Sobotka rozhodl třemi body o výhře Sparty nad Olomoucí 3:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.03.2021 (19:24)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté vítěze základní části Sparty vstoupili úspěšně do čtvrtfinále play off extraligy a porazili doma Olomouc 3:1. Dvěma góly a asistencí to zařídil útočník Vladimír... celý článek

Satoranský přispěl třemi body k výhře Bulls v Bostonu, Curry zazářil 49 body

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.04.2021 (08:05)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga v NBA vyhráli 102:96 v Bostonu a připsali si cennou výhru v boji o play off. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál z lavičky víc než 18 a půl minuty a k výhře přispěl třemi body, třemi doskoky a čtyřmi asistencemi. Hvězdou večera se stal Stephen Curry, který 49 body včetně 10 trojek pomohl Golden State k výhře 107:96 v Philadelphii.

Chlapík překvapil: Dva góly Olomouci? Že bych z nich byl nadšený, tak to rozhodně ne

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (21:56)     Sekcia sport

Útočník pražské Sparty Filip Chlapík zatím zůstával dlužen pověsti střelce. Do předehrávky 19. kola extraligy v Olomouci se trefil v extralize jen čtyřikrát. Na Hané se ale poprvé v sezóně v jednom zápase prosadil dvakrát a výrazně tak přispěl k výhře Sparty 3:1. I on si byl ovšem vědom, že na tři body se jeho tým hodně nadřel.

Sobotka rozhodl o výhře hokejistů Sparty v Hradci Králové 4:3 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (18:51)     Sekcia sport

I bez nemocného trenéra Miloslava Hořavy vyhráli hokejisté pražské Sparty v 38. kole extraligy v Hradci Králové 4:3 v prodloužení, zaznamenali třetí vítězství v řadě a potvrdili čtvrté místo v tabulce. Na ledě Mountfieldu třikrát ztratili vedení, naposledy po brance Aleše Jergla z 59. minuty, ale v prodloužení potrestal hradecký risk bez brankáře Vladimír Sobotka.

Zacha třemi body dovedl New Jersey k výhře, zápas s Buffalem rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.02.2021 (08:26)     Sekcia sport

Brněnský rodák se prosadil v osmém duelu NHL v řadě a je s 12 body čtvrtým nejproduktivnějším Čechem v soutěži.

Satoranský třemi body podpořil výhru. Rekordní série Phoenixu končí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.12.2021 (08:51)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský přispěl v pátečním utkání NBA třemi body, třemi doskoky a asistencí k venkovní výhře basketbalistů New Orleans.

Hanáci na body nedosáhli, rozhodl Bičevskis

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2021 (20:47)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v zápase 31. kola extraligy v Olomouci 4:3 a uspěli po dvou porážkách. Hanáci naopak prohráli v pátém z posledních šesti zápasů. Domácí dokázali ve třetí třetině smazat dvougólový náskok Středočechů, v 50. minutě ale o první výhře Bruslařů nad Olomoucí v sezoně rozhodl Maris Bičevskis.

Satoranský pomohl v NBA Bulls k další výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2021 (07:35)     Sekcia sport

Satoranský přispěl třemi body k výhře New Orleans

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (08:40)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský přispěl v pátečním utkání NBA třemi body, třemi doskoky a asistencí k venkovní výhře basketbalistů New Orleans 107:91 nad Dallasem. Phoenix prohrál 96:118 na hřišti Golden State a přišel o 18 zápasů trvající vítěznou sérii, která je rekordem klubu. Warriors tak Suns oplatili středeční prohru 96:104 a opět se ujali vedení v soutěži. Losangeleské derby vyhráli Clippers, kteří zdolali Lakers 119:115.

Veselý dovedl 26 body Barcelonu k druhé čtvrtfinálové výhře nad Žalgirisem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2023 (21:59)     Sekcia sport

Český basketbalista Jan Veselý byl hlavní hvězdou druhého čtvrtfinále play off Evropské ligy mezi Barcelonou a Žalgirisem Kaunas. Na vítězství 89:81 se podílel 26 body, kterými si vylepšil maximum ve své první sezoně v dresu katalánského klubu. K tomu přidal šest doskoků a dvě asistence. Tomáš Satoranský přispěl k výhře favorita šesti body, třemi doskoky a třemi asistencemi.

Byl to výborný týmový výkon, pochvaloval si Sobotka po druhé výhře nad Libercem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.03.2022 (22:44)     Sekcia sport

Praha - Hokejový útočník Vladimír Sobotka po druhé výhře Sparty ve čtvrtfinále play off extraligy nad Libercem ocenil, že Pražané zvládli vyrovnanou bitvu překlopit na svou stranu. Zatímco...

Voráček třemi body zařídil výhru, Vaněček vychytal premiérovou nulu

Hertl třemi body dovedl San Jose k výhře. Kořenář a Vaněček hvězdami zápasu

Skvělý Palát zazářil třemi body! Tampa Bay srovnala finále Východní konference NHL

Hertl třemi body dovedl San Jose k obratu. Kořenář a Vaněček hvězdami zápasu

Třinec vykročil za obhajobou titulu jasnou výhrou nad Brnem, Sobotka řídil třemi body výhru Sparty

Sedlák a Hyka se v KHL třemi body podíleli na výhře Čeljabinsku

Skvělý Palát! Český útočník rozhodl o výhře Tampy Bay

Satoranský přispěl třemi body k výhře Chicaga nad New Orleans

Gulaš ukončil půst a rozhodl o výhře Plzně

Další Pastňákův večírek, třemi body zničil naděje Islanders! Hronek bodoval poosmé v řadě

Palát zazářil třemi body, k výhře Tampy gólem přispěl i obránce Rutta

Ze začátku tam byla nervozita, řekla po vysoké výhře USK nad Landes Šípová

Druhá výhra v řadě. Bulls pomohl k výhře sedmi body i Satoranský

Hokejová manželka? To jsem slyšela poprvé v Česku, říká Nicole Sobotka

Kaše je k neutahání. Z Moskvy rovnou do Třince, kde rozhodl o výhře Varů

Sparta vydřela vítězství nad Slováckem, o výhře rozhodl šest minut před koncem Pavelka