Senzační liberecký obrat! Tygří slaví první vítězství ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (22:17)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce otočili první čtvrtfinálový zápas play off extraligy proti Hradci Králové a přestože prohrávali již 0:3, vyhráli 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 77. minutě útočník Michal Birner, který si připsal navíc dvě asistence. Série hraná na čtyři výhry pokračuje v pátek opět na severu Čech. celý článek

Tygři slaví první výhru, drama rozhodl skvělý Kváča

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2022 (17:45)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili ve čtvrtém čtvrtfinále play off extraligy Spartu 4:2 a odvrátili hrozbu konce sezony. Bílí Tygři snížili stav série hrané na čtyři vítězství na 1:3, gólem a asistencí se na tom podílel útočník Jakub Klepiš. Výborný výkon podal brankář Petr Kváča. Čtvrtfinále pokračuje v pondělí v Praze.

Šílená třetí třetina! Tohle nám může zkazit sezonu, ví Pešán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2024 (08:35)     Sekcia sport

Takový kolaps se jen tak nevidí. Bílí Tygři vedli po dvou třetinách s Vítkovicemi 3:0 a všechno nasvědčovalo jejich pohodlnému vítězství. Jenže soupeř v závěrečné třetině třemi góly vyrovnal a v prodloužení svůj senzační obrat dokonal.

Satoranský si zase zahrál v NBA, body však nezaznamenal. Senzační obrat LA Clippers

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (07:15)     Sekcia sport

Senzační vítězství vybojovali v NBA basketbalisté Los Angeles Clippers, když na palubovce Washingtonu prohrávali o 35 bodů a ještě deset vteřin před koncem o šest bodů. Jenže pak rychlých sedm bodů Luka Kennarda přineslo výhru 116:115 a největší obrat v historii klubu.

Vztek i senzační obrat! Kdo vyhrál české derby na Australian Open?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2021 (00:58)     Sekcia sport

Velké české derby na Australian zná vítězku. Zápas přinesl hodně emocí, k vidění byl i senzační obrat. Postup do osmifinále prvního grandslamového turnaje roku nakonec slaví Karolína Muchová, která vyhrála nad krajankou Karolínou Plíškovou po setech 7:5 a 7:5. Do osmifinále už postoupila v pátek Markéta Vondroušová.

Parádní liberecký finiš! Tygři slaví čtvrtou výhru venku v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.01.2021 (19:45)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli v úterní dohrávce 26. kola Tipsport extraligy s Libercem 1:4. Tygři rozhodli o svém triumfu třemi góly v poslední části hry a vyhráli počtvrté za sebou venku.

Líp trefený, je to na ukončení kariéry, prasárna, zlobil se Flynn. Úvod nazval tragédií

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (21:05)     Sekcia sport

Hned v první minutě dostal liberecký útočník Oscar Flynn úvodní ránu v podobě inkasovaného gólu, neboť Bílí Tygři obdrželi branku jako první už osmý zápas v řadě. Za sedm minut schytal druhou pecku, když ho Okuliar zasáhl do hlavy a putoval na trestnou. A třetí náraz představuje další prohra 1:2 s Hradcem Králové, po které budou Bílí Tygři v neděli odvracet ve čtvrtfinále za stavu 1:3 na zápasy první mečbol soupeře.

Obrat z 1:3 na 4:3? Vzácnost. Chceme v sérii ještě udělat velký věci, říká liberecký Bulíř

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (06:05)     Sekcia sport

Bílí Tygři se po dvou domácích prohrách s Hradcem Králové dostali na hranu, ze které v minulosti uniklo jen málo týmů. S Mountfieldem Liberečtí prohrávají ve čtvrtfinále na body 1:3. Z takové situace se v české extralize dokázalo vyhrabat a sérii ještě otočit jen pět týmů.

První start a trefa! Jsem strašně spokojený, zářil liberecký nováček Galvas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2023 (22:30)     Sekcia sport

Dopoledne liberecký klub oznámil jeho příchod z Olomouce a vpodvečer už dal svůj první extraligový gól, navíc vítězný. Sedmnáctiletý obránce Tomáš Galvas rozhodl parádním bekhendovým blafákem zápas s Kladnem, Bílí Tygři doma vyhráli 3:2.

Pomstil se Spartě za křivdu. Karma je zdarma, konstatoval Klepiš

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2022 (21:33)     Sekcia sport

Se Spartou nejprve otevřel skóre a pak liberecký útočník Jakub Klepiš nahrál na vítězný gól. Bílí Tygři porazili Spartu 4:2 a stav čtvrtfinále snížili na 1:3 na zápasy. A právě mistr světa z roku 2010 mohl cítit snad největší zadostiučinění z celé tygří party, neboť po třetím utkání kousal křivdu.

Přišel laciný gól a už to s námi šlo z kopce, litoval liberecký kapitán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2024 (09:15)     Sekcia sport

Po středečním vyřazení v prodloužení ve čtvrtfinále MOL Cupu ve Zlíně zažili fotbalisté Slovanu Liberec další zklamání. V utkání 23. kola první ligy včera prohráli v Teplicích 0:2 a klesli na 9. místo. „Domácí dosáhli zaslouženě na vítězství, dobře bránili a využili naše chyby,“ uznal liberecký trenér Luboš Kozel.

HOKEJ ONLINE: Přestřelka na Spartě, Liberec je zpět. Senzační obrat Jihočechů, Dynamo na kolenou

Pro Hradec je asi frustrující, když hraje celý zápas bez puku, říká liberecký hrdina Vlach

Bídný poločas, pak senzační obrat. A Dynamo slaví tři body

Musil kousal první prohru těžce. Určitě se nehroutíme, slibuje liberecký kapitán Jelínek

Frolík uzemnil mateřské Kladno. Asi to bude trochu dražší, usmíval se

Čeští volejbalisté postupují přes olympijské vítěze do čtvrtfinále ME

Kometa dokonala obrat v sérii s Vítkovicemi. Brňané slaví postup do čtvrtfinále

Prohrávala o tři góly, pak Mladá Boleslav předvedla senzační obrat a slaví

Zpackaný první set, pak obrat. Martincová se v Praze probila do čtvrtfinále

Třinec rozhodl v prodloužení a srovnal sérii se Spartou! Hradec další liberecký obrat nedovolil

Bílí Tygři vyhráli v Olomouci a udrželi se ve hře o elitní čtyřku

Maročané v euforii! Po výhře nad Kanadou slaví senzační postup z prvního místa

Šok pro Spartu! Vedla o čtyři góly, nakonec prohrála

Klokani předvedli úchvatný obrat a slaví první domácí výhru v sezoně

Parádní trefa! Frolík přelstil sám sebe. Gólman nemohl tušit, usmívá se

Senzační obrat Liberce, zvítězil v prodloužení. Mladá Boleslav také slaví výhru

Tvrdá facka pro Spartu! Bílí Tygři slaví po obratu a Vlachově hattricku první bod

Senzační obrat! Hokejová Mladá Boleslav srovnala čtvrtfinálovou sérii

Rodinnou bitvu Najmanů vyhrál vyhecovaný liberecký útočník Adam

Satoranský konečně hrál, Clippers předvedli ve Washingtonu fenomenální obrat

Liberecký Lenc se blýsknul gólem i vyhranou bitkou

Bílí Tygři předvedli famózní obrat! Extraliga už zná všechny čtvrtfinalisty play off

HOKEJ ONLINE: Neskutečný obrat! Kanada vyřadila Švédy. Slováci jdou na Finy

Loučení jen málem. Jsem rád, že ještě můžu pokračovat, říká liberecký Šmíd

Senzační obrat s kaňkou! Barceloně pomohl svými chybami rozhodčí, přiznala UEFA

SESTAVA KOLA: Senzační obrat deseti statečných, viktoriáni se odvázali

První semifinalista. Boleslav fantasticky otočila utkání a slaví historický postup

HOKEJ ONLINE: Velký obrat, Slováci už na Finy nestačí! Kanada po senzačním obratu vyřadila Švédy

Konec sezony pro Dernera. Liberecký zadák si při blokování střely zlomil nohu

Mizerný závěr Mountfieldu, Tygři drtivým závěrem rozhodli

VOLEJBAL ONLINE: Češi se pokoušejí o senzaci. Proti olympijským vítězům z Tokia vyhráli první set