Náhradník Šeda musel do brány a lapil penaltu. Boleslav pak v závěru Dynamo knokautovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (15:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi po taktovkou trenéra Jarolíma navázali na domácí triumf nad Karvinou a v boji o záchranu vyválčili cenné tři body i ze hřiště Českých Budějovic bod. V duelu 22. kola je poslal v sedmnácté minutě do vedení Dominik Mašek. Náhradní brankář Jan Šeda, který zkraje druhé půle střídal zraněného Diviše, poté lapil Jihočechům pokutový kop. Čistý štít sice po trefě Brandnera v závěru neuchránil, jenže Středočeši přesto slavili. V páté minutě nastavení jim vrátil vedení Šimek, aby výhru 3:1 ještě pojistil za další dvě minuty Douděra. celý článek

Šedovi radil i kapitán, Jarolím podruhé jásal a hlásí: Na bebíčka se teď zapomene

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (20:05)     Sekcia sport

Vysedával mezi náhradníky a dlouho nic nenasvědčovalo, že by si v neděli na Střeleckém ostrově zachytal. Přesto Jan Šeda nakonec navlékl rukavice a stal se jednou z ústředních postav Mladé Boleslavi, která domácí borce Českých Budějovic v napínavém závěru knokautovala.

Sigma nedala už pátou penaltu v řadě, Růska vychytal Šeda i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2022 (22:40)     Sekcia sport

Komunikace olomouckých fotbalistů v závěru domácího zápasu s Mladou Boleslaví o sedmé místo v lize v kritickou chvíli probíhala asi takto: „Hoši, kdo penaltu kopne? Já ne, co ty?“

Boleslav remizovala s Příbramí 0:0, v závěru neproměnila pokutový kop

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.04.2021 (16:40)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v 25. kole první ligy s Příbramí 0:0. Záchranářský souboj mohl rozhodnout domácí Tomáš Ladra, ale v 82. minutě neproměnil penaltu....

Plzeň přežila penaltu, pak Klokany dorazila

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (15:57)     Sekcia sport

Za stavu 1:0 čelili pokutovému kopu. Ten však kapitánu Bohemians 1905 Jindřiškovi brankář Plzně Staněk lapil, fotbalisté Viktorie pak dvěma góly v rychlém sledu nedělní duel 20. kola první ligy rozhodli. V závěru na konečných 3:1 upravil hostující Pulkrab.

Šílenství v závěru. Sudí po telefonu odvolali penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2023 (16:43)     Sekcia sport

Rozhodčí vzbudil rozruch. V divokém závěru zápasu portugalské ligy FC Porto–FC Arouca (1:1) kromě jiného při poruše systému VAR nakonec kolegům u videa jen telefonoval a konzultoval spornou situaci, po níž odvolal penaltu pro domácího favorita. Vyvolalo to bouři nevole, a to zápas ani zdaleka ještě nekončil…

Fotbalisté Leicesteru po koronavirové pauze opět nevyhráli, Schmeichel chytil penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2020 (21:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Leicesteru nevyhráli ani v druhém utkání po koronavirové pauze. Třetí tým tabulky doma v úterý remizoval s Brightonem 0:0, navíc "přežil" penaltu, kterou už v první půli lapil Kasper Schmeichel.

Typický zmar Sigmy. González nedal v 90. minutě penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2021 (11:56)     Sekcia sport

Osmatřicetiletý matador v brance Ostravy Jan Laštůvka se tvářil jako král: V klidu, milí poddaní, teď už to zvládneme. Stoper Patrizio Stronati jej v euforii popadl oběma rukama a nadzvedl, aby hrdinu okamžiku a celého fotbalového derby, sousedů ze středu ligové tabulky, bylo jasně vidět. Právě lapil španělskému záložníkovi domácí Olomouce Pablo Gonzálezovi rozhodující penaltu.

Argentinský hrdina finále MS zaujal obscénním gestem. S prestižní trofejí naložil po svém

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2022 (13:42)     Sekcia sport

Vedle Lionela Messiho patřil k hlavním argentinským hrdinům finále fotbalového MS. Brankář Emiliano Martinez se mimo jiné blýskl parádním zákrokem v závěru prodloužení a lapil i penaltu Kingsleymu Comanovi v rozstřelu, v němž na něj nevyzrál ani Aurélien Tchouaméni. Martinez si kromě poháru pro mistra světa odnesl také prestižní trofej Zlatá rukavice. S ní však naložil poměrně kontroverzně.

FOTBAL ONLINE: Budějovice srovnaly v Plzni! Jarolímova Boleslav v závěru neproměnila penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2021 (13:30)     Sekcia sport

Sparta se po reprezentační pauze činila, v sobotu dala Teplicím sedm gólů. Nedělní program 25. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí čtyři zápasy. Mladá Boleslav remizovala doma s Příbramí 0:0. Svěřenci trenéra Jarolíma v závěru duelu zahrávali pokutový kop, Tomáš Ladra ale neproměnil. Karviná zvítězila ve Zlíně 2:1, z penalty o tom v druhém poločase rozhodl Michal Papadopulos. Plzeň od 16:00 před kamerami O2 TV Sport hraje s Českými Budějovicemi. Brno pak od 18:30 hostí Slavii, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Plzeň znovu vede! Jarolímova Boleslav v závěru neproměnila penaltu

Schick se zranil při rozcvičce a za Leverkusen nenastoupil, Pavlenka lapil penaltu

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí České Budějovice, Jarolímova Boleslav v závěru neproměnila penaltu

ONLINE: M. Boleslav - Pardubice, domácí se změnami, chytá Šeda, na hrotu Škodu

Boleslav - Karviná 1:0, hostující beznaděj trvá. Ewerton ještě zahodil penaltu

Boleslav má blíže k milionové prémii. V nadstavbě o umístění vyhrála v Olomouci

FOTBAL ONLINE: Karviná znovu vede ve Zlíně, Jarolímova Boleslav v závěru neproměnila penaltu!

Boleslav udolala Pardubice

Plzeň nedala v závěru penaltu a překvapivě ztratila. Šlágr Baníku se Spartou gól nepřinesl

Američtí obhájci na úvod Zlatého poháru zachránili v závěru remízu s Jamajkou

Karlovy Vary díky závěru porazily Mladou Boleslav 3:0

Hložek se trefil, Nita lapil penaltu, generálka skončila smírem

POHLED: Dynamo míří jen do předkola a fanoušci jsou zklamaní. Oprávněně?

Knobloch lapil penaltu a Liberci vychytal triumf

Koncert v nájezdech! Češi školili, Chytil přepnul na jinou variantu a ošálil náhradníka

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Na led pardubických hokejistů míří Boleslav. I s Claireauxem

FOTBAL ONLINE: Plzeň ztratila v Příbrami, Čermák v závěru nedal penaltu! Chystá se šlágr Baníku se Spartou

Boleslav v přípravě zdolala Vlašim

Drama v Teplicích! Mistrovská Plzeň zachránila bod, v závěru přežila penaltu

Koemana rozzlobilo, že Barcelona proti Realu nekopala "jasnou" penaltu

Liberec v závěru otočil bitvu s Boleslaví, Slovácko si poradilo se Zlínem

Parádní české nájezdy! Vymrzlý Hanzl školil, Chytil přepnul na jinou variantu a ošálil náhradníka

Dynamo si poradilo s Teplicemi a vyhrálo potřetí v řadě

HOKEJ ONLINE: Liberec udeřil, nad Hradcem vede! Boleslav se chystá na Dynamo

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

HOKEJ ONLINE: Liberec dává další gól, Hradec nestačí! Boleslav se chystá na Dynamo

Po kanonádě z předkola nastalo soužení. Dynamo si podruhé vylámalo zuby na Růžičkovi

Kolář se po svatbě vrátil i do brány Slavie. Nulu si musel vysloužit. Zranění Mandouse? Dvě možnosti

Boleslav - Olomouc 2:1, penalta i červená na obou stranách, o výhře rozhodl John