Zloděj ukradl hokejistům Litvínova peníze. Z šatny během zápasu v Olomouci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2021 (13:54)     Sekcia sport

Litvínovské hokejisty okradli. Podle informací iDNES.cz řeší extraligový klub po úterním zápase v Olomouci nepříjemný problém, protože hráčům i trenérům zloděj probral peněženky. A to dokonce v průběhu utkání, kdy měla být šatna zamčená. celý článek

Litvínovští zažili v autobuse šok! Během zápasu v Olomouci jim zloděj ukradl ze zamčené šatny peníze

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2021 (15:38)     Sekcia sport

Z Olomouce se v úterý večer vraceli domů s úsměvem, protože tabulkovou bitvu sousedů vyhráli 2:1. Jenže dobrá nálada z autobusu hokejistů Litvínova záhy velmi rychle vyprchala. Při zastávce na benzínové stanici totiž Severočeši zjistili, že se jim v průběhu utkání s Hanáky dostal do zamčené šatny zloděj a většině hráčů i členů realizačního týmu ukradl z jejich peněženek hotovost. Jako první o tom informoval idnes.cz.

Druhé místo je nad očekáváním, ale zůstáváme nohama na zemi, říká sportovní manažer Litvínova. Dojde i na posměch a hromadnou bitku

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2023 (14:24)     Sekcia sport

V první čtvrtině sezony se prezentovali atraktivním hokejem a sérií jedenácti vítězných zápasů v řadě. Odměnou je hokejistům Litvínova průběžné druhé místo v tabulce. „Nohama ale zůstáváme na zemi,“ říká v pořadu Příklep na Sport.cz sportovní manažer Severočechů Tomáš Vrábel. Vrátil se také k zápasu v Olomouci, kdy Litvínov přišel o vítěznou šňůru a utkání skončilo hromadnou rvačkou obou celků.

Sparťané utrpěli ztráty. Remíza... A zloděj vlezl v Ďolíčku do jejich šatny

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2021 (09:28)     Sekcia sport

Na hřišti divočina s podivnými penaltami, rušno ale muselo být i v šatnách, které během prvoligového utkání Pardubic s fotbalisty Sparty (2:2) podle Blesku navštívil zloděj. Přesněji tedy - šatnu Letenských, jak potvrzuje mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

Obava o Kubalíka, pak úleva. Odkulhal do šatny, do zápasu se ale brzy vrátil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.05.2024 (23:16)     Sekcia sport

Českým hokejistům ve třetí třetině zápasu s Norskem zatrnulo, Dominik Kubalík odkulhal za pomoci spoluhráčů do kabiny s bolestnou grimasou. Norský protihráč Martin Rönnild mu po souboji přiklekl kotník k ledu a nepříjemně mu ho zkroutil. Za pár minut už byl ale Kubalík zpět v plné parádě.

Obrali Spartu, ale sami byli oloupeni. Kdo vlezl do pardubické šatny?

Na hřišti divočina s podivnými penaltami, rušno ale muselo být i v pardubické šatně, kterou během prvoligového utkání Východočechů s fotbalisty Sparty (2:2) podle Blesku navštívil zloděj.

Hokejisté Litvínova otočili zápas s Olomoucí, rozhodl Jarůšek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.01.2021 (19:09)     Sekcia sport

Litvínov (Mostecko) - Hokejisté Litvínova otočili ve 32. kole extraligy zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1 v prodloužení. Domácí nejprve v power play vyrovnali a v čase 60:40 duel rozhodl Richard...

Vedení hokejového Litvínova uplatnilo opci na obránce Demela

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2021 (08:21)     Sekcia sport

Kvapíkové extraligové tempo hokejistům Litvínova zatím moc nesedí. Po pondělní domácí porážce 1:2 s Libercem v prodloužení podlehli i ve středu na ledě Olomouce znovu o gól, tentokrát ale už v normální hrací době 3:4.

Sparťané utrpěli ztráty. Remíza... A lupič vlezl v Ďolíčku do jejich šatny

Pivko, pokec, ale dva týdny bez zápasu. Komplikace, cítí v Litvínově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (10:15)     Sekcia sport

Nečekaná herní odstávka se hokejistům extraligového Litvínova protáhla v přípravě na dva týdny, teď už zase nabírají zápasové tempo. I díky páteční „polední“ výhře 6:2 nad Litoměřicemi.

Hokejistům Litvínova se doma nedaří, prohráli popáté za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (20:09)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova prohráli v nedělním utkání 8. kola extraligy s Plzní 2:5. Škoda vedla ve 13. minutě 2:0, domácí prohráli popáté za sebou a počtvrté v řadě nedosáhli na body.

Zloděj navštívil šatnu obhájců titulu a ukradl výstroje! Celá liga se spojila a vybrala na nové

Ronalda během reprezentačního srazu okradl na Madeiře zloděj

Do Litvínova už jedeme vyhrát, hlásí pardubický gólman Klouček

Hanzl rozhodl v nájezdech o výhře Litvínova

Kuriózní situace v Litvínově. Godla chytal část zápasu v cizí masce!

Litvínov podlehl Olomouci 2:3 a o předkolo bude bojovat s Karlovými Vary

Hokejistům Litvínova bude dnes v Hradci chybět potrestaný Hübl

Vztek a křivda Litvínova. Čekali přerušení, ale dostali gól. Miluju peníze, odmítl komentář Mlejnek

Kudrna režíroval převrat Litvínova. Byl odměněn za práci, soudí Mlejnek

S takovým nasazením nemůžeme hrát, řekl Růžička po třetí porážce Litvínova

Kouče Růžičku čeká v souboji s Mladou Boleslaví premiéra na střídačce Litvínova

Vztek a křivda Litvínova. Čekali přerušení, dostali gól. Miluju peníze, odmítl komentář Mlejnek

Koblasu tyčka v závěru prodloužení mrzet nemusela. Bratři zvládli nájezdy bravurně, chválil litvínovské parťáky

Rozmohl se nám tu takový nešvar... Další tenisová superstar okradena?!

Padala mi sukně. Nemohla jsem hrát, vysvětlovala po vyřazení semifinalistka US Open