Místo idyly se Slavia proti oslabenému Baníku strachovala o výhru až do konce

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (20:25)     Sekcia sport

Mělo jít o idylu, jenže Slavia se na tři body v duelu 22. ligového kola natrápila víc než předpokládala a než bylo zdrávo. Ostravský Baník hrál přitom v Edenu od 3. minuty bez vyloučeného Filla, po půlhodině prohrával už 0:2, jenže když se mu podařilo v úvodu druhé půle za přispění Kačaraby stav snížit, proměnilo se utkání v drama, při němž se obhájce titulu strachoval o vítězství až do závěrečného hvizdu. celý článek

Skotského soupeře klamat nechtěli. Po půli katastrofa, přiznal kouč Slavie po trápení s Baníkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (22:47)     Sekcia sport

Generálka na čtvrteční první osmifinálový duel Evropské ligy s čerstvým skotským mistrem Slavii ani trochu nevyšla. Místo idyly, k níž zápas 22. kola nejvyšší domácí fotbalové soutěže proti ostravskému Baníku v první půli směřoval, se dostavily nervy a strach. „Po přestávce katastrofální výkon,“ lakonicky glosoval trenér Pražanů Jindřich Trpišovský proměnu svých svěřenců po změně stran, kdy vedli dvougólovým rozdílem, měli proti sobě soupeře hrajícího jen v deseti, a přesto si s ním nevěděli rady.

Slavia na úvod ligy deklasovala Budějovice šesti góly, Pardubice vzdorovaly Jablonci až do konce

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.08.2020 (18:27)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Č. Budějovice - Slavia 0:6 (1., 26. a 64. Tecl, 5. Bořil, 58. Masopust, 86. Holeš). Slavia slaví nejvyšší ligovou výhru od února 2017.

Uzávěrka přestupů se týká i Edenu, Slavia znovu posiluje Baník

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2022 (20:27)     Sekcia sport

Také v Edenu je před uzávěrkou přestupů živo. Pětadvacetiletý defenzivní univerzál Ladislav Takács stráví jaro na hostování z fotbalové Slavie s opcí v Baníku Ostrava. Potká se tam se záložníkem Ubongem Ekpaiem, který v Baníku rovněž hostuje s opcí do konce sezony. Talentovaný střední obránce Filip Prebsl pak míří na rok a půl dlouhé hostování bez opce do Slovanu Liberec. Slavia si ho může v každém přestupním období stáhnout zpět. Sešívané naopak posílí osmnáctiletý útočník Daniel Šmiga z Baníku Ostrava. Nastupovat bude za B-tým.

SESTAVA KOLA: Slovácko odsúdilo Spartu, sešívaní už zase řádí

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2021 (16:19)     Sekcia sport

Soutěž začala po reprezentační přestávce pěkně zhurta. Slovácko si připsalo svou rekordní výhru nad Spartou, Slavia zase v konfrontaci dvou účastníků Konferenční ligy nadělila pět gólů Jablonci. Dramatický až do konce byl naopak duel Baníku s Plzní. Především hrdinové tří nejsledovanějších zápasů figurují v ideální sestavě 15. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Čtyři zástupce v jedenáctce má Slovácko, tři Slavia.

Opava nezvládla nervózní závěr derby a prohrála proti oslabenému Baníku, Pardubice remizovaly s Bohemians

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.12.2020 (15:59)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Opava - Ostrava 1:2 (86. Žídek - 77. De Azevedo z pen., 90.+1 Svozil). Ostrava hrála celý druhý poločas bez vyloučeného Pokorného.

Plzeň vydřela výhru nad oslabenými Pardubicemi, vítězný gól Havla připustilo až video

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.01.2021 (17:53)     Sekcia sport

Plzeň porazila Pardubice 2:0, obě branky proti oslabenému soupeři zaznamenala až v závěrečné desetiminutovce.

Jablonec porazil Kluž díky penaltě, proti oslabenému soupeři už výhru udržel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.09.2021 (23:06)     Sekcia sport

Utkání skupiny D rozhodl v 52. minutě Václav Pilař proměněnou penaltou, před níž byl vyloučený hostující Mário Camora.

Jamesův stý triple double v NBA proti oslabenému Memphisu nestačil

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2021 (07:26)     Sekcia sport

Ani jubilejní stý triple double LeBrona Jamese nestačil basketbalistům Lakers proti oslabenému Memphisu. Celek z Los Angeles prohrál 95:108 v hale Grizzlies, jimž chyběly opory Ja Morant, Dillon Brooks a Brandon Clarke. James zaznamenal 20 bodů, 11 asistencí a 10 doskoků a stal se pátým hráčem historie, jenž dosáhl na stovku triple doublů.

Dohrávali v křečích. Za bojovnost si výhru zasloužíme, řekl Gebre Selassie

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2022 (07:22)     Sekcia sport

Výhru 1:0 nad Slavií hodnotil liberecký Theo Gebre Selassie mírně ochraptělým hlasem. Jeho hlasivky dostaly zabrat, jak ve středu zálohy dirigoval své parťáky, kteří dokázali eliminovat slávistickou ofenzivu. Ta U Nisy vyšla s nulou, přestože přes sedmdesát minut útočila proti oslabenému soupeři.

Linec bez šance, Slavia kralovala a je blízko postupu do čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (18:02)     Sekcia sport

Zápas na jasnou výhru. Na pořádný příděl, který si z pražského Edenu mohl odvézt nebohý rakouský Linec. Namísto toho proměnila Slavia první osmifinále Konferenční ligy na čtvrthodinu v trýzeň, při níž se ještě deset minut před koncem strachovala, aby doma vůbec zvítězila. Nakonec ji vysvobodil hráč, který komplikace přivodil. Olayinka se totiž vykoupil ze své chyby, dal třetí gól, Traoré přidal za dvě minuty čtvrtý, takže český mistr může po výhře 4:1 už před odvetou příští týden v Rakousku vyhlížet čtvrtfinále.

Brno padá. Sparta slaví klíčovou výhru, Plzeň vyhořela. Slavia ztratila vedení

Smetana si nuly na Slovácku váží. O čtvrté místo bude boj až do konce sezony, očekává kouč Baníku

Laštůvka chytil penaltu a proti Olomouci uhájil Baníku tři body

Posílená Plzeň proti oslabenému Hradci urvala výhru. V čele ligy je Bohemka

Kývl na snížení platu. Ewerton je zpátky v Baníku i s opcí

Potvrzeno! Slavia má posilu z Baníku, do Ostravy míří na hostování Ewerton

Za Kúdelou stojím, řekl Šilhavý. Proti Estonsku nebere nic než výhru

Liberec si doma proti oslabenému soupeři zastřílel a slaví výhru

Úspěšná Hapalova premiéra, Baník slaví. Plzeň opět suverénní. Slavia uspěla i v oslabení

Slováci se o výhru nad Brity báli až do konce, Norové v poklidu přehráli Itálii

Další venkovní test Baníku. Slavia doma dominuje, upozorňuje Frydrych

Slavia znovu slaví a míří za titulem, Sparta se vrátila na druhé místo. Zbrojovka se potápí

Bílek: Škoda, že jsme Slavii neobrali. Kdyby Sparta díky tomu získala titul, měl bych radost

Krásné góly, dva obraty i úlet Tanka. Výhru Slavie zajistil Bořil

Máme na co navázat, s některými hráči si ale budeme muset promluvit, řekl nový kouč Baníku

V Plzni probíhá válka o místo brankařské jedničky, v utkání proti Baníku dostal příležitost Staněk

Rána před bojem o pohár a titul. Slavia přišla do konce sezony o dvě opory

Pokuta pro sudího Šíra, chybně vyloučil Kučeříka. Bek Komety vyvázl bez trestu

Al Ahlí má po jasném vítězství bronz z MS klubů

Důraz na Slavii platil. Ztratila první body. Na výhru jsme neměli, uznal Trpišovský

Výprask na Slavii? Nesmí nás zlomit, burcuje trenér Baníku

Suverénní Slavia zničila Zlín, výhru slaví i Baník. Bohemka bere jen bod

PLZEŇÁK: Výprask Baníku dal naději, že bude líp. Tak mi ten optimismus proti Opavě nezkazte

Tanko vystřílel Baníku výhru v Hradci Králové

Chelsea přestřílela v londýnském derby Crystal Palace a je třetí

Baníku jsem dva góly daroval, kál se olomoucký nešťastník Štěrba

Slavia smetla Servette a v Evropské lize jde přímo do osmifinále

FOTBAL ONLINE: Konečně, Slavia proti Feyenoordu snižuje! Sparta slaví cennou výhru, Jablonec padl