Volnou desítku na MS dle očekávání ovládla Johaugová, Razýmové závod nevyšel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.03.2021 (14:20)     Sekcia sport

Lyžařce Kateřině Razýmové závod na 10 km volně na MS nevyšel, byla pětadvacátá. Kateřina Janatová obsadila 21. místo. celý článek

Johaugová na desítce bez konkurence, Janatová byla na MS jedenadvacátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2021 (14:39)     Sekcia sport

S takřka minutovým náskokem si Therese Johaugová dojela pro svou dvanáctou medaili z mistrovství světa. Norská běžkyně na lyžích na šampionátu v Oberstdorfu suverénně ovládla volnou desítku, nejlepší český čas zaznamenala 21. Kateřina Janatová. Kateřině Razýmové, která chtěla útočit na elitní desítku, intervalový závod nevyšel - obsadila 25. příčku.

Závod běžkyň na 30 km ovládla Johaugová a získala třetí zlato

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2022 (05:53)     Sekcia sport

Peking - Závěrečný olympijský závod běžkyň na lyžích na 30 kilometrů volnou technikou ovládla jasně Therese Johaugová. Třiatřicetiletá norská reprezentantka zvítězila před Jessie...

Závod běžkyň na 30 km ovládla Johaugová a získala v Pekingu třetí zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (05:37)     Sekcia sport

Závěrečný olympijský závod běžkyň na lyžích na 30 kilometrů volnou technikou ovládla jasně Therese Johaugová. Třiatřicetiletá norská reprezentantka zvítězila před Jessie Digginsovou z USA o minutu a 43 sekund, bronz vybojovala po strhujícím finiši Kerttu Niskanenová z Finska. S třemi zlatými medailemi se Johaugová stala nejúspěšnější běžkyní her v Pekingu. Celkem získala v kariéře na ZOH už šest medailí.

Johaugová se vrátila na norském šampionátu na běžky suverénní výhrou na 30 km

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2024 (14:15)     Sekcia sport

Čtrnáctinásobná mistryně světa Therese Johaugová se po dvouleté pauze vrátila na běžky suverénní výhrou na domácím šampionátu. Pětatřicetiletá Norka, jež na jaře 2022 ukončila kariéru a vloni v létě přivedla na svět první dítě, ovládla v Lillehammeru závod na 30 km volnou technikou.

Johaugová deklasovala soupeřky, třicítku vyhrála o dvě a půl minuty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.03.2021 (14:10)     Sekcia sport

Norská lyžařka Therese Johaugová suverénně ovládla na MS závod na 30 km klasicky. V Oberstdorfu získala čtvrté zlato a celkově už čtrnáctý titul.

Johaugová získala v Pekingu třetí zlato

Norská lyžařka Therese Johaugová jasně ovládla závěrečný závod na 30 km volně a získala na ZOH v Pekingu třetí zlato. Kateřina Janatová byla 22.

Johaugová znovu bezkonkurenční, triumfovala i na trati 30 kilometrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2022 (05:31)     Sekcia sport

V Pekingu vyhrála už ve skiatlonu i na klasické desítce. Teď Therese Johaugová ukázala, že dominuje rovněž na dlouhých tratích. Norská běžkyně si na olympijských hrách podmanila závod na 30 kilometrů volnou technikou a před druhou Američankou Jessie Digginsovou triumfovala o téměř minutu a tři čtvrtě. Třetí byla Finka Kerttu Niskanenová.

Klasickou desítku na SP v Lahti vyhrála Norka Johaugová, Češka Janatová nebodovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (12:42)     Sekcia sport

Klasickou desítku na SP v Lahti vyhrála stejně jako na OH v Pekingu norská běžkyně Therese Johaugová. Kateřina Janatová na 42. místě nebodovala.

Výsledky běhu na lyžích

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (15:21)     Sekcia sport

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová vyhrála na SP v Davosu závod na 10 km volnou technikou. České reprezentantky byly až v páté desítce.

Desítku v Lahti vyhrála stejně jako v Pekingu Johaugová, Janatová bez bodů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2022 (13:18)     Sekcia sport

Klasickou desítku na Světovém poháru v Lahti vyhrála stejně jako před dvěma týdny na olympijských hrách v Pekingu norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová. Jedenáctá žena ze sobotního sprintu Kateřina Janatová na 42. místě tentokrát nebodovala.

Johaugová vyhrála stíhací závod v Ruce

Norská lyžařka Johaugová suverénně ovládla závod na 30 kilometrů, Razýmová doběhla devatenáctá

Johaugová potvrdila roli favoritky

Johaugová možná po sezoně ukončí kariéru, v neděli se rozloučí s OH

Suverénní Johaugová má skiatlonový hattrick. Razýmová na dobrém 14. místě

Lyžařská hvězda Johaugová nepoběží kvůli přípravě na ZOH na Tour de Ski

Razýmová byla ve skiatlonu na MS čtrnáctá, suverénně vyhrála Johaugová

Skvělý úspěch Razýmové. Vražedný kopec vyběhla šestá, v Tour de Ski uzavřela desítku

Vydařený vstup do nové sezóny. Sáblíková ovládla závod na 1500 metrů

Davidová je mistryní světa v biatlonu. Vytrvalostní závod ovládla po bezchybné střelbě