staněk do finále

Titul, ale zklamání z výkonu. Staněk: Ještě můžu prodat, co jsem natrénoval

Maslák ještě zrychlil a vyhrál i mítink v Ostravě. Přišla také další česká vítězství

Maslák ještě zrychlil a vyhrál mítink v Ostravě. Přišla také další česká vítězství

Pavel Maslák vyhrál Czech Indoor Gala a vede evropské tabulky

"Prostě jsem to nezvládl." Maslák místo boje o další titul vypadl už v semifinále

Čtvrtkař Maslák byl třetí v Karlsruhe a má limit na evropský šampionát

Muž z jiné planety. Van Aert si poprvé odskočil na gravel a soupeřům nadělil devět minut

Čtvrtkař Maslák byl třetí v Karlsruhe a má limit na ME

Kdybych si během závodu lehnul, tak jsem dostal infarkt, vtipkoval Maslák

Halovou sezonu skončil Maslák v nemocnici. Teď už má zase radost ze závodění

Vícebojař Kopecký potřetí získal český titul v halovém sedmiboji

Elitní český halový atletický mítink bude v 0stravě i s cizinci

Z ringu až mezi atletickou elitu. Český objev překvapil i sebe

Halový rekord pro tyčkařku Švábíkovou, překážkář Svoboda skončil v bolestech a na nosítkách

Halový šampion Maslák nepostoupil na HMS z rozběhu, Šorm a zatím Vondrová uspěli

Mäki na mítinku v Toruni překonala halový český rekord na míli

Ďurdiaková obhájila chodecký titul na 20 kilometrů, Drahotová cíl neviděla

Hurkacz ovládl turnaj v Marseille a slaví svůj šestý titul

Český rekord a postup do finále olympiády. Seemanové se na kraulařské dvoustovce v Tokiu zadařilo