Hložek zahájil vítězný obrat, v přípravě se trefil také Zahustel. Olomouc porazila Zlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (13:26)     Sekcia sport

Měl být touto dobou buď s reprezentačním áčkem, nebo na EURO s Lvíčaty. Adam Hložek však po dlouhém zranění musí dohánět herní i fyzické manko, a tak musel vzít za vděk přátelským zápas s Viktorií Žižkov. Fotbalisté pražské Sparty v něm od první minuty prohrávali, právě velký talent ovšem svým vyrovnáním zahájil obrat. Favorit nakonec druholigového soupeře porazil 3:1, po dlouhé době se v rudém dresu trefil také Ondřej Zahustel. celý článek

Obrat nastartoval skvělou otočkou. Nic jiného udělat nešlo, culil se Hložek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.05.2021 (12:28)     Sekcia sport

Ačkoliv odehrál jenom sedmnáct zápasů, je nejproduktivnějším fotbalistou ligy. Sparťanský talent Adam Hložek proti Plzni přidal do statistik další branku, navíc nesmírně důležitou a také pohlednou: po povedené otočce srovnal na 1:1 a nastartoval domácí obrat na 3:1.

Hokejisté Českých Budějovic podlehli v přípravě Salcburku, Olomouc zdolala Zlín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.08.2023 (21:04)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v přípravě na nový ročník extraligy doma se Salcburkem 3:5. Olomouc zdolala na vlastním ledě prvoligový Zlín 5:4 po samostatných nájezdech. Vítkovice hrají od 20:00 v závěrečném utkání na turnaji Hockeyades v Le Sentier proti Ženevě.

Jak Hložek parádně trefil finále. Láďa Krejčí na mě řval, ať rozhodnu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2022 (06:59)     Sekcia sport

Jeho třetí jarní gól byl konečně vítězný. A to měli fotbalisté Sparty v semifinále poháru pořádně namále. „Ale ukázali jsme charakter a i když běžela devadesátá minuta, pořád jsem věřil, že vyrovnáme. A potom že to v prodloužení otočíme,“ líčil Adam Hložek,

Miky, chyť to! modlil se chybující Zahustel a pak rozhodl. V kabině jsem mu poděkoval, prozradil

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2020 (22:51)     Sekcia sport

Málem byl nešťastníkem, končil však jako hrdina. Ve dvacáté minutě dohrávky 4. kola s Jabloncem mladoboleslavský Ondřej Zahustel za stavu 0:0 špatně vyhodnotil situaci a trestuhodně namazal soupeři. Patrik Haitl však tutovku neproměnil. Zahustel pak o deset minut později chybu odčinil vítěznou trefou. Mladá Boleslav porazila Severočechy 2:0 a slaví první body v sezoně.

Zápis do historie. Hložek je nejmladším reprezentantem, při debutu trefil tyč

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.09.2020 (05:00)     Sekcia sport

Mohl být nejmladším střelcem v historii národního týmu, zatím je však Adam Hložek, sparťanský teenager, „pouze“ tím nejmladším fotbalistou, který kdy za reprezentační áčko nastoupil. V Bratislavě byl u výhry 3:1 nad domácím Slovenskem. Zaujal, hrál aktivně, patřil k nejlepším, trefil tyč.

Fotbalisté Sparty porazili v přípravě druholigový Žižkov

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2021 (14:05)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Sparty porazili v přípravném utkání na Strahově druholigový Žižkov 3:1. Viktoria vedla od první minuty zásluhou Farida Nabijeva, ale za Letenské do konce prvního poločasu srovnal Adam Hložek. Po změně stran se prosadili Ondřej Zahustel a Filip Souček z penalty.

Hložek svým čtvrtým ligovým gólem překonal Pavlenku a trefil vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.03.2023 (19:31)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Adam Hložek z Leverkusenu v souboji krajanů překonal brankáře Jiřího Pavlenku z Werderu Brémy a rozhodl tak duel 24. kole bundesligy (3:2). Hložek v závěru skóroval na 3:1, domácí vzápětí snížili.

Sparta v Ďolíčku jen remizovala, Slavia si poradila s Boleslaví a Zlín předvedl obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (13:21)     Sekcia sport

Pohárové dění české fanoušky moc nepotěšilo, teď se hlásí o slovo domácí soutěž. Sobotní program 4. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl čtyři zápasy. Olomouc remizovala s Českými Budějovicemi, Mladá Boleslav v deseti nestačila na Slavii, se kterou prohrála 0:2 a Zlín předvedl famózní obrat proti Karviné. Malé pražské derby skončilo remízou Sparty na hřišti Bohemians.

Ostrava - Zlín 5:1, po pauze kanonáda, dvakrát se trefil útočník Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (16:57)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté rozdrtili v devátém ligovém kole poslední Zlín 5:1, když zápas rozhodli čtyřmi góly po přestávce. Dvakrát se trefil útočník Kubala, pálili také Ewerton, Rigo a Tanko.

Zlín utíká zóně sestupu. Důležitý je i vítězný pocit, upozorňuje Poznar

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2021 (13:46)     Sekcia sport

To je úleva! Týden poté, co v Liberci za stavu 0:1 neproměnil penaltu, se Tomáš Poznar trefil ze hry a svým osmým zásahem v sezoně pomohl fotbalistům Fastavu Zlín utnout tíživou sérii deset ligových utkání bez vítězství.

Nejen Kozák, také Zahustel opouští Spartu

Sparta díky vynikajícímu druhému poločasu porazila Hradec. Dvakrát se trefil Pešek

Hanáci dovršili obrat v přídavku

Vaněček slavil s New Jersey vítězný obrat proti Rangers

Kovář chytal, Hložek rozhodl o postupu dorážkou. Trenér mluvil i o zranění Schicka

FOTBAL ONLINE: Sparta v Ďolíčku srovnala, Slavia si poradila s Boleslaví a Zlín předvedl obrat

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v přípravě s rakouským soupeřem

FOTBAL ONLINE: Bohemka dala Spartě gól do šatny, Slavia si poradila s Boleslaví a Zlín předvedl obrat

ONLINE: Plzeň hraje generálku na ligu, po ní jde do akce Olomouc či Zlín

Teenager Hložek zvládl obrat během dvou minut, Kotalova série je zase delší

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Sparty, Hložek s Kozákem ničí Baník! Příbram prohrála a je poslední

FOTBAL ONLINE: Velkáý obrat Sparty, Hložek s Kozákem ničí Baník! Příbram prohrála a je poslední

Olomouc - Zlín 2:1, hostům neuznali druhý gól, pak domácí skóre otočili

Jeřábek druhým gólem v KHL podpořil vítězný obrat Spartaku

Hložek rozhodl o výhře Leverkusenu na hřišti Pavlenkových Brém

Fotbalisté Plzně podlehli Boleslavi a v přípravě prohráli poprvé od června 2019, Kuchta se poprvé trefil za Lokomotiv

Tři české góly zařídily vítězný obrat Bostonu. Krejčí se trefil dvakrát

Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

Dočkal režíroval Hložkovu oslavu, trefil se i nový rekordman

Hložek se trefil, Nita lapil penaltu, generálka skončila smírem

Olomouc - Č. Budějovice 3:0, domácí se začali trefovat až po hostujícím vyloučení

Zlín zdolal v nájezdech Olomouc, manko na Kladno snížil na 12 bodů

Olomouc - Mladá Boleslav 2:0, góly jen na začátku poločasů. Domácí dál neporažení

Plzeň si poradila s Baníkem. Po derby jásá Liberec. Olomouc otočila, Řezníček zářil

Návrat Schicka, tyčka Hložka a blackout gólmana. Byl to jasný faul, soptil kapitán Leverkusenu

Olomouc - Slovácko 1:2, obrat během pěti minut, první gól má Kozák

Jeřábek druhým gólem v KHL podpořil vítězný obrat Spartaku na ledě Jokeritu

Hložek se čtyřmi góly přihlásil o korunu, Kuchta ho dorovnal! Plzeň uhájila poháry

Fotbalisté Boleslavi rozstříleli Pardubice, Olomouc v přípravě poprvé vyhrála

Hokejisty zvedly v Norimberku až přesilovky ve třetí třetině, nakonec přišel vítězný obrat